IPTL 2015: Federer-Murray se střetává s titulky Royals vs Slammers

Federer se dnes pravděpodobně střetne s Andy MurrayemTo je remíza, na kterou se tenisoví nadšenci těšili v dubajské části Mezinárodní Premier Tennis League 2015 (IPTL). Při druhém setkání dvou členů „velké 4“ Roger Federer zamyká rohy s Andy Murrayem, protože v úterý budou UAE Royals hostovat Singapore Slammers na Dubai Duty Free Tennis Stadium.

domácí léčba tenisového lokte

Po těsné prohře 24-26 s Philippine Mavericks bude nyní na Federerovi, aby byl zachráncem Royalů po zbytek IPTL2. Jeho dosavadní výlet nebyl plodný a Švýcaři musí přijít s obrovským úsilím proti Murrayem vedeným Slammers, kteří jsou aktuálně na 2. místě v pořadí týmů.(Vstupenky na zápasy UAE Royals získáte kliknutím tady ).

Podaří se Federer & Co. to otočit? Pokoušíme se zjistit:

Dvouhra žen: Kristina Mladenovic vs. Karolina Plíšková (pravděpodobné)

Tato sada postaví dvě kamarádky Kristinu Mladenovic a Karolinu Plíškovou naproti sobě, protože obě se budou snažit sebevědomě rozjet své týmy. Tito dva mladíci mají srovnatelně divoké údery země, což je pravděpodobně důvod, proč jsou při vzájemných setkáních kariéry nerozhodní po jednom vítězství.Třiadvacetiletá Plíšková byla v této sezóně jednou z vynikajících vycházejících hvězd. Kromě svého osamělého titulu doma v Praze se Češka dostala i do dalších pěti finále a hrozila pro všechny na Tour. Nyní se umístila na 11. místě světového žebříčku, přinesla svou palebnou sílu a munici na IPTL2 a zaregistrovala dvě vítězství ve dvouhře ze tří sad.

Na druhou stranu, dvaadvacetiletá Mladenovic, která je známá spíše díky své čtyřhře, musela zasáhnout do dvouhry, protože povinnosti královské dvojice Anny Ivanovicovy se z povinností dostaly. Věci nezačaly příznivě pro Francouzku, která ztratila otvírák, ale odskočila 6-2 kladivem Ajly Tomljanovic z Philippine Mavericks v první domácí remíze Royals.

Šance jsou ve prospěch Plíškové, ale Mladenovic se může spolehnout na cennou domácí podporu, která pomůže zvýšit její šance.nejlepší místo pro nákup tenisek

Dvouhra mužů: Roger Federer vs Andy Murray (pravděpodobné)

Největší hvězda UAE Royals Roger Federer ztratil na IPTL 2015 každý ze čtyř setů, které dosud odehrál, a to není pro tým dobrá zpráva. Royals se snažil o konzistenci v předchozích etapách a těšil se, že bude posílen příchodem švýcarského maestra, ale zatím se to ukázalo jako neúspěšné.

Všechny ztráty pro světovou č. 3 však byly v těsných soubojích. Při svém posledním výletu proti filipínským Maverickům se bývalá světová jednička utkala ve dvouhře s mamutím serverem Ivo Karlovicem. Poté, co byl Švýcar zlomen, odvedl pozoruhodnou práci, jak se dostat do dvojky v chorvatské servisní hře, když sloužil na setu. Federer ale nakonec po mohutném úsilí neuspěl.

Švýcar by určitě toužil tento výsledek zvrátit a snadno by dýchal, že jeho další soupeř - Andy Murray - nepřináší výzvu téměř nerozbitného podání. A aby toho nebylo málo, Skot prohrál obě svá letošní setkání.

Ale Murray má dost zbraní, kromě toho, aby sloužil Federerovi pořádně. Po velmi konzistentní sezóně 2015 by se těšil, až přinese zboží ke stolu a bude z něj velmi zábavné zúčtování.

Světová dvojka v tomto zápase debutuje na IPTL2 a může chvíli trvat, než se přizpůsobí svéráznému formátu, kde má Federer mírnou výhodu. S množstvím sad, které už má pod pásem, by měl být Federer tipován, aby v této soutěži obstál.

Dvouhry legend: Goran Ivanisevic vs Carlos Moya (pravděpodobně)

Na rozdíl od výše uvedených dvouhrových setů mužů a žen zůstává střet legend stejný a bude se opakovat v Kobe a Manile od Gorana Ivaniseviče a Carlose Moyi. V obou případech to byl vítěz Wimbledonu 2001 Ivanisevič, který zvítězil nad šampionem French Open 1998, a to je pro domácí tým dobré.

Nájezdy Chorvatů do sítě proti základní čáře Moya zatím fungovaly dobře, protože Španěl opakovaně chyboval na zadním dvorci. Ivaniševič by měl také větší motivaci po prohře v těsné přestřelce proti Mavericksovu debutantovi Jamesi Blakeovi v pondělí večer.

To má všechny ingredience, které tvoří vzrušující set, přičemž pravděpodobně bude mít poslední slovo hráč Royals.

Čtyřhra mužů: Federer/Cilic vs Melo/Kyrgios (pravděpodobné)

S Federerovým nástupem do dubajského týmu odpočívá dvojnásobný exponent Daniel Nestor na chvíli, protože útokem stojí v čele Švýcar a Marin Cilic. Švýcarsko-chorvatský kombajn se ale zatím nesetkal s úspěchem a podlehl dvěma porážkám.

Jejich práce je ještě těžší, protože se postaví dvojici Marcelo Melo a Nick Kyrgios. Melo je aktuální světovou jedničkou ve čtyřhře a po boku Nicka Kyrgiose si připsal dvě vítězství ze tří setů. Duo Slammers má zjevně mnohem větší důvěru než jejich soupeři.

Pro hostitele by to byla vysoká zakázka, ale s Federerem v kádru by jejich šance neměly být nikdy vyloučeny.

Smíšená čtyřhra: Nestor/Mladenovic vs Brown/Plíšková (pravděpodobné)

Marin Cilic byl v pondělí spojen s Kristinou Mladenovic ve smíšené čtyřhře proti filipínským Mavericks a zdálo se, že toto rozhodnutí selhalo, protože duo Royals skončilo v tie-breaku. Osvědčený mnohonásobný Slam-vítězný tým Mladenovic a Nestor by byl s největší pravděpodobností přiveden zpět, protože Royals zoufale hledají vítězství.

Královští jsou mnohem úspěšnějším týmem, ale bohužel pro ně nebyli v poslední době v nejlepším stavu. Kanaďanka i Francouzka se mýlili, což dubajské franšíze zkomplikovalo.

90denní snoubenec na druhou stranu sledujte online

Na druhé straně Dustin Brown a Karolina Plíšková přicházejí na žhavou sérii dvou výher. Oba jsou vyzbrojeni hrami útočícími na uber a budou se snažit, aby se na silnicích objevili hned od začátku.

Pokud Nestor a Mladenovic nebudou v této remíze ostří a ostražití, pravděpodobně se ze svého útlumu nedostanou.

Poznámka: Zápasy dvouhry a čtyřhry jsou podle našich předpokladů pro nejzjevnější kombinace hráčů. Mohou se změnit, pokud jeden nebo více hráčů není k dispozici z jednoho týmu nebo pokud se vedení týmu rozhodne změnit kombinace na základě aktuální formy.


Populární Problémy

Zde je váš kompletní průvodce, jak sledovat namočenou soutěž, tříbodovou soutěž a celý víkend NBA All Star online bez kabelu.

Big3 je zpět na třetí sezónu s novými týmy a novými hráči, včetně Greg Oden, Lamar Odom. Zde je návod, jak sledovat každou hru online naživo.

Zde je několik různých způsobů, jak můžete dnes večer sledovat živé přenosy hry Broncos vs Seahawks online, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak můžete sledovat film „Ex on the Beach: Peak of Love“ od MTV online bez kabelu.

LSU č. 17 startuje v sobotu v Missouri v 'domácím' zápase v Kolumbii. Pokud nemáte alternativní síť SEC, můžete hru sledovat online naživo.