Halep se v Singapuru utká se Svitolinou, Wozniackim a Garcíou

Uchazeči o finále WTA

Osm uchazečů o finále WTA v Singapuru

Světová jednička Simona Halepová byla na finále WTA v Singapuru vylosována ve stejné skupině jako Elina Svitolina, Caroline Wozniacki a Caroline Garcia.

Nejlepší nasazená Halep je ve skupině Red na prestižní turnaj končící sezonu, ve kterém byla před třemi lety druhým místem.

Halepová, která se tento měsíc poprvé v kariéře dostala na čelo žebříčku, letos získala pouze jeden titul a přišla o rodný grandslamový titul, když ji Jelena Ostapenko porazila ve finále French Open.

Šest Halepových soupeřek míří do turnaje, který začíná v neděli, s možností vyměnit ji za světovou jedničku.

Garbine Muguruzaová, která je krátce před tím, než ji Halepová uvolnila, na vrcholu žebříčku, je favoritem na zisk titulu a wimbledonská šampionka se v Bílé skupině postaví proti Karolině Plíškové, Venus Williamsové a Ostapenkové.

Bílá skupina bude bitvou těžkých útočníků, přičemž Williams byl jediným předchozím vítězem akce, který se letos kvalifikoval.

Muguruza a Ostapenko jsou jediní dva z vítězů grandslamu 2017 mezi osmi závodníky

Populární Problémy

Jak se protáhnout po dlouhém letu. Když sedíte na stísněném, nepohodlném sedadle v letadle několik hodin, můžete se cítit ztuhlí a bolaví. Dlouhé lety mohou také zhoršit jakékoli problémy se zády nebo oběhem, které již máte, což ...

USA vs Austrálie - konečná setkání Davisova poháru

Zde jsou všechny podrobnosti o tom, jak dnes večer sledovat finále Game of Thrones Season 8 Episode 6 online, a to i bez kabelu. K dispozici jsou také bezplatné možnosti.

Takže máte základy toho, jak hrát squash dolů: pravidla, základní techniky a jak se hýbat. Nyní chcete vědět, jak vyhrát. Když se rozhodnete, že jste připraveni vyhrát, můžete se propracovat k hraní turnajů - kde je ...

Zde je návod, jak sledovat hru Cowboys vs Jets online bez kabelu, ať už žijete v Dallasu, New Yorku nebo někde mimo trh.

Šestinásobný hlavní vítěz Boris Becker zpochybnil postavení Rogera Federera mezi některými minulými velikány, navzdory jeho pozoruhodnému trofejnímu zátahu.