Halep se v Singapuru utká se Svitolinou, Wozniackim a Garcíou

Uchazeči o finále WTA

Osm uchazečů o finále WTA v Singapuru

Světová jednička Simona Halepová byla na finále WTA v Singapuru vylosována ve stejné skupině jako Elina Svitolina, Caroline Wozniacki a Caroline Garcia.

Nejlepší nasazená Halep je ve skupině Red na prestižní turnaj končící sezonu, ve kterém byla před třemi lety druhým místem.

Halepová, která se tento měsíc poprvé v kariéře dostala na čelo žebříčku, letos získala pouze jeden titul a přišla o rodný grandslamový titul, když ji Jelena Ostapenko porazila ve finále French Open.

Šest Halepových soupeřek míří do turnaje, který začíná v neděli, s možností vyměnit ji za světovou jedničku.

Garbine Muguruzaová, která je krátce před tím, než ji Halepová uvolnila, na vrcholu žebříčku, je favoritem na zisk titulu a wimbledonská šampionka se v Bílé skupině postaví proti Karolině Plíškové, Venus Williamsové a Ostapenkové.

Bílá skupina bude bitvou těžkých útočníků, přičemž Williams byl jediným předchozím vítězem akce, který se letos kvalifikoval.

Muguruza a Ostapenko jsou jediní dva z vítězů grandslamu 2017 mezi osmi závodníky

Populární Problémy

5 nejdelších zápasů Australian Open.

Jak se zotavit z chirurgické operace plantární fasciitidy. Výzkum naznačuje, že chirurgický zákrok může pomoci zmírnit bolest, ztuhlost a otok z plantární fasciitidy, pokud pro vás jiná léčba nefungovala. Https://medlineplus.gov/ency/article/007021.htm ...

Maureen Connolly: Jméno, legenda, instituce hrající tenis

Skvělý církevní oblek je takový, ve kterém se budete cítit pohodlně a také zapadne do standardů vaší církevní komunity. Některé církve se přiklánějí spíše k neformálnímu oblečení, zatímco jiné mají formálnější oblékání. Většina kostelů však ...

Magnus Norman věří, že Stan Wawrinka je dost dobrý na to, aby porazil Rogera Federera nebo kohokoli z Velké 3, když je jeho hra zapnutá. Wawrinka je trojnásobným grandslamovým šampionem a na cestě za ziskem grandslamového titulu porazil každého z velké trojky.

Jak vyrobit úložný systém z kartonové krabice. Pokud máte spoustu malých zásob, které byste chtěli uložit, ale raději byste ještě neinvestovali do systému trvalého úložiště, můžete si z krabic vytvořit vlastní a přidávat je, jak se vaše sbírka rozrůstá. Není to ...