BNP Paribas Open (Indian Wells) 2016: Agnieszka Radwanska dosáhla semifinále

Agnieszka Radwanska v akci v Indian Wells proti Petře KvitovéPolské třetí semeno Agnieszka Radwanska ve druhé sadě bojovala z 2: 5 na postup do semifinále BNP Paribas Open a ve středu zvítězila 6-2 7-6 (3) nad světovou devítkou Petrou Kvitovou.

Radwanska, která byla před dvěma lety druhým účastníkem, závodila v tiebreaku na 4: 0 a poté po více než hodině a půl akce v tenisové zahradě Indian Wells vybojovala vítězství. v Kalifornii.Sedmadvacetiletý hráč z Krakova bude čelit buď špičkovému semeni Serena Williamsová nebo obhájkyně titulu Simona Halepová, kteří měli podle plánu hrát později ve středu.

'Jsem moc ráda, že jsem tady v semifinále,' řekla Radwanská, která se díky svému vítězství ve světovém žebříčku příštího týdne vyšplhá na druhé místo, řekla na dvoře, kde teploty dosahovaly maxima 91 stupňů Fahrenheita (32 stupňů Celsia).

„Nemám co ztratit. Dnes mohu sledovat Serenu a Simonu večer, jít si odpočinout a být připraven na semifinále. 'Radwanska, která v předchozím kole porazila Srbku Jelenu Jankovic, prorazila úvodní set proti chybám náchylným Kvitová v horkém odpoledni v kalifornské poušti.

I když Češka ve druhém vedla mnohem lépe, když vedla 5: 2, Radwanská se vrátila a ovládla tajbrejk za pomoci několika velkorysých síťových šňůr.

Radwanska vedla v tiebreaku 4: 2 a zdálo se, že uvízla, když Kvitova mířila na ostře zahnutého vítěze crosscourt, který zasáhl síťovou šňůru, než se odrazil do široka.jaký kanál je chrisley dnes večer nejlépe ví

Radwanská těžila z další příznivé síťové šňůry, když za stavu 6-2 trefila return ze služby, který zasáhl horní část sítě, aby míč škádlivě sklouzl přes druhou stranu pro nepravděpodobného vítěze.

Polačka vyhrála zápas hned v dalším bodě, když Kvitová, která v předchozích kolech potřebovala tři sety při každém ze tří vítězství, vsítila forhendový return.

Populární Problémy

Diego Schartzman vyjádřil lítost nad výbuchem Adria Tour Novaka Djokoviče navzdory dobrým úmyslům Srbů. Připojil se také bývalý argentinský hráč Agustin Calleri, který Djokoviče obviňoval z jeho 'nezodpovědných' činů.

Držte trsátko (nebo „plectrum“) mezi palcem a ukazováčkem. Uchopte ji dostatečně pevně, abyste udeřili na struny, ale ne tak pevně, aby byla pevná. Nechte trsátko oprášit strunu, ale nesnažte se strunu „nabrat“. Vyberte si výběr ...

Clemson vstupuje do sezóny 2019 připravené na národní mistrovství. Zde je návod, jak sledovat každý fotbalový zápas Clemson online bez kabelu.

Jak rehabilitovat koleno po operaci ACL. Operace předního zkříženého vazu (ACL) se provádějí za účelem opravy kolen po poranění nebo natržení vazu. Rehabilitační proces po operaci je však stejně důležitý jako chirurgický zákrok ...