Přímý přenos FC Dallas vs Philadelphia Union: Jak se dívat bez kabelu

Getty Brankář Philadelphie Union Andre Blake.FC Dallas bude v sobotu hostit Philadelphia Union v otvíráku sezony MLS 2020 na obou stranách.

Začátek zápasu je naplánován na 18:00. ET a bude na KTXA-CBS 21 (trhy FC Dallas), WPHL-17 (trhy Unie) popř. ESPN+ (všechny USA mimo trh).Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos FC Dallas vs Philadelphia Union prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu. Všimněte si však, že WPHL-17 není k dispozici u žádné streamovací služby, takže ti na unijním trhu nebudou moci sledovat živé přenosy těmito způsoby.

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud jste na trhu FC Dallas: Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat živý přenos CBS prostřednictvím CBS All-Access Amazon Channel, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

specifikace raketbalových míčků

Sledujte CBS na Amazon PrimeJakmile se zaregistrujete do kanálu Prime CBS, můžete na svém počítači sledovat živý přenos FC Dallas vs Philadelphia Union prostřednictvím webových stránek Amazon nebo jej můžete sledovat na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku , Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.


Pokud nejste na trhu: ESPN+

Pokud žijete mimo herní trh, kdokoli v USA může sledovat FC Dallas vs Philadelphia Union naživo na ESPN+ :

Získejte ESPN+ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí všech her MLS mimo trh, které nejsou vysílány na národní úrovni v této sezóně, plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah ( video i písemně) vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat FC Dallas vs Philadelphia Union naživo na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4 , Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Pokud jste na trhu FC Dallas: FuboTV

Pro ty, kteří jsou na trhu, je KTXA-CBS 21 jedním z nich Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živé přenosy FC Dallas vs Philadelphia Union na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud jste na trhu FC Dallas: AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Všechny zahrnují KTXA-CBS 21 (pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi) a balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos FC Dallas vs Philadelphia Union na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Tabulka rovnováhy tenisových raket

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.


Náhled FC Dallas vs Philadelphia Union

Unie obsadila třetí místo ve Východní konferenci v roce 2019, což je nejlepší umístění v historii franšízy, než v semifinále konference padla do Atlanty United.

Chceme to zvládnout lépe než loni, řekl podle něj záložník Jamiro Monteiro Pro Soccer USA . Doufám, že můžeme udělat totéž, ale jen lépe. Bylo těžké, že jsme ten zápas prohráli, ale to se stalo. Máme novou sezónu, nové možnosti, nové šance, takže doufám, že se nám bude dařit lépe.

Monteiro, který v loňském roce odehrál 26 zápasů za Philadelphii na hostování u francouzského Metzu, podepsal v lednu tříletou smlouvu s Unií.

Tým v offseasonu přišel o čtyři klíčové hráče - útočníka Fafà Picaulta, obránce Aarona Trusyho a záložníky Harise Medunjanina a Marca Fabiána - kteří v roce 2019 získali 8 141 minut, 14 gólů a 15 asistencí.

Unie těmto ztrátám zabránila získáním tří hráčů ze zámoří - obránce Jakoba Glesnese a záložníků José Martíneze a Mateja Oravce - a podepsáním domácích teenagerů Cole Turnera, záložníka a Jacka de Vriese, útočníka.

Pětadvacetiletý Glesnes navzdory svému mládí byl kapitánem norského Strømsgodsetu.

Vidíte jeho důvěru v míč, ochotu postoupit míč a může projít čáry, řekl o Glesnesovi odborový manažer Jim Curtin. MLSsoccer.com . Jak jsem vždy říkal, potřebujete dobrou stabilní středovou opěrku. Máme čtyři velmi dobré a všechny čtyři budeme potřebovat. Bude zdravá konkurence. Jakob přišel, přinesl v mladém věku vysokou úroveň profesionality a přinesl kvalitu hned, jsem s ním spokojený.

FC Dallas se před rokem umístil v Západní konferenci na sedmém místě, poté se v úvodním kole podruhé za sebou odrazil z play -off.

Přes offseason, oni poslali obecné alokační peníze na Union pro Picault a podepsal kolegy veterány Thiago Santos a Franco Jara - záložník a útočník, respektive - stejně jako domácí obránce Eddie Munjoma.

Technický ředitel odboru Andre Zanotta uvedl, že klub prováděl akvizice s ohledem na rozvoj klubu mladých talentů.

Myšlenka, kterou jsme přinesli Thiago Santos, Fafa Picault a Franco Jara, je přivést zkušené hráče, aby ještě více pomohli rozvíjet naše mladé hráče, řekl Zanotta podle MLSsoccer.com minulý týden. Věříme, že když (Brandon) Servania nebo (Edwin) Cerrillo hraje s Bryanem Acostou nebo Thiagem Santosem a (Ricardo) Pepi s Jarou, pomůže jim dostat se ještě lépe. Náš tým budeme i nadále vyvažovat.


Populární Problémy

NBA je zpět, protože Kings a Blazers se setkají v páteční večer na předsezónní hru. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

Roger Federer vs Rafael Nadal byl poražen ikonickou rivalitou mezi Evertem a Navratilovou v seznamu Tennis Channel. Rivalita mezi Federerem a Djokovicem se překvapivě nedostala ani na seznam, zatímco Djokovič vs Nadal byl pokorný #10.

V pondělí vstoupil Novak Djokovič do svého 320. týdne na světové jedničce, čímž si prodloužil svůj vlastní rekord po většinu týdnů na vrcholu mužského pole.