Jak zálohovat oblíbené položky v aplikaci Internet Explorer

Zálohování oblíbených položek v aplikaci Internet Explorer je stejně snadné jako ruční zkopírování a vložení souboru jinam nebo jeho export do nového cíle. Tento článek se bude podrobně zabývat oběma metodami a zároveň bude diskutovat o některých variacích mezi různými verzemi prohlížeče. Pokud si chcete být zcela jisti, že vaše oblíbené položky jsou uloženy na více místech nebo přístupné z různých souborů, jsou řešení velmi jednoduchá.

Metoda 1 ze 3: Kopírování složky oblíbených položek

 1. Obrázek s názvem Zálohovat oblíbené v aplikaci Internet Explorer Krok 1

  1 Otevřete Průzkumníka Windows. Všimněte si toho, že se to týká Průzkumníka souborů Windows, nikoli prohlížeče Internet Explorer. Průzkumníka Windows můžete otevřít stisknutím Vyhrát + A , klepnutím na složku Průzkumník souborů na hlavním panelu, vyhledáním „Průzkumníka souborů“ na úvodní obrazovce nebo výběrem zástupce Průzkumníka souborů v části „Systém Windows“ v zobrazení aplikací.
 2. Obrázek s názvem Zálohovat oblíbené v aplikaci Internet Explorer Krok 2

  2 Otevřete dokumenty a nastavení svého uživatele. 'Pomocí adresního řádku vyhledejte' C: Documents and Settings username. ' Místo psaní „uživatelského jména“ zadejte skutečné uživatelské jméno. Mnozí jednoduše přijali 'Admin' jako svá uživatelská jména.
 3. Obrázek s názvem Zálohovat oblíbené v aplikaci Internet Explorer Krok 3

  3 Přejděte do složky Oblíbené. Přejděte dolů a najděte složku Oblíbené, která bude vypadat jako složka, z níž vychází hvězda. Vyberte složku Oblíbené, aby byla zvýrazněna.
 4. Obrázek s názvem Zálohovat oblíbené v aplikaci Internet Explorer Krok 4

  4 Zkopírujte složku Oblíbené. Jakmile je složka zvýrazněna, klikněte pravým tlačítkem a ze zobrazené nabídky vyberte 'Kopírovat'. Alternativně můžete také stisknout Ctrl+C. zkopírujte složku pomocí klávesnice.
 5. Obrázek s názvem Zálohovat oblíbené v aplikaci Internet Explorer Krok 5

  5 Vložte složku Oblíbené do nového umístění. Můžete se rozhodnout umístit složku Oblíbené na záložní disk, USB klíč nebo jinam na pevný disk. Jakmile vyberete místo, klikněte pravým tlačítkem a vyberte možnost „Vložit“. Alternativně můžete také stisknout Ctrl+V vložte složku pomocí klávesnice. Toto nové umístění bude sloužit jako záloha vašich oblíbených. reklama

Metoda 2 ze 3: Export oblíbených položek v aplikaci Internet Explorer 5.0 až 7

 1. Obrázek s názvem Zálohovat oblíbené v aplikaci Internet Explorer Krok 6

  1 Otevřete Internet Explorer. Jednoduše klikněte na nabídku „Start“ a poté vyberte „Internet Explorer“. Tento prohlížeč můžete také najít jinde, pokud jej máte uložený na ploše nebo na hlavním panelu.
 2. Obrázek s názvem Zálohovat oblíbené v aplikaci Internet Explorer Krok 7

  2 Otevřete obrazovku „Import a export“. V aplikaci Internet Explorer klikněte na nabídku 'Soubor'. Poté z rozevírací nabídky, která se zobrazí, vyberte možnost „Importovat a exportovat“.
 3. Obrázek s názvem Zálohovat oblíbené v aplikaci Internet Explorer Krok 8

  3 Zahajte proces exportu. Začněte kliknutím na 'Další' na obrazovce 'Import a export', která se objeví jako první. Poté vyberte možnost „Exportovat oblíbené“ a znovu klikněte na „Další“.
 4. Obrázek s názvem Zálohovat oblíbené v aplikaci Internet Explorer Krok 9

  4 Vyberte soubory, které chcete exportovat. Nejprve klikněte na tlačítko 'Procházet'. Poté můžete buď vybrat konkrétní složky, které chcete exportovat, nebo exportovat všechny oblíbené položky tak, že celou složku necháte zvýrazněnou. Jakmile určíte, co chcete exportovat, klikněte znovu na „Další“.
 5. Obrázek s názvem Zálohovat oblíbené v aplikaci Internet Explorer Krok 10

  5 Vyberte cíl zálohování. Vyberte soubor nebo jednotku, na kterou chcete exportovat své oblíbené položky, a poté klikněte na 'Další'. Nakonec klikněte na „Dokončit“. Toto nové umístění bude sloužit jako záloha vašich oblíbených, aniž by to mělo vliv na soubor, který jste exportovali. reklama

Metoda 3 ze 3: Export oblíbených položek v aplikaci Internet Explorer 8 a výše

 1. Obrázek s názvem Zálohovat oblíbené v aplikaci Internet Explorer Krok 11

  1 Otevřete Internet Explorer. Jednoduše klikněte na nabídku „Start“ a poté vyberte „Internet Explorer“. Tento prohlížeč můžete také najít jinde, pokud jej máte uložený na ploše nebo na hlavním panelu.
 2. Obrázek s názvem Zálohovat oblíbené v aplikaci Internet Explorer Krok 12

  2 Získejte přístup k oblíbeným položkám. Klikněte na ikonu Oblíbené v pravém horním rohu. Bude to vypadat jako hvězda.
 3. Obrázek s názvem Zálohovat oblíbené v aplikaci Internet Explorer Krok 13

  3 Zahajte proces exportu. Začněte kliknutím na šipku směřující dolů vedle položky „Přidat do oblíbených“. Případně můžete jednoduše stisknout Alt + Z na vaší klávesnici. Nakonec ze zobrazené nabídky vyberte možnost „Importovat a exportovat“.
 4. Obrázek s názvem Zálohovat oblíbené v aplikaci Internet Explorer Krok 14

  4 Vyberte soubory, které chcete exportovat. V okně „Import a export“ vyberte „Exportovat do souboru“ a poté klikněte na „Další“. Zaškrtněte políčko vedle položky „Oblíbené“ a poté znovu klikněte na „Další“. Nakonec vyberte složku nebo složky Oblíbených, které chcete exportovat, nebo - pokud je chcete exportovat všechny - ponechte vybranou celou složku Oblíbené. Až budete spokojeni, klikněte ještě jednou na 'Další'.
 5. Obrázek s názvem Zálohovat oblíbené v aplikaci Internet Explorer Krok 15

  5 Vyberte cíl zálohování. Nejprve klikněte na tlačítko 'Procházet'. Poté vyberte soubor nebo jednotku, na kterou chcete exportovat své oblíbené položky. Po výběru místa klikněte na tlačítko „Exportovat“ a poté na „Dokončit“. Toto nové umístění bude sloužit jako záloha vašich oblíbených, aniž by to mělo vliv na soubor, který jste exportovali. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Seznam mých oblíbených položek zmizel. Stále máte panel nástrojů pro Oblíbené. Udělal jsem mnoho kroků, abych je našel/ obnovil. Žádné štěstí. Zdá se, že nejsou v mém počítači. Mohou být někde poblíž, protože když se snažím označit nového oblíbeného, ​​říká, že už existuje další rovnocenný web. Možná budete chtít vyzkoušet příslušnou metodu „exportu“ a zjistit, zda je pak můžete najít v novém umístění. Pokud skutečně existují, měl by je Internet Explorer moci exportovat na vámi zvolené místo.


Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Ve složce „Oblíbené“ můžete mít složku s názvem „Odkazy“, která bude ve Windows rozpoznána podle svého názvu a zobrazí se jako panel nástrojů „Odkazy“. Pokud ho nemáte a chcete, vytvořte tam složku s názvem „Odkazy“ a poté tam vložte své oblíbené položky. Okamžitě se zobrazí na panelu nástrojů aplikace Internet Explorer.
 • V závislosti na oprávněních vašeho počítače můžete také zálohovat, mazat nebo přepisovat 'Oblíbené' ostatních uživatelů.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokud odstraníte špatnou složku (pomocí techniky kopírování a vkládání), můžete mít vážné potíže. Je možné zničit nainstalovaný software odstraněním nesprávných složek. S tímto postupem buďte opatrní.
reklama

Populární Problémy

Jak zastavit krvácení krtka. Krvácející krtek se obvykle nemusí bát. Stejně jako každá jiná kůže na vašem těle, krtek krvácí, pokud ho poškrábete (např. Břitvou). V těchto případech můžete zastavit krvácení ...

Jak jezdit BART z East Bay do San Franciska. Nájemné a životní náklady jsou v San Francisku poměrně vysoké a v okolních městech na severním, východním a jižním zálivu jsou výrazně nižší. Tedy ti, kteří pracují nebo studují v San Francisku, ...

Zde je návod, jak sledovat Khabib vs Poirier a UFC 242 PPV na televizi, telefonu, Roku, Fire TV, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení.

Když najdete dokonalé hodinky, je důležité, aby vám perfektně seděly. Někdy bude nutné odstranit odkazy z hodinkového pásku, aby bylo dosaženo přesného přizpůsobení. V následujícím článku se dozvíte, jak odebrat pásek na hodinky ...

Cornell a Yale vstupují do hry Ivy League 1: 0, když se v sobotu setkají v New Havenu. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Lakers vs Pelicans online bez kabelu, ať už jste v LA, New Orleans nebo mimo trh.