Jak sledovat ženský fotbal USA vs Irsko online bez kabelu

Sledujte ženy USA vs Irsko

Getty

Bez kabelu můžete sledovat živý přenos ženského fotbalu USA vs Irsko prostřednictvím bezplatné zkušební verze PlayStation Vue přímo zde . Více informací o PS Vue a dalších možnostech živého streamu najdete níže


Ve svém prvním zápase na domácí půdě jako čtyřnásobné mistryně světa se národní tým žen Spojených států utká v sobotu večer s Irskem v přátelském zápase na Rose Bowl v Pasadeně.

Utkání začíná ve 22 hodin. ET a bude vysílán na ESPN2. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu, všechny zahrnují ESPN2:

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři zahrnují ESPN a ESPN2.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

tenisová hra ping pong

Pokud se nemůžete dívat naživo, PlayStation Vue přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN a ESPN2.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete hru sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled USWNT vs Irsko

Pro Američany, šampióny Světového poháru, bude zápas prvním z pěti exhibičních Victory Tour, po kterém odstoupí hlavní trenérka Jill Ellisová.

Možnost koučovat tento tým a pracovat s těmito úžasnými ženami byla čest na celý život, řekl Ellis prohlášení zveřejněné americkým fotbalem v úterý. Chci jim poděkovat a pochválit je za jejich odhodlání a vášeň nejen vyhrát mistrovství, ale také zviditelnit tento sport globálně a být inspirací pro ty, kteří je budou sledovat. Chtěl bych upřímně poděkovat světovým trenérům a personálu, se kterým jsem měl tu čest pracovat - jsou to klíčoví profesionálové a ještě lepší lidé. A nakonec chci poděkovat Federaci za podporu a investice do tohoto programu, jakož i všem bývalým hráčům, trenérům a kolegům, kteří na této cestě hráli důležitou roli.

USWNT prohrálo jen sedmkrát ve 127 zápasech s Ellisem na Helmu. Rok po převzetí vedla klub k titulu na mistrovství světa 2015 v Kanadě a v červenci se stala prvním hlavním trenérem, který vyhrál několik titulů žen na světovém poháru.

Je pro mě těžké si představit, že by jakýkoli program v jakémkoli sportu měl takovou úroveň pečlivých detailů a ovládání, řekl podle veterána útočník Christen Press. Associated Press . Myslím, že Jill to dokázala, protože byla v systému, než byla hlavním trenérem. Bereme vše, co děláme na cestách, takže každé tréninkové zařízení je jiné. Když máte schůzku, je to jiné. To, co jíte, je jiné. Na to má dohlížet hlavní trenér a pro nás to byla taková bezproblémová věc. Opravdu jsme se mohli soustředit.

Přátelský tým bude sloužit jako součást irské přípravy na kvalifikaci o Euro Cup, kterou zahájí hostováním Černé Hory 3. září.

Byl to rychlý obrat, ale nabídka hrát vítěze Světového poháru v Rose Bowl byla ta, kterou asociace nemohla odmítnout, řekl prozatímní manažer Tom O’Connor. RTÉ .

tenis ve francii

Je to pro ně skvělý zážitek, kde se mohou otestovat proti nejlepším na světě. Tato hra bude pro tým také dobrou výzvou před zářijovým úvodním zápasem kvalifikace mistrovství Evropy proti Černé Hoře.

Je bonusem mít tým znovu pohromadě pro další hru před tímto důležitým zápasem a také získat další školení. Je to dobrá příprava na kvalifikaci o Euro.


Populární Problémy

Jak trefit tweener v tenise. Zisk bodu s tweenerem je trikový výstřel, který ohromí jak vašeho protivníka, tak vaše publikum. Pokud nejste obeznámeni se střelou, tweener je, když máte zády k síti a trefíte míč ...

Co očekávat letos při losování žen ve Wimbledonu? Zde je názor odborníků Sportskeeda.

Odpočítávání 10 nejlepších hráčů s nejvyššími výdělky v kariéře za celou dobu. Zde se podíváme na 10 nejlepších nejbohatších tenistů všech dob, pokud jde o finanční odměny

Č. 2 Penn State a č. 7 Nebraska se setkají v pátek večer na obrovském zápase v zápase. Zde je návod, jak sledovat zápas online bez kabelu.

Sezóna 2019 Biancy Andreescuové byla jednou z historických knih. Vyhrála sérii akcí na hardcourt, včetně Indian Wells a Canadian Open, když porazila několik nejlepších 10 hráčů na cestě.

Žít 100 let je milník hodný velké oslavy! V závislosti na zdravotním stavu a osobnosti člověka může být oslava perfektním způsobem oslavy. Nebo něco nenápadnějšího, jako je virtuální párty nebo ...