Jak se stát scénickou dívkou

Scénické dívky jsou úžasné svým pestrobarevným oblečením, chladnými vlasy a dokonalým vkusem hudby. Přirozeně chcete být jedním! Nejdůležitější součástí toho, jak se stát dívkou na scéně, je přibití oblečení, vlasů a líčení. Zaměřte se na jasný a poutavý vzhled, protože rozhodně chcete vyniknout. Pak se pusťte do práce na své hudební sbírce a přítomnosti na sociálních sítích a staňte se skutečným dítětem scény!

Metoda 1 ze 3: Oblékání dílu

 1. Obrázek s názvem Be a Scene Girl Krok 1

  1 Investujte do vypasovaných triček s roztomilými kreslenými obrázky a obrázky. Barevné a roztomilé kreslené postavičky jako Hello Kitty, Care Bears, Pokémon a Invader Zim jsou stále velkou součástí vzhledu scény. Některé děti ze scény dokonce tyto postavy označují jako „maskoty scén“. Další důležité snímky, které odpovídají estetice: cukrovinky, lebky, diamanty, nože a cokoli souvisejícího se smrtí, které stále vypadá „roztomilé“.
  • Například neonově zelená mikina nebo košile s nápisem GIR od Invader Zim je typická scéna.
  • Držte se vypasovaných košil, protože scénické oblečení je obecně docela těsné. Pytlovité oblečení styl vůbec neodráží.


 2. Obrázek s názvem Be a Scene Girl Krok 2

  2 Spárujte skinny džíny, legíny a tutovky se svými roztomilými grafickými tričky. Pokud chcete nosit kalhoty, musí být těsné! Černé a šedé úzké džíny jsou perfektní. Roztrhané úzké džíny s barevnými legínami vespod jsou dalším stylem scény, nebo můžete legíny nosit samy. Pokud dáváte přednost sukním před kalhotami, hledejte barevné tutovky. Odvážné barvy, jako neon, jsou vždy dobrou volbou.
  • Například si oblečte tričko Hello Kitty s roztrhanými černými úzkými džíny a pod nimi růžové punčocháče.
  • Pokud si nejste jisti, jaké spodní prádlo chcete nosit, můžete se kdykoli vrátit k barevným úzkým džínům.
 3. Obrázek s názvem Be a Scene Girl Krok 3

  3 Noste balerínky nebo boty Converse ve výrazných barvách a potiscích. Baletní byty přicházejí v mnoha barvách a vypadají skvěle téměř ke každému oblečení, takže zvažte investici do spousty barev a stylů. Pokud dáváte přednost teniskám, jděte do značek jako Converse nebo Vans, které také přicházejí v mnoha barvách a potiscích.
  • Chcete -li si upravit tenisky, vyjměte normální tkaničky a nahraďte je neonovými tkaničkami.
 4. Obrázek s názvem Be a Scene Girl Krok 4

  4 Jděte s odvážnými šperky a světlými nebo hrotovými doplňky. Doplňte svůj outfit velkými, robustními kousky zářivých šperků. Pokud najdete značkové nebo charakterové šperky, například náramek Hello Kitty, je to perfektní! Jinak jen hledejte velké kousky, jako robustní náušnice, v neonových barvách. Rovněž hroty opasků v různých barvách jsou nutností.
  • Oblíbené jsou také neonové batohy nebo peněženky s kreslenými postavičkami nebo bonbóny.
  • Díky párům vintage sluchátek můžete vyniknout.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Dělání scénických vlasů a líčení

 1. Obrázek s názvem Be a Scene Girl Krok 5

  1 Barvěte si vlasy na černo nebo jakoukoli zářivou barvu, která se vám líbí. Světlé nebo duhové barvy vlasů jsou jednou z nejznámějších dětských vlastností scény! Chcete -li, aby se objevily jasné barvy vlasů, jako je růžová, modrá a zelená, musíte si nejprve odbarvit vlasy a poté použít barvivo. Dodržujte pokyny uvedené v sadě, kterou zakoupíte. Pokud si nesmíte barvit vlasy jasnými barvami, černá je dobrá alternativa.
  • Neváhejte si nabarvit vlasy na více barev! Černé pruhy a leopardí skvrny nad neonovou barvou mohou také vypadat cool.
  • Chcete-li vypadat bez závazků, zvažte vyzkoušení barevných prodlužování vlasů.
 2. Obrázek s názvem Be a Scene Girl Krok 6

  2 Získejte účes se spoustou vrstev a hlubokou boční částí. Můžete vytvořit krátké nebo dlouhé vlasy tak, aby vypadaly jako na scéně, pokud jsou vaše vlasy jedinečné. Rovné vlasy jsou populární, ale jakákoli struktura vlasů může fungovat pro styly scén. Tuny trhaných vrstev jsou nutností! Mějte na paměti, že nejdůležitější součástí každého účesu je jedinečnost!
  • Skvělou volbou je například dlouhý soulož s mnoha texturami a vrstvami.
  • Součástí klasického vzhledu scény je také hluboká boční část s vlnitými třásněmi, která zakrývá alespoň jedno z vašich očí. Třásně navíc s vrstvenými účesy fungují opravdu dobře.
 3. Obrázek s názvem Be a Scene Girl Krok 7

  3 Propichujte si vlasy na temeni a snažte se dosáhnout velkého objemu textur. Dalším charakteristickým znakem klasických scénických vlasů je velikost: velká a škádlená! Začněte tím, že si budete škádlit vlasy na temeni, abyste vytvořili opravdu vypadající styl a přizpůsobili si vzhled téměř jakýmkoli způsobem.
  • Můžete použít suchý šampon pro snadný způsob, jak získat větší objem a texturu ve vlasech.
 4. Obrázek s názvem Be a Scene Girl Krok 8

  4 Udělejte dramatické černé oční linky s grafickou tekutou linkou. Make -up scény je o očích! Tučné, grafické oční linky v tradiční černé nebo modré barvě jsou skvělým začátkem. Jděte s tekutou oční linkou, protože má tendenci vytvářet nejdramatičtější vzhled. Můžete si také pohrát s barevnými nebo kovovými očními linkami a vytvářet jedinečné styly.
  • Můžete například vyzkoušet dramatický vzhled kočičích očí s prodlouženými černými křídly.
 5. Obrázek s názvem Be a Scene Girl Krok 9

  5 Naneste oční stíny v jasných barvách a zvýrazněte výraznými řasami. Ústředním prvkem vzhledu líčení scény jsou oči - chcete, aby vaše líčení očí bylo odvážné a jasné, aby vaše oči dramaticky vynikly od zbytku obličeje. Růžové, zelené a modré oční stíny jsou skvělé možnosti. Falešné řasy jsou také populární, protože vytvářejí kreslený vzhled, který děti milují.
  • Pokud máte dlouhé řasy, můžete místo toho použít jen tuny černé řasenky.
  • Udržujte zbytek make -upu decentní, aby vaše oči vynikly zásadním způsobem.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Žít životním stylem

 1. Obrázek s názvem Be a Scene Girl Krok 10

  1 Poslouchejte výhradně obskurní kapely a často navštěvujte show. Hudba je pro děti ze scény opravdu důležitá - čím temnější, tím lepší. Nelze přesně určit konkrétní žánr scény, protože hudba je hybridem rockových, popových a techno žánrů. Rap a hip hop se také někdy objeví ve scénické hudbě.
  • Úplně se vyhněte mainstreamové hudbě.
  • Zopakujte své oblíbené kapely tím, že budete nosit jejich trička tak často, jak můžete.
  • Několik populárních scénických kapel: Brokencyde, Blood on the Dancefloor, Black Veil Brides a Pierce the Veil.
 2. Obrázek s názvem Be a Scene Girl Krok 11

  2 Buďte aktivní na všech platformách sociálních médií a zveřejněte spoustu obrázků. Pohyb scény začal na MySpace, ale to už opravdu nikdo nepoužívá! V dnešní době je to všechno o Facebooku, Instagramu a v menší míře o Twitteru. Buďte aktivní na Facebooku a Instagramu a zveřejněte spoustu obrázků, na kterých houpáte vzhled své scény.
  • Pro Twitter se můžete držet super náhodných tweetů. Nemají smysl. Scénické děti milují být náhodné.
 3. Obrázek s názvem Be a Scene Girl Krok 12

  3 Pracovní scéna lingo do vaší slovní zásoby. Nemusíte to dělat a scénický slang se hodně mění, ale určitě existuje několik slov a frází, které můžete vyzkoušet. Děti scény jsou také známé tím, že si vymýšlejí vlastní slova, vymýšlejí náhodná zkratka, používají vymyšlená překlepy a přidávají do slov písmena. Pokuste se to nepřehánět, jinak budete vypadat, že se příliš snažíte.
  • Například „hella“ a „dank“ jsou ve scéně běžná slangová slova.
  • Výměna „s“ na konci jakéhokoli slova za „z“ je snadný způsob, jak přijmout scénický žargón. Například: 'scene kidz.'
 4. Obrázek s názvem Be a Scene Girl Krok 13

  4 Buďte milí, odchozí a přátelští k ostatním lidem. Mnoho subkultur zaujímá rezervovaný přístup, aby vypadaly co nejchladněji, ale děti ze scény jsou známé tím, že jsou zábavné a povídavé. Jsou životem večírku! Scénické děti obecně nejsou na ostatní hrubé a snaží se být ke každému přátelské. Usilujte o to, aby byly stejně jasné a barevné jako vaše oblečení. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jsou emo a scéna podobné styly? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Odpověď redakce wikiHow Zaměstnanci Zaměstnanci Existují určité podobnosti, ale vzhled emo obvykle závisí na spoustě černé a tmavších barev. Hudba je také hodně odlišná. Emo děti jsou také známé tím, že jsou rezervované a emocionální, ale děti ze scény jsou obvykle temperamentní a zábavné.
 • Otázka Takže se snažím být scénou a emo. Je to vůbec možné? Můj plán je nosit světlé boty, oblékat se jako emo a mít scénické vlasy. Bude to fungovat? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Zaměstnanci Odpověď Je to určitě možné! Hodně se mezi nimi překrývá. Zní to, jako bys měla dobrý začátek s jasnými šaty a škádlenými vlasy ze scény. Zkuste v obou táborech poslouchat emo a scénické kapely k pokrytí hudby.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Uspokojte se s tím, kdo jste. Ostatní lidé si mohou dělat legraci z vašeho stavu scény, ale jako opravdové dítě scény vám je jedno, co si myslí!
 • Pokud vám lidé říkají „emo“ nebo „goth“, opravte je. Jste scéna a je to úplně jiné!

reklama

Varování

 • Mějte na paměti, že časté barvení vlasů je může poškodit. Zkuste s bělidlem jít snadno a mezi barvivy počkejte co nejdéle.
reklama

Populární Problémy

Skákací zvedáky jsou základní cvičení, které téměř každý dělal v dětství, ale věděli jste, jak prospěšné mohou být skákací zvedáky pro vaše srdce a plíce? Ať už muž nebo žena, mladý nebo starý, fyzicky zdatný nebo teprve začínáte cvičit, ...

Sezóna 1997-98 Chicago Bulls je zachycena ve velmi očekávaném dokumentu „Poslední tanec“. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.

Jak zapůsobit na školačku. Každý zná pocit, že chce zapůsobit na osobu, kterou má rád. Mnohým se ale úkol zapůsobit na školu ve škole dívkou, která se vám líbí, může zdát skličující. Chcete, aby se vám líbila, ale možná nemáte žádné ...

Bianca Andreescu vypadla v pondělí v úvodním kole Roland Garros 2021 po prohře 6-7 (1), 7-6 (2), 9-7 s Tamarou Zidansek v titanickém tříhodinovém tahu.

Djokovič dokonce uvažoval o úplném vypadnutí ze čtvrtfinále.