Jak se stát fotbalovým hráčem po 20

Fotbal nebo fotbal se někdy může jevit jako hra mladých lidí. Ale se správným přístupem a připraveností se do hry může dostat každý, kdo je fit a věnuje se tomuto sportu. Zde je několik tipů, které vám pomohou, pokud je vám více než 20 let a stále se chcete zapojit.

Část 1 ze 3: Připravte se

 1. Obrázek s názvem Staňte se fotbalovým hráčem po 20. kroku 1

  1 Mějte motivaci hrát sport a hrát ho dobře. Motivace vás může dovést na dlouhou cestu a udrží vás soustředěnou. Pokud opravdu chcete, aby se to stalo, musíte se soustředit na jednu hlavní věc a tou je fotbal.
 2. Obrázek s názvem Staňte se fotbalovým hráčem po 20. kroku 2

  2 Ujistěte se, že jste fit a ve formě. Být v dobré kondici a kondici je pro fotbalistu zásadní. Abyste dosáhli svého cíle, začněte si budovat vytrvalost, kondici a hbitost. Fotbalista musí být schopen ujet vzdálenost přibližně 6 km za hodinu. Musíte být fyzicky silní.
 3. Obrázek s názvem Staňte se fotbalovým hráčem po 20. kroku 3

  3 Vylepšete své technické schopnosti. Fotbal není jen o vytrvalosti a kondici, je to spíše o vašich technických a taktických schopnostech. Musíte mít spoustu fotbalových dovedností, jako je skvělé driblování, přihrávky, rohové kopy a volné kopy. Pomáhá také mít svůj vlastní jedinečný tah, který způsobí, že se trenéři podívají a všimnou si. Cvičte co nejvíce a hrajte co nejvíce.
  • Také pomáhá sledovat co nejvíce zápasů, abyste získali představu o dobrých herních technikách.


  reklama

Část 2 ze 3: Zapojit se

 1. Obrázek s názvem Staňte se fotbalovým hráčem po 20. kroku 4

  1 Připojte se k místnímu klubu. Chcete -li postupovat, připojte se k místnímu fotbalovému klubu ve vaší oblasti. To znamená připojit se k velmi základní úrovni klubu. Zde se budete cítit bezpečně improvizovat, kontrolovat a prohlížet své dovednosti. Rovněž vám to umožní zlepšit vaše fotbalové dovednosti a poskytne vám dobrou představu o tom, jak dobře můžete podávat výkon. reklama

Část 3 ze 3: Propagace sebe sama

 1. Obrázek s názvem Staňte se fotbalovým hráčem po 20. kroku 5

  1 Připravte si video. Připravte si vražedné video pomocí HD kamery. Ukažte ve videu všechny své dovednosti, jako jsou volné kopy, driblování a přihrávky.
 2. Obrázek s názvem Staňte se fotbalovým hráčem po 20. kroku 6

  2 Vytvořte skvělý životopis. Stejně jako při žádosti o zaměstnání potřebujete životopis, fotbalový životopis by měl být schopen trenérovi, klubu nebo agentovi vysvětlit vše o tom, kdo jste jako hráč, za méně než minutu. Zahrňte fotografii hráče, výšku/váhu, pozice, zkušenosti, odkazy na články, ve kterých jste vystupovali, a statistiky.
  • Fotbalová síť Fieldoo vám umožňuje vytvářet a sdílet životopis hráče online. Můžete si dokonce udělat extra kilometr vytvořením vlastního.
 3. Obrázek s názvem Staňte se fotbalovým hráčem po 20. kroku 7

  3 Najděte příležitosti. Nyní, když máte dovednosti a nástroje, musíte najít způsoby, jak předvést svůj talent. Zde je několik způsobů, jak najít příležitosti:
  • E -mail a zavolejte co nejvíce klubům, kolik jen můžete, ale nečekejte odpovědi (před přijetím odpovědi budete možná muset poslat e -mail 50 klubům!).
  • Podívejte se na trh na Fieldoo.com, kde najdete příležitosti v zahraničí.
  • Zvažte pořízení agenta, nicméně mnoho agentů může velmi klamat, takže buďte opatrní.
  • Někteří hráči byli skvěle přijati do profesionálních týmů, pouhým předvedením na trénink s botami a dotazem, zda by s nimi mohli trénovat.
 4. Obrázek s názvem Staňte se fotbalovým hráčem po 20. kroku 8

  4 Předvádějte dobře. Je snadné myslet jen na to, abyste se dostali na další úroveň, místo abyste se soustředili na své výkony v zápasech. Vezměte si svou fotbalovou kariéru zápas od zápasu. Při každé hře, kterou hrajete, se soustřeďte na to, abyste hráli dobře a dávali 110%, protože nikdy nevíte, kdo by se mohl dívat. Zajistěte si dobré vztahy s klubem, hráči a zaměstnanci klubu, protože jejich podpora mimo hřiště přispěje k dobrým výkonům na hřišti.
 5. Obrázek s názvem Staňte se fotbalovým hráčem po 20. kroku 9

  5 Buďte vytrvalí a trpěliví. Bude těžké se stát profesionálem. Stát se profesionálním fotbalistou se nestane přes noc. Netrvá to ani měsíce. Trvá to roky a celoživotní obětavost. Když slyšíte, jak lidé říkají, že úspěch vyžaduje „krev, pot, slzy“, mají úplnou pravdu. Ve fotbale nikdo nikdy nepodváděl svou cestu, aby se stal jedním z méně než 0,001% z 240 milionů hráčů na celém světě, což se „podařilo“. Chce to čas a trpělivost. Někdy musíte počkat na správnou příležitost. Někdy stačí jen trochu štěstí, aby se váš směr změnil, ale vytrvalost a schopnost nikdy se nevzdávat určí, zda jste úspěšní nebo ne.
 6. Obrázek s názvem Staňte se fotbalovým hráčem po 20. kroku 10

  6 Podepište profesionální smlouvu. Ujistěte se, že jste si o svém agentovi jisti. Nikdy neváhejte brát věci na začátku pomalu. Přijde čas skočit žába a získat vítězství oběma rukama. Jen buďte opatrní při podpisu smlouvy a nechte si doložky přečíst právníkem nebo někým, kdo je schopen rozumět doložkám o pokutě. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jsem velmi dobrý ve fotbale, ale kde mohu jít na zkoušky? Hledejte příležitosti k vyzkoušení kolem sebe. Mohou existovat menší kluby, které pořádají zkoušky. Jděte tam na vyzkoušení a zdokonalte se. Jednoho dne by mohl klubový skaut rozpoznat tvé schopnosti a nabídnout ti příležitost ve větším klubu. Tento cyklus pokračuje a možná dosáhnete vrcholu.
 • Otázka Mám nějakou šanci hrát za tým ve věku 20 let? Ano, ale pouze pokud hrajete za akademický tým, například Chelsea, Arsenal nebo Manchester United.
 • Otázka Může se někdo stát profesionálním fotbalistou, pokud před dospělostí nehrál fotbal? Bezpochyby. Abyste to však dokázali, budete muset hodně trénovat a chtít se zlepšit.
 • Otázka Jak poznám, že je příliš pozdě na to, začít se učit fotbal? Nikdy není pozdě začít se učit. Někdy s přibývajícím věkem může být těžší hrát, ale učení je věc, kterou zvládne každý.
 • Otázka Jak se mohu stát profesionálním fotbalistou, když celý život hraji v různých místních klubech? Mnoho profesionálních klubů pořádá otevřené zkoušky, což znamená, že to může vyzkoušet kdokoli, ale obvykle to stojí peníze a je nepravděpodobné, že by vás vybrali do týmu, pokud nejste velmi dobří, protože je to profesionální tým. Mějte na paměti, že nejpravděpodobnějšími kluby jsou kluby nižší úrovně nebo kluby, které mají týmy mládeže nebo akademie.
 • Otázka Může někdo získat fotbalovou smlouvu ve věku 26 let? Jediným věkovým požadavkem pro profesionální fotbalové smlouvy je, že hráči musí být 16 a více let. Takže ano, ve věku 26 let můžete podepsat smlouvu.
 • Otázka Jak se stanu fotbalistou, když mám talent, ale nemám kolem sebe žádný místní klub? Vždy můžete cvičit sami nebo s ostatními, abyste se zlepšili. Chcete -li se připojit ke klubu, podívejte se online nebo se zeptejte v případě, že vám něco chybí, pokud stále nic nemůžete najít, můžete vždy vytvořit tým nebo malou rekreační ligu, ale to by vyžadovalo nějakou práci. Pokud to nechcete udělat, rozhlédněte se a zkuste zjistit, jaký fotbalový klub vám je nejbližší, a můžete se rozhodnout, zda jste ochotni se dojíždět, abyste za něj mohli hrát.
 • Otázka Mám šanci hrát fotbal po 21? Samozřejmě, že ano! Jedinou nevýhodou pozdějšího zahájení je, že budete na technické úrovni za ostatními hráči. Pokud začínáte pozdě, nezbývá než se hře oddat a velmi často trénovat, ať už je to s ostatními nebo sami. Může být obtížné začít hrát, pokud je vám více než 30 let, protože v té době se lidské tělo začíná fyzicky rozpadat (i když se to stále dá zvládnout), ale 21 je ve skutečnosti velmi dobrý věk z hlediska fyzického schopnost.
Nezodpovězené otázky
 • Je mi 18 a chci pokračovat ve své kariéře ve fotbale, ale nejsem schopen najít žádné kluby poblíž mě a chci jít do zahraničí, abych dosáhl svého cíle. Co bych měl dělat?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Na internetu jsou k dispozici tisíce fotbalových videí, využijte je a zdokonalte tak své dovednosti.
 • Vždy dbejte na zdravý a vyvážený přístup ke své stravě, zejména k bílkovinám.
 • Zkuste si přečíst vzestupy a pády fotbalistů a čerpat motivaci z takových zdrojů.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Vždy udržujte odstup paže od kouření a pití, protože zabíjí vytrvalost.
 • Upozorňujeme na podvodné agenty, kteří poskytují služby online.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Hovězí stroganoff je tradiční ruské jídlo, které existuje již od 19. století. Od té doby se stala populární po celém světě jako lahodné a syté jídlo, které lze připravit rychle a snadno. Mnoho lidí považuje ...

Jak zacházet s patlofemorální bolestí. Patellofemorální bolest je bolest, kterou můžete mít kolem nebo za kolenním kloubem (čéška). Tato bolest se někdy nazývá „koleno běžce“, jak je běžné u sportovců. Patellofemorální bolest se může zhoršit, když ...

Jak se dostat do národního parku Denali. Národní park Denali se nachází v aljašském vnitrozemí a skládá se ze šesti milionů akrů převážně nerušené divočiny, kterou protéká jediná hlavní silnice. Mnozí považují za vrchol parku ...

Bývalá finalistka US Open Madison Keys hraje v prvním kole French Open čínskou Shuai Zhang. Shuai Zhang vede hlavou proti Madison Keys 3-2.

Legendární rivalita mezi armádou a námořnictvem pokračuje v sobotu ve Philadelphii. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.