How Be Be Chaotic Evil in Dungeons and Dragons

Existuje mnoho důvodů, proč jít do Chaotic Evil; chaos je váš způsob života a morálka nemusí zastavit vaše plány. Tento článek vysvětlí hraní postavy Chaotic Evil všem, kteří chtějí být šéfy Orka Waaagha a Darque Wizards.Kroky

 1. 1 Zamyslete se nad výhodami toho, že se stanete zlými; převažují klady nad zápory?
  • PRO: nemusíte se spojovat s žádným sladěním, zabíjení zlých nepřátel je stejně přirozené jako zabíjení neutrálních nebo dobrých nepřátel; totéž platí pro právo/chaos.
  • PRO: Je skvělé být tak obávaným badassem, který nebere žádné bunkumy a občas se kolemjdoucích vrátí.
  • PRO: nemáš žádné výhrady k tomu, být sobecký nebo zbabělý, je rozhodně v tvé povaze dělat to zlo, kterého se můžeš zbavit.
  • PROTI: odměny za „zlé“ činy na rozdíl od „dobrých“ akcí jsou obvykle uměle nízké. Řešením je pokusit se z NPC vydojit to, co můžete, pomocí rozumu (koneckonců DOBRÝ člověk by někoho nechytil za krk a nenechal ho otevřít rodinnou pokladnu ...)
  • PROTI: Klerici budou mít spíše kouzla škodlivá než uzdravující, nebudete muset tak často používat „ochranu před dobrem/zákonem“ a kolem vás mohou být zvláštní okolnosti, když budete bojovat se silami zla, místo abyste se k nim přidali za lepší výplatu.
  • CON: Budete mít těžké časy s přáteli, většina zlých NPC je již součástí malých 'klubů', které jsou bez hráčů a těch, kteří pracují pro dobro.
 2. 2 Vezměte v úvahu svou třídu. Hodně to závisí na třídě, kterou hrajete:
  • Chaotický zlý čaroděj mohl být ďábelský nebo přímo sadistický, když si uvědomil, že je ve skupině mezi spřízněnými duchy.
  • Chaotický zlý duchovní může být agentem zlého boha, který se staví proti nepříteli, a přitom podporuje akce strany.
  • Chaotický zlý bojovník se bude cítit jako doma, jeho zastrašovací taktika a bojové schopnosti se mohou dobře synchronizovat s temnou agendou nebo honbou za bohatstvím.
  • Chaotický zlý zloděj se o práci nestará, jen to, že to zvládnou rychle a tiše s co největší kompenzací.
 3. 3 Rozhodněte se, jak „chcete“ být. Jak zlý je váš charakter? Je prostě neschopný soucitu nebo považuje 20 zlatých za dobrý důvod k vraždě svého bližního?
  • ŽÁDNÝ MORÁL: Nejnižší (nejvyšší?) Forma zla, jediná skutečná zlá věc na vás je, že necítíte soucit ani svatost po celý život a zvažovali byste téměř jakýkoli počet lidí pod sebou. Dávejte si však pozor na to, jak moc si to rozmyslíte. Nikdo si s vámi nebude chtít hrát, pokud se pokusíte zabít svou party při každé příležitosti.
  • RUTHLESS: Vůbec se nestaráte o přání a potřeby ostatních a najali byste si žoldáka, jen aby mu podřízl hrdlo, když se odváží požádat o uloupení kořisti ze žaláře.
  • DISPARATE: Vaše ochota zabíjet je neuvěřitelná a vaše brutalita je pohled, který je třeba vidět, to má největší úder, abych tak řekl o všech stupních zla, protože není běžné, aby hráči byli netvorem ve hře.
 4. 4 Jak zlí můžete být v kampani? Pokud zjistíte, že váš DM nebo spoluhráči úmyslně čelí vašim zlým činům groteskou nebo praštěným chováním, pak možná nebudete mít moc štěstí být CE.
  • Zvětšení vašich zlých akcí může ukázat DM a dalším hráčům, že to myslíte vážně.
  • Nebojte se to přinést do DM, pokud to opravdu brání vašemu požitku, Chaotic Evil nefunguje vždy v kampani a je nejlepší zkusit jiné sladění, když zlo nefunguje dobře.
 5. 5 Jak chaotická je vaše postava? Je jako barbar, prostě zvyklý na nestrukturovaný život; nebo je to chaotický lupič, který bojuje za pád zákona a uznává pouze „autoritu“ jako výzvu pro svou moc?
  • NÍZKÝ CHAOTIKA: zákon vás rozčiluje a nedodržujete jej, pokud nedojde k žádným následkům, které by vás zajímaly.
  • STŘEDNÍ CHAOTIKA: nerespektování „autority“ a „práva“ je běžné, vaše slovo půjde jen tak daleko, jak ho necháte jít.
  • VYSOKÝ CHAOTIC: osobní síla je velmi důležitá. To z vás často dělá vyloženě rozmarného, ​​vaše bitevní sekera má poslední slovo a vy to víte.
 6. 6 Jak chaotičtí můžete být v kampani? Opět platí, že pokud se vás vaši DM/kolegové pokoušejí podrazit železnicí nebo jinými pasteveckými nástroji, možná by nemělo cenu hrát postavu.
  • Pokuste se, aby vaše chaotická rozhodnutí byla důležitá nebo byla nevratná, což by mělo prokázat, že to neděláte jako vtip.
 7. 7 Nakonec vyhledejte příběhy dobrodružství Dungeons and Dragons, které měly úspěšné zlé nebo chaotické hráče. Podívejte se, čím byly postavy „zvláštní“ a jak ovlivnily svět kolem sebe. To vám poskytne zásadní informace o tom, jak hrát chaotickou zlou postavu. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pamatujte si: hraní rolí a dialog jsou vaším chlebem. Vždy, když vám něco nejde, vždy vytáhněte velké zbraně; mít někoho z večírku, jak někoho praštit do zdi, je spolehlivý způsob, jak ukázat, že už nehrajete hry.
 • Pokud jde o plán akce, máte největší flexibilitu ze všech zarovnání.
 • VŽDY PAMATUJTE, aby byl večírek silný, spřátelete se s hráči a ukažte jim, že jejich kombinovaná síla jim dlouhodobě pomůže.
 • Dělejte unáhlená rozhodnutí, ne pošetilá. Vaše kohorty mohou být stejně špatné jako vy, ale ani oni nebudou respektovat špatnou kontrolu.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Příliš extrémní hraní chaotické zlé postavy nemusí sedět ostatním hráčům u stolu a dokonce mohou zasáhnout, pokud mají pocit, že je to vážný problém pro jejich potěšení z relace.
reklama

Populární Problémy

Muay Thai je starověký styl bojových umění, který se datuje do 15. století v Thajsku. Zatímco zápasy Muay Thai v předchozích stoletích byly často brutální boje, dnešní Muay Thai řídí rozhodčí, který sleduje body, ...

Jak zmrazit dort Bundt. Bundt dorty jsou opravdu atraktivní, lahodné dorty, které jsou skvělé pro všechny druhy oslav a setkání. Můžete si snadno udělat jeden měsíc dopředu a zmrazit ho, dokud ho nebudete potřebovat. Vše, co potřebujete, je ...Jak vyřešit vaši obuv. Vyřešení obuvi, podobné původní podrážce, je ekonomické. Vlastní rozlišení obuvi stojí prakticky stejné a přináší mnoho pohodlí. Zvažte výhody a nevýhody řešení vašeho ...

Nick Kyrgios si klade za cíl špinavé osobní zneužívání u Stanislase Wawrinky během jejich zápasu v Montrealu Masters.

Příprava: Stefanos Tsitsipas vs Daniil MedvedevNenechte si ujít žádnou akci mistrovství WTA 2013 v kopuli Sinan Erdem v tureckém Istanbulu. Podívejte se na letošní televizní program, losujte a vyhrajte peníze.