Jak se stát více než přáteli s jiným přítelem, pokud jste bisexuální

Říct příteli, že chcete být víc než jen přátelé, může být těžké. Pokud jste bisexuální, může to být opravdu o nervy. Možná se divíte, jak se váš přítel cítí ve vztahu osob stejného pohlaví (nebo opačného pohlaví) a co si myslí o vás. Jakkoli se to může zdát těžké, zvládnete pozvat svého přítele. Ať už jim chcete dát najevo, že jste bisexuální a máte o ně zájem, přesvědčit je, aby zkusili nový typ vztahu, nebo je prostě pozvat, můžete se svým přítelem stát více než přáteli.

Metoda 1 ze 4: Odhalení vaší bisexuality a vašeho zájmu

 1. Obrázek s názvem Staňte se více než přáteli s jiným přítelem, pokud jste bisexuální Krok 1.jpeg

  1 Určete jejich názory na bisexualitu obecně. Než se stanete více než přáteli, musíte určit, zda je váš přítel obecně otevřený vztahu s někým, kdo je bisexuál. Vědět, jak to cítí, vám dá vědět, zda máte šanci na více než přátelství.
  • Můžete se jich zeptat přímo tak, že řeknete něco jako: „Jak se cítíte, když chodíte s někým, kdo je bisexuál?“
  • Zahrajte si hru jako „Chtěli byste raději“, „Pravda nebo Dare“ nebo „Co kdyby“, abyste se nepřímo zeptali na jejich pocity.
  • Například: „Řekněte mi, co si skutečně myslíte o bisexuálních vztazích nebo: „Co byste dělali, kdybyste zjistili, že jsem bisexuál?“
  • Pokud váš přítel reaguje negativně, možná byste se měli zamyslet nad tím, zda je dobré se stát více než přáteli.


 2. Obrázek s názvem Staňte se více než přáteli s jiným přítelem, pokud jste bisexuální Krok 2

  2 Řekněte svému příteli, že jste bisexuál. Pokud to váš přítel ještě neví, musíte mu to říct. Jakkoli je to myšlenka děsivá, jediným způsobem, jak se stanete více než přáteli, je dát jim najevo, že jste bisexuální.
  • Nemusíte si z toho dělat těžkou hlavu, stačí to zmínit jako součást běžné konverzace.
  • Můžete to říci přímo, ale ležérně s něčím jako: „A protože jsem bi, moje matka se mě snaží spojit s dvojnásobným počtem lidí! Je neoblomná “
  • Můžete je přimět, aby se vás zeptali, například: „Pride Parade vypadá, že to bude zábava.“
  • Pravděpodobně se zeptají, jestli jste gay, a můžete odpovědět: „Jsem bi.“
 3. Obrázek s názvem Staňte se více než přáteli s jiným přítelem, pokud jste bisexuální Krok 3.jpeg

  3 Pomocí řeči těla dejte najevo svůj zájem. Je to skvělý způsob, jak flirtovat a ukázat, že se chcete stát více než přáteli, aniž byste to řekli. Je to také způsob, jak zjistit, jak do vás mohou být, aniž byste se ptali.
  • Během hovoru se krátce dotkněte jejich paže, ruky nebo kolena. Dívejte se na ně jen na okamžik déle, než je potřeba, abyste dali najevo, že chcete být více než přáteli.
  • Spárování vašeho pohledu dotykem rozhodně pošle zprávu, že máte zájem být více než přáteli.
  • Když například svému příteli pochválíte účes, dívejte se mu na vteřinu nebo dvě do očí. Pokud se cítíte odvážně, dotkněte se ho také škádlivě.
  • Všimněte si, jak reagují. Pokud se ohlédnou zpět nebo se usmějí, může to být známka toho, že chtějí být víc než jen přátelé. Pokud se zmenší z vašeho dotyku, možná budete muset znovu zvážit, že se stanete více než přáteli.
 4. Obrázek s názvem Staňte se více než přáteli s jiným přítelem, pokud jste bisexuální Krok 4

  4 Nespěchej. I když se chcete stát více než přáteli a flirtujete se svým přítelem, berte věci pomalu. Bude snazší stát se více než přáteli, pokud se váš přítel necítí pod tlakem. Spěchání věcí bude pro vás oba jen nepříjemné.
  • Váš přítel může potřebovat čas, aby si zvykl, že s ním flirtujete. To by mohlo být ještě pravdivější, pokud nikdy nechodili s někým stejného (nebo opačného) pohlaví.
  • Může také trvat, než se přizpůsobí skutečnosti, že jste bisexuální. V závislosti na jejich názorech to může být snadné nebo těžké přijmout.
  reklama

Metoda 2 ze 4: Přesvědčte přítele, aby zkusil jiný typ vztahu

 1. Obrázek s názvem Staňte se více než přáteli s jiným přítelem, pokud jste bisexuální Krok 5.jpeg

  1 Zeptejte se, jaký mají názor na randění obecně. Pokud vám neposkytují vodítka o tom, jak se cítí o aktuálním vztahu, zeptejte se jich. Jakmile se jich na to zeptáte, budete vědět, zda máte šanci stát se více než přáteli.
  • Začněte konverzaci tím, že si promluvíte o svých myšlenkách na randění. Můžete například říci: „Stále se setkávám s páry. Chtěl bych mít vztah se správnou osobou. '
  • Pak se můžete zeptat, jestli chtějí být ve vztahu nebo rande obecně. Možná si řeknete: „Tak co je s tebou a randění? Jste tomu otevřený nebo ne tak moc? “
  • Pokud nemluví o soucitu s někým jiným nebo naznačují, že nenašli správnou osobu, pravděpodobně máte šanci.
  • Pokud váš přítel neustále mluví o jedné osobě nebo přímo říká, že je do někoho zamilovaný, teď možná není nejlepší čas zkusit se stát více než přáteli.
 2. Obrázek s názvem Staňte se více než přáteli s jiným přítelem, pokud jste bisexuální Krok 6.jpeg

  2 Přesvědčte je, aby zkusili vztah stejného pohlaví. Možná budete muset prodiskutovat některé obavy svého přítele ohledně randění s někým stejného pohlaví. To může být obzvláště pravdivé, pokud se chcete stát více než přáteli s někým, kdo nikdy nechodil s někým stejného pohlaví, nebo s tím měl v minulosti špatnou zkušenost.
  • Vysvětlete, že randění s někým stejného pohlaví neznamená, že jste homosexuál.
  • Dalo by se říci: „To, že chodíš s klukem, nutně neznamená, že jsi gay. Možná jste bi, nebo něco jiného. Pouze vy však můžete definovat, kdo jste. “
  • Poukažte na výhody vztahů stejného pohlaví. Například: „Podle mě je randění s dívkami zábavné, protože už chápou, jaké to je být dívkou.“
 3. Obrázek s názvem Staňte se více než přáteli s jiným přítelem, pokud jste bisexuální Krok 7.jpeg

  3 Požádejte je, aby zkusili vztah s opačným pohlavím. Než se s homosexuálním nebo lesbickým přítelem stanete více než přáteli, možná si budete muset promluvit o nesprávném vnímání vztahů s opačným pohlavím.
  • Popište důvody, proč randíte s lidmi opačného pohlaví.
  • Svému homosexuálnímu příteli můžete například říci: „I když mám rád kluky, mám také rád nový pohled, který dívka přináší do vztahu.“
  • Odstraňte všechny mýty nebo falešné představy o vztazích s opačným pohlavím.
  • Například můžete své lesbické lásce říct: „Říkáš, že všichni muži jsou psi, ale já jsem chlap. A vždy říkáš, že jsem skvělý! “
  reklama

Metoda 3 ze 4: Stát se více než přáteli (v jakékoli situaci)

 1. Obrázek s názvem Staňte se více než přáteli s jiným přítelem, pokud jste bisexuální Krok 8.jpeg

  1 Komunikujte častěji. Mluvit více se svým přítelem vám pomůže být více než přáteli v několika ohledech. Dáváte svému příteli vědět, že jsou pro vás důležití, a lépe ho poznáte. Také vám to dává více příležitostí flirtovat se svým přítelem.
  • Pokud je ještě nemáte, požádejte svého přítele o jeho kontaktní údaje. Dalo by se říci: „Jaký je dobrý způsob, jak se s tebou dostat do kontaktu?“
  • Zkuste postupně zvyšovat, jak často komunikujete se svým přítelem.
  • Pokud například komunikujete každý týden, pošlete jim e -mail nebo SMS každých pár dní. Pak se přesuňte na psaní SMS a volání každých několik dní, dokud nebudete mluvit každý den.
 2. Obrázek s názvem Staňte se více než přáteli s jiným přítelem, pokud jste bisexuální Krok 9

  2 Hang-out jeden na jednoho. Pozvěte svého přítele častěji na místa, ale ujistěte se, že jsou to místa, kde můžete být sami. Možná jste zvyklí poflakovat se ve skupině, ale abyste se se svým přítelem stali více než přáteli, musíte začít dělat věci jen ve dvou.
  • I když jste ve skupinovém prostředí, snažte se trávit většinu času se svým přítelem.
  • Aby to zpočátku nebylo tak nepříjemné, pozvěte svého přítele, aby udělal něco, co ho zajímá, aby to mělo spíše pocit „kamarádů“
  • Pokud má například rád raketbal, pozvěte ho, ať si s vámi zahraje v místní posilovně a pak si tento víkend zajděte na smoothie.
  • Pokud má váš přítel vždy důvody, proč se nebavit jeden na jednoho, možná budete chtít chvíli počkat, než se stanete více než přáteli.
 3. Obrázek s názvem Staňte se více než přáteli s jiným přítelem, pokud jste bisexuální Krok 10.jpeg

  3 Podporujte jejich zájmy a aktivity. To vám dá možnost více komunikovat se svým přítelem. To vám také pomůže stát se více než přáteli, protože uvidí, že vám na nich a jejich zájmech opravdu záleží a že se je snažíte podporovat.
  • Zeptejte se jich na věci, které dělají, a vyjádřete svůj zájem o účast nebo podporu tím, že tam budete.
  • Pokud má vaše kamarádka například softball, jděte se dívat a povzbudit její tým. Zkuste si sednout tak, aby vás viděl váš přítel.
  • Pokud se váš přítel dobrovolně účastní nějaké komunitní akce, přihlaste se také nebo se alespoň zúčastněte akce.
 4. Obrázek s názvem Staňte se více než přáteli s jiným přítelem, pokud jste bisexuální Krok 11.jpeg

  4 Buďte tam pro ně. Stejně jako když podporujete jejich zájmy, být k dispozici příteli, když jim je těžko, je způsob, jak jim ukázat, že vám na nich záleží a chcete být více než přáteli. Dává jim vědět, že vám záleží na blahu a věcech, které se v jejich životě dějí.
  • Pokud je váš přítel z něčeho rozrušený, promluvte si s ním o tom, co se děje, a vyslechněte si jeho problémy.
  • Pokud vám například volá váš přítel a je naštvaný, protože přišel o práci, neříkejte jen: „Ach, to je příliš špatné! Uvidíme se na příštím setkání. '
  • Místo toho se jděte podívat, jak se mu daří. Naslouchejte jeho obavám ze ztráty zaměstnání a zkuste mu pomoci vyrovnat se s tím, co se stalo.
 5. Obrázek s názvem Staňte se více než přáteli s jiným přítelem, pokud jste bisexuální Krok 12.jpeg

  5 Dejte jim konkrétní komplimenty. Pravděpodobně už říkáte věci jako „pěkný outfit“ nebo „to, co jste udělali, bylo skvělé“. Se svým přítelem se však můžete stát více než přáteli, pokud komplimenty upřesníte a budete je komplimentovat častěji.
  • Podívejte se svému příteli do očí, když mu dáte kompliment. Díky tomu je kompliment o něco intimnější.
  • Například místo „Pěkný make -up“ můžete říci: „Moc se mi líbí oční stíny. Hodí se k vaší košili Pride a vaše oči vypadají žhavě. “
  • Nebo místo „Dobrý nápad“ můžete říci „Miluji způsob, jakým funguje vaše mysl! Jsi tak bystrý. '
  reklama

Metoda 4 ze 4: Pozvání vašeho přítele

 1. Obrázek s názvem Staňte se více než přáteli s jiným přítelem, pokud jste bisexuální Krok 13.jpeg

  1 Procvičte si, co řeknete. Když budete vědět, co řeknete, než to řeknete, bude to všechno mnohem snazší, když budete „mluvit“ o tom, že se stanete více než jen přáteli. Budete se cítit sebevědoměji a uvolněněji, protože se nepokoušíte zjistit, co přesně říct, abyste je pozvali.
  • Postavte se do zrcadla a procvičte si, co řeknete, když svého přítele pozveš ven nebo si zacvičíš s jiným přítelem, kterému věříš.
  • Pokud jste opravdu nervózní, napište si, co chcete říct, a při cvičení se odkazujte na svůj skript.
 2. Obrázek s názvem Staňte se více než přáteli s jiným přítelem, pokud jste bisexuální Krok 14.jpeg

  2 Mluvte o svém přátelství. Rozhovor se svým přítelem můžete zahájit tím, že si promluvíte o svém přátelství a o tom, co pro vás znamená. Také zmíňte vtipné časy, kterými jste prošli, aby konverzace zůstala lehká. Pokud zahájíte konverzaci tímto způsobem, váš přítel bude schopen pochopit, proč chcete být více než přáteli.
  • Mluvit o přátelství také vnáší do mysli přítele obraz vás dvou, kteří se baví. To jim usnadní přemýšlet o tom, že se stanou více než přáteli.
  • Pokud se dlouho neznáte, můžete říci: „Stali jsme se dobrými přáteli za krátkou dobu, co se známe. Opravdu jsem si užil čas, který trávíme kolem sebe. “
  • Pokud jste nějakou dobu přáteli, mohli byste říci: „Jsme přátelé už dlouho a prožili jsme toho spolu hodně, jako když jsme vyskočili z balkonu.“
 3. Obrázek s názvem Staňte se více než přáteli s jiným přítelem, pokud jste bisexuální Krok 15.jpeg

  3 Zachovejte si přátelství. Dejte svému příteli vědět, že se chcete stát více než přáteli, ale nechcete přijít o přátelství, které jste si vytvořili. Pokud tak učiníte, bude to mít za následek snížení tlaku vašeho přítele a bude pro ně pohodlnější prozkoumat randění s vámi.
  • Vysvětlete, že pokud řeknou, že nechtějí být více než přáteli, budete zklamáni, ale přesto chcete mít přátelství.
  • Možná řeknete: „Vážím si našeho přátelství a nechci tě ztratit jako přítele. I kdybychom spolu nechodili, stejně bych chtěl být přáteli. “
  • Můžete také zkusit říci: „Rád bych s tebou zkusil randění, ale pokud to nefunguje, stále chci být přáteli.“
 4. Obrázek s názvem Staňte se více než přáteli s jiným přítelem, pokud jste bisexuální Krok 16.jpeg

  4 Mluvte o tom, že jste bisexuální. Možná budete muset dát svému příteli vědět, jak bisexuální bude (nebo nebude) hrát roli ve stávání se více než přáteli. Když vysvětlíte, jak by na vás randění mohla mít vliv vaše sexuální orientace, pomůže vašemu příteli zjistit, zda chtějí být více než přáteli.
  • Řekněte svému příteli, že to, že jste bisexuální, neznamená, že nemůžete být věrní, nebo že vztah bude jen flirt.
  • Můžete si říci: „I když jsem bisexuál, neznamená to, že moje city k tobě jsou povrchní nebo že chci jen spojení.“
 5. Obrázek s názvem Staňte se více než přáteli s jiným přítelem, pokud jste bisexuální Krok 17.jpeg

  5 Zeptejte se jich. Všechno, co jste dělali, bylo pro tuto chvíli. Takže se zhluboka nadechněte, podívejte se jim do očí a přesuňte se od přátel k více než přátelům.
  • Zkuste říci: „Chci vidět, jaké by to bylo, kdybychom byli víc než přátelé. Proč nevyrazíme na zkoušku? '
  • Můžete také říci: „Vím, že jsi předtím nebyl ve vztahu stejného pohlaví, ale rád bych to s tebou zkusil.“
  • Myšlenka, že se staneme více než přáteli, a myšlenka zkusit jiný typ vztahu může být zpočátku zdrcující. Pokud je to nutné, dejte svému příteli trochu času na přemýšlení.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co se stane, když jsem bisexuál a můj přítel, kterého mám rád, je gay? Luna Rose Nejlepší respondér Pokud jste stejného pohlaví jako váš přítel, pak by vás mohl přitahovat a k tématu byste mohli přistupovat postupně. Pokud jste jiného pohlaví, pak byste pravděpodobně měli najít novou zamilovanost, protože orientace je nekompatibilní.
 • Otázka Jsem dívka a mám přítelkyni, ale nevím, jak to říct rodičům. Pravděpodobně řeknou, že je to jen fáze. Co mám dělat? Pokud jste si relativně jistí, že jsou v pořádku s lidmi LGBTQ+ a nejsou homofobní, řekněte jim to. Dejte jim vědět, že jste si to promysleli a jste si jisti, že jste bisexuální. Pokud řeknou, že je to fáze, řekněte jim, že vás mrzí, že to tak cítí, ale nezmění se to. S největší pravděpodobností se s touto myšlenkou časem stanou pohodlnějšími.
 • Otázka Mám přítele, který je bi. Jsem také bi, ale můj přítel žije daleko. Co mám dělat? Vztah na dálku může být obtížný, ale může fungovat, pokud se do toho vložíte oba. E -maily a psaní dopisů jsou skvělé, ale pro udržení spojení někdy musíte mluvit tváří v tvář (Facetime nebo hovor).
 • Otázka Mám přítele a mnohokrát jsme se líbali, když jsme byli opilí. Takže co je ona? Polibky v opilosti mohou, ale nemusí nic znamenat. Mohli byste být jen přátelé 's výhodami' - nebo její skutečné pocity mohou vycházet, když je opilá. Proč se prostě nezeptat?
 • Otázka Jsem bi a dívka, kterou mám rád (která je zároveň mým přítelem), je gay. Oba se máme rádi, ale oba jsme ve skříni. Jak bychom mohli potenciálně randit? Tom de backer Nejlepší odpovídač Hodně závisí na tom, co mezi vámi dvěma v soukromí nazýváte rande. Pokud rande nutně vyžaduje chodit na veřejnost, líbat se navzájem a být všichni koketní a zamilovaní, pak možná budete muset vyjít ven, než budete moci randit, nebo to může být datum, kdy vycházíte de facto. Ale pokud dokážete navenek zobrazit svůj společný čas jako dva přátelé, kteří si povídají v kavárně, můžete tomu říkat rande mezi sebou a nechat lidi, aby si mysleli, že jste jen přátelé, pak se líbat (pokud na to přijde) v soukromí .
 • Otázka Co to znamená, když můj přítel stejného pohlaví říká, že mám horké tělo? Řekl jsem děkuji, ale stále na to myslím a na ni. Nemyslím si, že jeho pokračování je možností. Může to znamenat, že vás přitahuje, nebo jen vyjádřila obdiv k vašemu tělu. Dívky si tyto druhy věcí říkají neustále. Pokud nemáte zájem s ní něco sledovat, nezáleží na tom, proč to řekla. Pokud si myslíš, že by tě to nakonec mohlo zajímat, měl by ses jí zeptat, co tím myslela a/nebo jí říct, že od té doby, co to řekla, na ni hodně myslíš.
 • Otázka Myslím, že se mi líbí dívka, a myslím, že ona má ráda také mě, ale ona se odstěhuje, jak to mám zvládnout? Pokud znáte její číslo a/nebo její novou adresu, bude s ní jednodušší komunikovat. Můžete zůstat v kontaktu přes Skype, textové zprávy, volání, FaceTime, psaní, e -mail, pošta nebo dokonce používat sociální média. Lidé obvykle říkají, že vztahy na dálku nikdy nefungují, ale to neznamená, že je vědecky nemožné zůstat spolu, pokud se rozhodnete navázat vztah.
 • Otázka Řekl jsem své přítelkyni, že se mi líbí asi před 3 týdny, neřekla nic o tom, zda se mi líbí nebo ne, ale místo toho mi přišla jako pan. Je možné, že se jen bojí? Vždy existuje šance, že se bojí, ale nemusí se cítit stejně jako vy. Prostě to s ní znovu prober a řekni jí, že si nejsi jistý, co k tobě cítí, a chtěl bys, aby o tom byla upřímná a otevřená. Řekněte jí, že vašim pocitům neublíží a přesto chcete být přáteli bez ohledu na to. Podívejte se, co říká.
 • Otázka Moje kamarádka stále zpochybňuje její pohlaví a já také, ale ona je lesba. Pokud se ukáže, že není dívka (ne binární), změnila by se její sexualita? Jak by se to tehdy jmenovalo? Pokud je někdo, kdo není žena nebo muž, přitahován výhradně ženami, pak by byl gynesexuální/gynefilní, což znamená, že je přitahován ženami, ženami a/nebo ženskostí.
 • Otázka Moje kamarádka, na kterou jsem zamilovaná, se za dva týdny odstěhuje. Nejsem si jistý, jestli se mi líbí nebo ne. Jak mohu vědět/udělat krok, než odejde? Jen jí řekni, jak se cítíš. V tuto chvíli už nemáte co ztratit, protože se stejně hýbe. Pokud jí to neřekneš, vždycky budeš přemýšlet, co se mohlo stát. Být plešatý!

Populární Problémy

Co je to „hezké“, je věc, o které se budete muset rozhodnout sami, bez ohledu na to, co vidíte nebo slyšíte od médií a jiných lidí. Každý má záviděníhodné vlastnosti, ať už je pozná nebo ne, a v čem se lišíte ...

Zápas č. 1 Iowa a č. 2 Penn State se v pátek sejde na masivním Pioneer Showdownu. Zde je návod, jak sledovat zápas v přímém přenosu online bez kabelu.

Andrew Harris zahájil ohromující kritiku Rogera Federera s tím, že se nestará o hráče s nižším umístěním. Harris tvrdí, že Federer lidem říká, co chtějí slyšet, ale hlasuje, aby si peníze nechali u hráčů s vyšším postavením.

Club América a Monterrey se ve čtvrtek setkají ve finálovém prvním kole Ligy MX Apertura. Zde je návod, jak sledovat zápas v přímém přenosu online ve Spojených státech.

Pokud se na filmový junket chystáte poprvé, můžete být nervózní z toho, co máte dělat a jak se máte chovat. Koneckonců, nebudete jen prohlížet film nebo večeřet na jídle, ale chatovat s celebritami! Naštěstí,...

Jak zastavit kousací zvyk králíka. Králíci mohou být láskyplná stvoření, ale strach nebo agresivní instinkty mohou způsobit, že i ten nejsladší králík kousne. Pokud vychováváte králíka a máte problémy s chováním, možná jste ...