Jak mísu off Cutter

Off cutter je dodávka kriketového bowlingu, která se ve směru hodinových ručiček promění v pravorukého pálkaře. Používají ho rychlí nadhazovači a středně rychlí nadhazovači k otočení mísy, když ze hřiště není velká pomoc. Tato dovednost může být prospěšná pro zvládnutí, protože řezači mohou často nalákat a lišácky pálkaře hrát falešné výstřely. Ideální off off fréza na off pahýly, a při nadhazování, se pohybuje směrem k noze pařezu.

Část 1 ze 2: Zvládnutí úchopu

 1. Obrázek s názvem IMG_20181005_150809

  1 Uchopte míč ukazováčkem za šev a prostředníček položte na pravou stranu švu. Můžete také držet prostředníček jen kousek od švu. Váš palec by měl míč uchopit zespodu. Úchop je opravdu důležitý pro dobrý off cutter.
 2. Obrázek s názvem Balltana.png

  2 Otočte míč do pahýlu nohou otáčivým pohybem míče. Skoro jako dveře, které se otáčí ve směru hodinových ručiček. Vaším hlavním cílem je roztočit misku plným tempem. Je důležité si uvědomit, že míč se otáčí z vypnutého pahýlu směrem ke střednímu a dolnímu pahýlu.
 3. Obrázek s názvem IMG_20181010_125417_01

  3 Držte se svého úchopu, když vbíháte na hřiště. Podívejte se na pálkaře a poté se rozhodněte, kam misku umístíte. reklama

Část 2 ze 2: Uvolnění míče

 1. Obrázek s názvem IMG_20181010_132140_020

  1 Držte se při otáčení paže pro doručení. Otočte zápěstí dozadu, aby se míč na poslední chvíli uvolnil.
 2. Obrázek s názvem Screenshot_20181016 074832_01

  2 Pomocí ukazováčku otáčejte míč ve směru hodinových ručiček. Přemýšlejte o tom, jako byste otáčeli dveře. Zkuste vygenerovat rotující pohyb skrz prsty.
 3. Obrázek s názvem IMG_20181010_132207_020_01

  3 Pohybujte ukazováčkem směrem ke svému prostřednímu prstu, přičemž strunou uchopte míč a prostředníčkem směrem k palci. Tento krok musíte udělat, když otáčíte rukou. Myslete na to, protože vaše prsty vytvářejí otáčení pomocí vašeho zápěstí.
 4. 4 Uvolněte míč, zatímco prsty táhnou míč řezacím pohybem zleva doprava. Srolujte míč a uvolněte jej ukazováčkem. Zkuste vygenerovat otočení zleva doprava.

  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Kdy se otočíte nebo otočíte? Preeti Singh Bowlingové frézy začínají uchopením prstů a zápěstí. Abyste ji mohli více otáčet, normálně ji pevně uchopte a roztáhněte dva prsty uchopující misku.


Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Vyzkoušejte bowlingové frézy v dobré délce mimo vypnutý pařez. To naláká pálkaře, aby vyrazil vpřed, aniž by očekával obrat.
 • Chcete -li použít pomalejší frézu, zkuste před konečným uvolněním pomaleji otáčet rameno.Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak natáhnout čtyřkolky (Quadriceps). Quadriceps je skupina čtyř svalů, které vám stékají po stehnech. Prakticky každá atletická aktivita nebo cvičení zapojuje vaše čtyřkolky, takže je důležité, aby byly flexibilní a silné. Na...

Úryvky z deníku tenisového fanouška

Zde je návod, jak můžete sledovat dnešní epizodu 90denního snoubence: Před 90 dny online bez kabelu. Epizoda 5 s názvem „Naše rty jsou utěsněné“ se vysílá ve 20 hodin.

Třetí bowser je také posledním bossem v Super Mario 64. Pokud máte potíže s jeho poražením a chtěli byste vědět jak, pokračujte v čtení tohoto článku. Nasbírejte 70 hvězd z různých úrovní na hradě.

Federerův forhend nebo Nadal? Bekhend Djokoviče nebo Wawrinky? Pohled na to, kteří hráči současné generace mají nejlepší střely.

Zde je návod, jak sledovat Cardinals vs Falcons online bez kabelu