Přímý přenos Marquette vs UCLA 2020: Jak se dívat online

Getty Jaime Jaquez mladší z UCLA BruinsMarquette Golden Eagles (4-1) zamíří do pavilonu Edwina W. Pauleyho v Los Angeles, aby se v pátek zúčastnil UCLA Bruins (4-1).

Utkání začíná ve 21:30. ET a budou vysílány v síti Pac-12. Pokud ale nemáte kabel nebo tento kanál nemáte, můžete bezplatně sledovat živý přenos Marquette vs UCLA online zde:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Pac-12 a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

náhrada za tenisové míčky v sušičce

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Marquette vs UCLA můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Pac-12 a dalších 65 televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

léčit tenisový loket

Vidgo zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Marquette vs UCLA živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Sling TV

Živý přenos ze sítě Pac-12 a dalších 50 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue + Sports Extra od Sling TV nebo balíčku Sling Orange + Sports Extra. Oba jsou dodávány s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Marquette vs UCLA živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Marquette vs UCLA

Marquette v úterý vyhrává 82-68 nad Green Bay. Koby McEwen vedl Golden Golden Eagles, když získal 28 bodů, a útočník Dawson Garcia přidal 18. Před manipulací s Green Bay Marquette naštval tehdy 13. místo ve Wisconsinu, 67–65. Tři různí hráči za ně při té výhře skórovali ve dvouciferných hodnotách a hlavnímu trenérovi Golden Eagles Stevu Wojciechowskému se líbí, jak jeho tým sdílí kámen.

odkud pocházejí tenisové výsledky

Mluvíme hodně o tom, že jsme vyvážení ofenzivně a v kteroukoli danou noc to mohou být různí kluci, kteří, když se podíváte na statistiku, nás dovedou ke skórování, Řekl Wojciechowski . A my jen chceme, aby míč našel nejlepší střelu a kluci, kteří to mají, nebo kluci, na které půjdeme.

Budou čelit další těžké zkoušce v UCLA, ale poté, co rozrušili Jezevce, cítí jistotu, že zde mohou znovu vyhrát. Musíme se připravit opravdu dobře, dodal Wojciechowski. UCLA je vynikající tým, vynikající program, bude to naše první silniční hra, která je pro nové kluky vždy novou zkušeností, ale doufejme, že budou schopni čelit této výzvě čelně.

stolní tenis topspin

Bruins jsou čerství z výhra 83-56 ve středu nad San Diegem. UCLA měla pět hráčů bodujících ve dvouciferných číslech v čele se strážcem Jaime Jaquezem mladším, který měl 17 bodů. Tyger Campbell a Chris Smith měli 12 bodů za kus, útočník Cody Riley zaznamenal 11 bodů a 11 doskoků a Johnny Juzang přidal 10 bodů ve svém prvním zápase s Bruins po přestupu z Kentucky.

UCLA od začátku dominovala, v polovině se zvýšila o 10, než ve druhé polovině pokračovala v 17-1, aby uzavřela dohodu. Hlavní trenér Mick Cronin zmínil přidání Juzanga po zápase.

Je to taková zbraň se svou schopností dát ji do koše, takže otevírá podlahu Chrisovi Smithovi nebo Jaimeovi, aby dali gól, trenér UCLA Řekl Mick Cronin o převodu z Kentucky. Musíte ho neustále hlídat; Je to ohromná útočná zbraň.

Jeho noví spoluhráči souhlasí. Všichni jsme nadšení, že ho máme zpátky v mixu, Řekl Jaquez Jr. z Juzangu. Bylo skvělé vidět ho získat své první body na UCLA. Dobře zapadá, vystupuje z obrazovek a hraje s námi obranu.

Bruins nyní vyhráli čtyři v řadě a Golden Eagles bude pro Cronina a společnost příjemnou zkouškou. Golden Eagles dávají průměrně 77 bodů na zápas a vzdávají 62 bodů na soutěž, zatímco Bruins zatím nasbírají 80,4 bodů na zápas, zatímco v obraně připouštějí 67,0 bodů.

Tyto dva týmy nemají 56 let, kdy Al McGuire a John Wooden byli trenéry Marquette a UCLA.


Populární Problémy

Jak udělat mobilní sluneční soustavu. Vytvoření mobilní sluneční soustavy je skvělá aktivita, když se učíte o sluneční soustavě. K sestavení mobilního telefonu potřebujete pouze jednoduché zásoby a sortiment řemeslných barev. Sbírejte ...

Rafael Nadal postoupil do třetího kola po pětisetovém maratónském zápase proti Timu Smyczkovi na Australian Open.