Jak se dívat na premiéru 17. série „Projektová dráha“ online

Jak se dívat na Project Runway online

Foto: Miller Mobley/Bravo Na snímku: Projekt Runway, sezóna 17, hostitelka Karlie Kloss

Projektová dráha 2019 je tady. 17. sezóna seriálu má premiéru v síti Bravo ve 20 hodin. ET/PT a 19:00 CT, dnes večer, 14. března 2019. Přehlídka má v této sezóně zcela novou várku designérů i modelek, a v mixu jsou i další nové hvězdy. Pro ty, kteří by se chtěli podívat na premiéru spolu s dalšími novými epizodami pořadu, ale nemají kabelové předplatné nebo přihlašovací údaje, existují další způsoby, jak sledovat show a jsou online, s kabelem nebo bez něj.

Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete Bravo sledovat na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících over-the-top, kabelových bezplatných živých televizních streamovacích služeb:

FuboTV

Bravo je jedním z 85 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně Bravo. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má většinu pořadů k dispozici po odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

Bravo je součástí balíčků Sling Orange a Sling Blue. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi jednoho z nich , a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Projekt Runway Judges 2019

Foto: Karolina Wojtasik / Bravo Na snímku: (l-r) Bishme Cromartie, Afa Ah Loo, Jamall Osterholm, Cavanagh Baker, Hester Sunshine, Renee Hill, Kovid Kapoor, Garo Sparo, Venny Etienne a Frankie Lewis.

PROJEKTOVÁ RUNWAY SEASON 17 EPIZODA 1: Popis epizody premiéry zní: Šestnáct návrhářů přijíždí do New Yorku; návrháři předvedou svůj nejlepší vzhled a pak se setkají se svým mentorem Christianem Sirianem; návrháři musí vytvořit vzhled inspirovaný některými z největších jmen v módě, ale s obratem.

VÍTĚZ CENA PROJEKTU RUNWAY 2019: Cena v této sezóně, podle Shon , zahrnuje 250 000 $, funkce časopisu Elle, 50 000 $ pro jejich designové studio a mentorství CFDA (Council of Fashion Designers of America) se zavedeným profesionálem v módním průmyslu.


Populární Problémy

Třetí bowser je také posledním bossem v Super Mario 64. Pokud máte potíže s jeho poražením a chtěli byste vědět jak, pokračujte v čtení tohoto článku. Nasbírejte 70 hvězd z různých úrovní na hradě.

Pohled zpět na 5 největších wimbledonských finále vůbec.

Jak vyrobit tuňákový sendvič. Během první světové války se konzervovaný tuňák stal oblíbeným zdrojem bílkovin u spojeneckých vojáků a od té doby si jeho popularita mezi západními zeměmi zvyšuje, zejména ve formě tuňáka ...

Zde je několik způsobů, jak můžete sledovat přímý přenos předsezónní hry Titans vs Falcons, v závislosti na tom, na jakém trhu žijete.

Houston Dynamo a Club America se ve středu večer setkají v Ligovém poháru. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas Princeton vs Harvard. Tygři vyhráli první setkání po jednom, ale Harvard od té doby vyhrál tři ze čtyř.