Nabíječky vs titáni: Jak se dívat online bez kabelu

Plat Ryana Tannehilla

Getty Obránce Titans Ryan Tannehill má v roce 2020 výrazně zvýšit.

Po dvojici těžkých ztrát se Chargers vydávají do Tennessee, aby v neděli nastoupili proti Titanům a novému začínajícímu quarterbackovi Ryanovi Tannehillovi.

Začátek hry je naplánován na 16:05 hodin. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílána na CBS . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos Chargers vs Titans na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:

Pokud je hra na vašem trhu: Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud chcete sledovat CBS hry s nákupem a nepotřebujete žádné další kanály, Kanál CBS Amazonu Prime je skvělá volba.

Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos Chargers vs Titans na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Pokud chcete sledovat co nejvíce NFL nad rámec této hry, CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Los Angeles a Nashville) a NFL Network patří mezi Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , zatímco NFL RedZone je součástí doplňku Sports Plus.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Chargers vs Titans na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Další možností sledování co nejvíce NFL je Hulu With Live TV s více než 60 živými televizními kanály, včetně CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Los Angeles a Nashville) a ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Chargers vs Titans na počítači přes web Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud chcete jednoduše sledovat hry CBS s nákupem na trhu. To je nakonec stejné jako s možností Amazonu, pouze místo toho budete sledovat digitální platformy CBS.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi CBS All-Access , a poté můžete sledovat živý přenos Chargers vs Titans na počítači prostřednictvím webové stránky CBS nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos Chargers vs Titans a všechny ostatní hry NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled nabíječky vs titáni

Poté, co se titáni potýkali s Marcusem Mariotou pod středem, rozhodli se přejít k bývalým delfínům začínajícím quarterbackem Ryanem Tannehillem, aby zažehnali ofenzivní jednotku, která byla naposledy vyřazena proti Broncos.

Zklamání. Bude to jiné, řekla Mariota oficiálnímu webu týmu. V této roli jsem opravdu dlouho nebyl, opravdu vůbec v mé kariéře. Takže znovu udělám vše pro to, abych pomohl Ryanovi a tomuto týmu.

online deník mizerného dítěte

Mariota měl průměr 196,5 yardů za hru se sedmi přistáními a dvěma zastaveními.

Pro mě bylo vždy mým očekáváním být nejlepším hráčem, kterého bych pro tento tým mohl být, řekl Mariota. A až do dne, kdy zemřu, budu věřit, že jsem tomu dal všechno, co jsem dostal. Bez ohledu na to se mohu z této situace poučit a vyrůst. Tohle mě nezklame. Tím moje kariéra nekončí. Je to pro mě příležitost k růstu. A já z toho vytěžím maximum.

Tannehilla delfíni pustili z nějakého důvodu, ale titáni touží zjistit, jestli dřívější výběr z prvního kola může něco udělat, aby se přestupek projevil.

Musíte se podívat na tělo práce a opravdu se jen pokusit vyhodnotit, jak se chceme pokusit fungovat průchody, které potřebujeme dokončit, řekl Vrabel. Operace, celý přestupek, aby mohl fungovat, získávat body, přesouvat pole, převádět třetí pády. A jsem si velmi jistý, poté, co jsem mluvil s Marcusem a sledoval, jak se připravuje už dnes, že pokud ho v určitém okamžiku vyzveme, očekáváme, že bude připraven jít. Není to pro žádného hráče jednoduchá věc. Řekl bych, že to není jednoduchá věc pro trenéra, který se stará o své hráče, který s ním tráví spoustu času, aby se rozhodl, ale cítili jsme, že tohle je pro tým teď to pravé.

Na druhé straně míče jsou Chargers nahoře, pokud jde o většinu dosud neuspokojivých týmů v této sezóně. Za stavu 2: 4 s postupnými ztrátami na Steelers-kteří zahájili třetí řetězec QB-a dříve bez vítězství Broncos, je jediná možnost, jak jít.

Náš rekord je takový, jaký jsme, a nyní musíme bojovat, abychom se dostali z této díry, řekl trenér Chargers Anthony Lynn.

The Chargers are Titans jsou 2,5bodové oblíbené pro tuto hru.


Populární Problémy

Jak léčit loketní burzitidu. Bursitida může být opravdu bolestivý stav. Je to způsobeno tím, že se bursa, malé váčky naplněné tekutinou, které tlumí vaše klouby, zapálí. Naštěstí existuje několik způsobů, jak léčit burzitidu doma, ...

Nepíšou písmena tak, jak byste chtěli? Nebo se vám to stalo? Píšete text, ať už je to v dokumentu, na wikiHow, kdekoli, a cizí klávesy jako 'é' začnete psát po stisknutí klávesy na klávesnici ....

Jak připravit čerstvou mangovou šťávu. Pokud máte to štěstí, že máte přístup k čerstvému ​​mangu, vytvořte si vlastní sladkou mangovou šťávu! Chuť a strukturu šťávy si můžete snadno přizpůsobit. Chcete -li krémovou mangovou šťávu, smíchejte ovoce s ...

Seznam všech dobových tenisových grandslamových vítězů v čele s Rogerem Federerem a Margaret Court a zahrnující spoustu dalších, jako jsou Novak Djokovic, Rafael Nadal, Serena Williams, Steffi Graf a Andre Agassi.

Shrnutí vystoupení Bhambriho na Miami Open 2018.

Někdy budete muset kočku sebrat a přemístit, ať už jde o to, dát ho do kočičího nosiče, zabránit mu, aby způsoboval potíže, nebo ho vyřadit z nebezpečné situace. To, jak kočku vezmete a přenesete, závisí na kočičích individuálních ...