Jak se dívat na Duke vs Northwest Missouri State Basketball OnlineGetty

Basketbalový tým Duke Blue Devils bude v sobotu hostit Northwest Missouri State Bearcats na předsezónní exhibici.

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a bude na ACC Network Extra, kterou lze pouze sledovat na ESPN.com nebo aplikace ESPN. Není to skutečný televizní kanál.

Abyste mohli sledovat ACC Network Extra, budete se muset přihlásit u poskytovatele kabelových služeb, který zahrnuje ACC Network v balíčku kanálů. Pokud ale nemáte kabel nebo nemáte v kanálu tento kanál, můžete se zaregistrovat k jedné z následujících streamovacích služeb pro živé televizní vysílání, které zahrnují síť ACC, a poté tyto přihlašovací údaje použít ke sledování na digitálních platformách ESPN :

Hulu s živou televizí

jak zacházím s tenisovým loktem

Kromě knihovny televizních pořadů a filmů podobnou Netflixu Hulu s živou televizí přichází s více než 60 živými televizními kanály, včetně sítě ACC. Pokud si chcete ACC síť ponechat dlouhodobě, jedná se o nejlevnější streamovací službu, která ji obsahuje.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat Duke vs Northwest Missouri State na ACC Network Extra naživo na svém počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN. Budete se muset přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Sling TV

Síť ACC je součástí balíčku Sling Orange Sling TV plus Sports Extra.

popruhy na předloktí pro tenisový loket

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a pak můžete sledovat živý přenos Duke vs Northwest Missouri State na ACC Network Extra ve vašem počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN. Budete se muset přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , s horními třemi balíčky včetně sítě ACC.

Můžete se zaregistrovat na PS Vue přímo zde , a poté můžete sledovat Duke vs Northwest Missouri State na ACC Network Extra na vašem počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN. Budete se muset přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů PS Vue.


Náhled státu Duke vs Northwest Missouri

Blue Devils v minulé sezóně odehráli 32-6, nakonec padli na Michigan State Spartans v Elite Eight of the NCAA Tournament. Poté viděli své tři přední střelce - útočníka Ziona Williamsona a křídla R.J. Barrett a Cam Reddish - nechte se vybrat v loterii draftu NBA 2019.

Během mimo sezónu Duke přidal čtyři nováčky zařazené mezi 40 nejlepších vyhlídek ESPN: střed Vernon Carey Jr., útočníci Matthew Hurt a Wendell Moore a stráž Cassius Stanley.

ufc 241 bezplatný živý přenos

Na Countdown to Craziness, 20minutové bitvě modrých ďáblů před sezónou, vedl Carey všechny účastníky s 15 body, přičemž způsobil velkou škodu kolem koše, přestože přišel do areálu s více perimetrickou hrou.

Je o 15 liber lehčí a hraje tam, kde ví, že může získat míč, řekl hlavní trenér Duke Mike Krzyzewski. Kronika . Doslova na postu [dříve] nehrál. Jeho práce nohou a vše, co pochází z jeho práce s námi a našimi zaměstnanci, zhruba od druhého červencového týdne. Dnešní noc pro něj byla výjimečná.

Krzyzewski dodal: Ve skutečnosti to byl člověk, kterého jste si mohli dnes večer zahrát a bylo to opravdu dobré vidět. Výsledkem bylo, že jeho tým nevzal tolik trojic, měl více asistencí, jeho týmu to dalo rytmus.

Carey chytil 3 doskoky, zaznamenal 2 asistence a trefil svůj osamělý tříbodový pokus.

rakety závaží na rakety

Mám pocit, že mohu jen produkovat z [tříbodové linie] nebo kdekoli mě trenér umístí, řekl nováček, podle The Chronicle. Jak jsem řekl, upřímně pracuji na své všestrannosti.

Vévoda tradičně hostí úřadující národní šampiony NCAA divize II na výstavě před následující sezónou. V březnu Northwest Missouri State překonal Point Loma Nazarene Sea Lions 64-58 v titulní hře D-II.

Vrací se nám mnoho a to je někdy požehnání a prokletí, řekl hlavní trenér Bearcats Ben McCollum podle St. Joseph News-Press . Všechno jde docela dobře, protože znají systém, ale někdy to může zůstat u „dobrého“, takže doufejme, že naši kluci vědí, co to znamená soutěžit a hrát na vysoké úrovni.

Bearcats vyhráli své první národní mistrovství v roce 2017, když porazili Fairmont State Fighting Falcons 71-61. O sedm měsíců později navštívili Duka na výstavě, padli 93-60.

dívka s tenisovým míčkem

Věc, když se připravujete na někoho, kdo je elitní, je, že musíte dělat spoustu maličkostí, které kážeme, po celou dobu extrémně dobře, protože oni zasáhnou opravdu tvrdé výstřely, řekl McCollum, podle St. Joseph News-Press .

Dodal: Budeme soutěžit a doufejme, že jim dáme dobrý vzhled, a doufejme, že je zlepší. Vím, že díky tomu budeme lepší.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešního zápasu Real Madrid vs Sevilla online, pokud nemáte kabel a žijete ve Spojených státech.

Moderuje Oprah, „John Lewis: Oslava hrdiny“ se koná v úterý večer na CBS. Pokud ale nemáte kabel, podívejte se, jak speciální sledovat online.

Court FF 2 je jednou z vlajkových tenisových bot Asics, kterou nosí Novak Djokovic, a je oblíbenou volbou, ale nejsou dokonalé. Zjistěte, v čem jsou skvělí a kde se mohou zlepšit.

Jak si žertovat přítele a přimět je, aby si mysleli, že máte dvojče. Jedním z nejlepších způsobů, jak žertovat jednoho z vašich přátel, je přesvědčit ho, že máte dvojče. Ačkoli to není snadný žert, pokud to uděláte správnou cestou, ...

Všech osm epizod nové série „The Boys“ je nyní k dispozici na Amazon Prime. Zde je návod, jak to sledovat online.

'Ghost Hunters' se vrací ve středu na druhou sezónu A&E a celkově na 13. sezónu. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online bez kabelu.