Jak se dívat na Duke vs Northwest Missouri State Basketball OnlineGettyjak se vyhraje badmintonová hra

Basketbalový tým Duke Blue Devils bude v sobotu hostit Northwest Missouri State Bearcats na předsezónní exhibici.Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a bude na ACC Network Extra, kterou lze pouze sledovat na ESPN.com nebo aplikace ESPN. Není to skutečný televizní kanál.Abyste mohli sledovat ACC Network Extra, budete se muset přihlásit u poskytovatele kabelových služeb, který zahrnuje ACC Network v balíčku kanálů. Pokud ale nemáte kabel nebo nemáte v kanálu tento kanál, můžete se zaregistrovat k jedné z následujících streamovacích služeb pro živé televizní vysílání, které zahrnují síť ACC, a poté tyto přihlašovací údaje použít ke sledování na digitálních platformách ESPN :

Hulu s živou televizíKromě knihovny televizních pořadů a filmů podobnou Netflixu Hulu s živou televizí přichází s více než 60 živými televizními kanály, včetně sítě ACC. Pokud si chcete ACC síť ponechat dlouhodobě, jedná se o nejlevnější streamovací službu, která ji obsahuje.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat Duke vs Northwest Missouri State na ACC Network Extra naživo na svém počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN. Budete se muset přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Sling TVSíť ACC je součástí balíčku Sling Orange Sling TV plus Sports Extra.Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a pak můžete sledovat živý přenos Duke vs Northwest Missouri State na ACC Network Extra ve vašem počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN. Budete se muset přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , s horními třemi balíčky včetně sítě ACC.

tenisky a běžecké boty

Můžete se zaregistrovat na PS Vue přímo zde , a poté můžete sledovat Duke vs Northwest Missouri State na ACC Network Extra na vašem počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN. Budete se muset přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů PS Vue.


Náhled státu Duke vs Northwest Missouri

Blue Devils v minulé sezóně odehráli 32-6, nakonec padli na Michigan State Spartans v Elite Eight of the NCAA Tournament. Poté viděli své tři přední střelce - útočníka Ziona Williamsona a křídla R.J. Barrett a Cam Reddish - nechte se vybrat v loterii draftu NBA 2019.

Během mimo sezónu Duke přidal čtyři nováčky zařazené mezi 40 nejlepších vyhlídek ESPN: střed Vernon Carey Jr., útočníci Matthew Hurt a Wendell Moore a stráž Cassius Stanley.

Na Countdown to Craziness, 20minutové bitvě modrých ďáblů před sezónou, vedl Carey všechny účastníky s 15 body, přičemž způsobil velkou škodu kolem koše, přestože přišel do areálu s více perimetrickou hrou.

Je o 15 liber lehčí a hraje tam, kde ví, že může získat míč, řekl hlavní trenér Duke Mike Krzyzewski. Kronika . Doslova na postu [dříve] nehrál. Jeho práce nohou a vše, co pochází z jeho práce s námi a našimi zaměstnanci, zhruba od druhého červencového týdne. Dnešní noc pro něj byla výjimečná.

Krzyzewski dodal: Ve skutečnosti to byl člověk, kterého jste si mohli dnes večer zahrát a bylo to opravdu dobré vidět. Výsledkem bylo, že jeho tým nevzal tolik trojic, měl více asistencí, jeho týmu to dalo rytmus.

Carey chytil 3 doskoky, zaznamenal 2 asistence a trefil svůj osamělý tříbodový pokus.

Mám pocit, že mohu jen produkovat z [tříbodové linie] nebo kdekoli mě trenér umístí, řekl nováček, podle The Chronicle. Jak jsem řekl, upřímně pracuji na své všestrannosti.

Vévoda tradičně hostí úřadující národní šampiony NCAA divize II na výstavě před následující sezónou. V březnu Northwest Missouri State překonal Point Loma Nazarene Sea Lions 64-58 v titulní hře D-II.

jak tenisu sloužit

Vrací se nám mnoho a to je někdy požehnání a prokletí, řekl hlavní trenér Bearcats Ben McCollum podle St. Joseph News-Press . Všechno jde docela dobře, protože znají systém, ale někdy to může zůstat u „dobrého“, takže doufejme, že naši kluci vědí, co to znamená soutěžit a hrát na vysoké úrovni.

Bearcats vyhráli své první národní mistrovství v roce 2017, když porazili Fairmont State Fighting Falcons 71-61. O sedm měsíců později navštívili Duka na výstavě, padli 93-60.

Věc, když se připravujete na někoho, kdo je elitní, je, že musíte dělat spoustu maličkostí, které kážeme, po celou dobu extrémně dobře, protože oni zasáhnou opravdu tvrdé výstřely, řekl McCollum, podle St. Joseph News-Press .

Dodal: Budeme soutěžit a doufejme, že jim dáme dobrý vzhled, a doufejme, že je zlepší. Vím, že díky tomu budeme lepší.


Populární Problémy

Nejste spokojeni se svými pažemi? Jsou slabí, ochablí nebo vychrtlí? Chcete velké, štíhlé paže a chcete je hned? I když je nemožné dosáhnout jakéhokoli druhu růstu svalů okamžitě, tvrdou prací a chytrým cvičením ...

Ashley's od Melissy de la Cruz je o populární klice na střední škole v Kalifornii. Chcete být jako Lili, superorganizovaná, budoucí alfa? Pak čtěte dál! Způsoby jsou opravdu důležitá věc, kterou potřebujete. Začněte cvičit ...

Když se cítíte na dně, může být opravdu těžké mít pocit, že se věci někdy zlepší - ale povede se. Každý někdy dostane blues, takže nebuďte na sebe příliš tvrdí, abyste se cítili smutní, naštvaní, osamělí nebo v depresi. Zda...

Jak zapojit batole do sportu. Je důležité podporovat fyzickou aktivitu u malých dětí, ale batolata ještě nemusí být připravena zapojit se do organizovaných sportů, jako je fotbal, baseball nebo basketbal. Místo toho hledejte nekonkurenční ...

Zamčené dveře odvrátí většinu potenciálních vetřelců. Většina zámků zasune šroub ze dveří do zárubně, čímž zakotví dveře k jejich základu. Chcete -li zamknout dveře, obvykle potřebujete vědět, jak tento šroub posunout. Pokud jste...