Jak koupit pomeranian

Přivedení psa do vašeho domova je dlouhodobý závazek. V závislosti na psu to může být také potenciálně nákladná, ale užitečná investice. Možná přemýšlíte o novém psu pro svůj domov a zvažujete pomeranian. Jako zodpovědný majitel domácího mazlíčka musíte provést průzkum pomeranského plemene, najít nejlepší místo pro získání štěněte a určit, jak se správně starat o svého nového přítele, než se rozhodnete adoptovat svého nového člena rodiny. Čím více výzkumu provedete předem, tím lepší bude vaše zkušenost s novým Pomeranianem.

co můžete udělat pro tenisový loket?

Část 1 ze 3: S ohledem na váš životní styl

 1. Obrázek s názvem Buy a Pomeranian Step 1

  1 Vyhodnoťte svůj životní styl. Každé plemeno psa, které přijmete, bude vyžadovat váš čas a energii, a přestože jsou Pomořané malí, nejsou výjimkou. Je důležité poctivě vyhodnotit svůj rozvrh, abyste zjistili, zda máte dostatek volného času na to, abyste svému Pomeranianovi dali. Zvažte také, zda je váš životní styl vhodný pro toto energické, malé plemeno.
  • Psi je třeba často venčit nebo je nechat vycvičit, aby je odstranili na určeném místě.
  • Pomeranians vyžadují časté kartáčování nebo se jim vlasy zauzlí.
  • Pokud máte rádi dlouhé túry a představujete si, že byste s sebou vzali například svého psa, může být vhodnější větší plemeno.


 2. Obrázek s názvem Buy a Pomeranian Step 2

  2 Zvažte svou rodinu. Pomeranians jsou typicky odchozí a energičtí a mohou být fantastickým rodinným mazlíčkem. Vyžadují však výcvik a nelze od nich očekávat, že bude přirozeně skvělý rodinný pes. Pokud máte malé děti a málo času na výcvik štěněte nebo někoho v domácnosti, který nebude tolerovat vysokou energii pomeranianů, uděláte dobře, když zvážíte jiné plemeno.
  • Je to skvělý čas zeptat se své rodiny, co si představují, když uvažují o pořízení psa. Představují si velkého ochránce? Nebo snad pes, kterému mohou házet tenisové míčky? Možná si představují lapového psa nebo takového, kterého by mohli obléknout do zábavných kostýmů. Zjistit, co očekávají, vám může pomoci rozhodnout, které plemeno je pro vaši rodinu nejlepší.
  • Jednoduše se jich zeptejte: „Pomořané jsou malí a plní energie. Vyžadují velkou investici času a my na tom budeme muset spolupracovat. Myslíte si, že vám váš rozvrh poskytne čas na kartáčování, krmení, procházky, hraní a výcvik psa? “
  • Také je uklidněte: „Je dobré být naprosto upřímný ohledně toho, co chcete, a myslíte si, že můžete pro psa udělat. Je lepší, když o tom teď mluvíme a jsme co nejrealističtější, než abychom byli překvapení poté, co si domů přivedeme psa. “
 3. Obrázek s názvem Buy a Pomeranian Step 3

  3 Vyhodnoťte své finance. Čistokrevná štěňata jsou drahá, zejména plemena hraček, jako jsou Pomeranians. Nejedná se o jediné náklady související s Pomořany, na které musíte myslet. Váš pes bude potřebovat náležitou péči, jako jsou pravidelné návštěvy veterináře, výstřely a preventivní léky na blechy, klíšťata a červy. Váš Pomeranian bude také potřebovat kvalitní jídlo, nádobí, obojek, visačku, mikročip a hračky. Kromě toho budete muset rozpočet pro nouzové případy domácích zvířat.
  • Můžete se rozhodnout upravit si pomeranian doma, což sníží některé náklady; budete si však muset zakoupit zásoby.
  • Pomeranian můžete také vzít k profesionálnímu úpravci. Je to dražší, ale ušetří vám to čas.
  • Dobrou možností, jak snížit náklady, je zakoupit si pojištění domácích zvířat, které může pomoci zaplatit za léky, návštěvy veterináře a mimořádné události.
  reklama

Část 2 ze 3: Rozhodování o tom, kde koupit pomeranian

 1. Obrázek s názvem Buy a Pomeranian Step 4

  1 Vyhněte se štěňátkům. Štěněcí mlýny jsou přesně to, co naznačuje název - stránky, které generují množství štěňat s malým až žádným ohledem na kvalitu života nebo standard plemene. Rodičovští psi jsou často drženi ve špinavých podmínkách s chorobami a v podlomeném zdraví. Štěňata štěňat mohou být roztomilá, ale obvykle mají seznam zdravotních stavů, které mohou být pro jejich nové rodiny docela drahé. Existuje několik červených vlajek, které je třeba hledat, což by mohlo naznačovat, že máte co do činění se štěňátkem.
  • Mlýny na štěňata se téměř vždy maskují jako legitimní chovatelé nebo záchranné organizace, takže před nákupem stojí za to prozkoumat místo.
  • Reklamy, které se pravidelně objevují v utajované sekci nebo online.
  • Chovatel, který vám neřekne informace o svém veterináři.
  • Chovatel nebo organizace, která vždy vypadá, že má psy k dispozici ke koupi.
 2. Obrázek s názvem Buy a Pomeranian Step 5

  2 Drž se dál od obchodů s domácími zvířaty. Pokud obchod se zvířaty nenabízí psy k adopci z místního útulku pro zvířata, je téměř zaručeno, že prodávají psy pro štěňata. Žádná firma to nepřizná a můžete dokonce zajít do zverimexu, který vám řekne, že používají pouze renomované chovatele. Prostě to tak není. Žádný chovatel nedokázal držet krok s poptávkou obchodu s domácími zvířaty, ani by odpovědný chovatel nedovolil, aby byla jejich štěňata prodávána prostřednictvím třetí strany, jako je obchod s domácími zvířaty.
  • Pokud zverimex trvá na tom, aby používali renomované chovatele, získejte jméno a adresu a ověřte si informace sami. Každý renomovaný chovatel vás pozve na prohlídku místa.
 3. Obrázek s názvem Buy a Pomeranian Step 6

  3 Rozlišujte mezi hobby a dvorními chovateli. Oblíbená plemena, zejména ve třídě hraček, jako jsou Pomeranians, jsou všudypřítomná ve štěňátkách a chovatelích na dvorku po celé zemi. Název chovatel na dvorku neznamená, že někdo chová psy na svém dvorku. Místo toho to znamená někoho, kdo chová velké množství psů nebo dovoluje svým psům chovat se nedbale. Na druhou stranu chovatelé koníčků mají obvykle jen pár psů, které velmi pečlivě sledují, psy geneticky testovali, aby se ujistili, že nereprodukují špatné geny, a toto plemeno milují.
  • Chovatelé na dvorku obvykle nemají zájem vydělávat peníze, nemají chuť na chovatele a nenechávají své psy testovat na genetické podmínky. Obvykle nemají mnoho znalostí o standardech chovu nebo školení.
  • Chovatelé koníčků jsou obvykle docela zapálení pro jedno plemeno, se kterým pracují, a dávají si pozor na to, která zvířata chovají, a dávají si pozor, aby zvířata nepřemnožili. Chovatelé koníčků jsou obeznámeni s normami chovu, vzdělávacími potřebami, zdravotními potřebami a před prodejem nechají štěňata řádně prověřit.
 4. Obrázek s názvem Buy a Pomeranian Step 7

  4 Kontaktujte registrovaného chovatele. Dobrý chovatel se zaregistruje u organizace, jako je americký Kennel Club. Budou také chovat jen ty nejlepší psy, někdy ve spolupráci s jinými chovateli spojí dva vzorné psy. Registrovaný uznávaný chovatel pomeranianů vám rád ukáže svá zařízení, umožní vám seznámit se s jejich psy a provede vás, proč se jejich psi vyplatí chovat.
  • Většina chovatelů také provede pohovor s potenciálními kupujícími, aby zajistila, že psi budou umístěni do věčného domova.
  • Mnoho chovatelů pomeranianů od vás bude vyžadovat, abyste při nákupu podepsali smlouvu, která stanoví vše od životních podmínek po rehoming.
  • Web AKC má seznam registrovaných chovatelů pomeranianů.
 5. Obrázek s názvem Buy a Pomeranian Step 8

  5 Zachraňte Pomořana. Po celém světě existují organizace zabývající se záchranou psů a některé jsou konkrétně pro záchrany Pomořanů. V záchranách najdete řadu věků, velikostí a zdravotních podmínek. Záchranáři jsou také zapálení pro své psy a pravděpodobně vás požádají o podpis smlouvy a vyplnění dotazníku o vašich životních podmínkách. Přijetí Pomořana ze záchrany má několik výhod:
  • Obvykle jsou rozbité.
  • Záchrana vám řekne, jak pes interaguje se psy, kočkami a dětmi.
  • Jakékoli zdravotní potíže budete znát předem.
  • Adopční poplatek je výrazně nižší než nákup u chovatele.
  • Pokud nechcete vydržet fázi „štěněte“, můžete si adoptovat staršího psa, který může být vycvičený.
  reklama

Část 3 ze 3: Seznámení s plemenem

 1. Obrázek s názvem Buy a Pomeranian Step 9

  1 Výzkum Pomeranians. Seznamte se s pomeranským plemenem, abyste se mohli s jistotou rozhodnout, zda je toto plemeno pro vás nebo ne. Čtěte knihy a provádějte internetový průzkum o plemeni pomeranianů, abyste věděli, jak se o ně správně starat a znáte běžné osobnostní rysy a možné vtípky.
  • Pomeranians jsou plemeno hraček, což znamená, že jsou poměrně malé, v rozmezí od 3 do 7 liber.
  • Jsou velmi energičtí, zdálo se, že mají neomezené zásoby energie.
  • Mají tendenci dobře vycházet s ostatními psy a lidmi.
  • Jsou neuvěřitelně ostražití a pozorní.
  • Mohou hodně štěkat, zvláště pokud slyší neznámý zvuk nebo vidí neznámého člověka.
 2. Obrázek s názvem Buy a Pomeranian Step 10

  2 Udržujte rozumná očekávání. Ve svém výzkumu se také dozvíte, co přesně Pomořan není. Můžete mít od svého budoucího psa očekávání a je dobré zjistit, zda se typický pomeranian bude hodit k účtu. Pamatujte však, že každý pes má svou vlastní jedinečnou osobnost a může vzdorovat pravidlům.
  • Pomeranians nejsou pracovní psi a bývají relativně křehcí.
  • Nízká údržba - Pomořané vyžadují pravidelné koupání a kartáčování.
  • Ticho - Pomeranians mají tendenci často štěkat na neznámé lidi, psy nebo jiná zvířata mimo rodinný kruh. Pokud vám každodenní štěkot vadí, pomeranian pravděpodobně není pes pro vás.
  • Snadno umístitelný vlak - menší psi mají obvykle těžší výcvik než jejich větší protějšky.
 3. Obrázek s názvem Buy a Pomeranian Step 11

  3 Naučte se standardy plemene. Americký Kennel Club zavedl standard plemene pro Pomeranians a další čistokrevné špičáky a zpřístupnil tyto informace na svých webových stránkách. Je dobré se seznámit s normami plemene, abyste věděli, na co se zaměřit, když nakupujete pomeranian, a také abyste mohli odhalit jakékoli problémy, které se objevují, když váš pes dospívá.
  • Pomeranian má hustou, dvojitou srst a silně opeřený ocas.
  • Pes bude mít krátkou tlamu a tmavé kulaté oči.
  • Horní a dolní délka nohou by měla být přibližně stejná.
  • Pes bude mít černý nos s přirozeným hnědnutím.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Hledal jsem on -line štěňata Pom a říká se, že mohu dát zálohu ve výši 150 $, a pak, až přijde vrh, budu moci koupit psa. Je to skutečná věc nebo podvod? Podvod nebo ne, online není dobré místo pro nákup psa.
 • Otázka Je jejich kůra velmi znepokojující? Ano. Poms jsou dobře známé pro jejich yap. Ale pokud je vycvičen správně, může být každý pes vycvičen tak, aby neštěkal.
 • Otázka Kolik stojí? Pomeranians může stát až 4 000 USD. Pokud máte štěstí, můžete ho najít za zhruba 200 nebo 300 dolarů.
 • Otázka Propadávají Pomořané často? Ačkoli Pomeranians nosí hodně kožešiny, nevyhodí mnoho a nevyžadují každodenní péči.
 • Otázka Kolik stojí Pomořané? Existuje mnoho faktorů, které přispívají k ceně Pomeranian. Může však být známo, že se pohybují od 500 do 4000 $, v závislosti na konkrétním typu pomeranianů, o které máte zájem.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Abyste zabránili zborcení průdušnice, kupte si postroj pro připevnění vodítka místo připevnění vodítka k jeho obojku. To vám brání vyvíjet tlak na jeho průdušnici, která může být poškozena pouze několika tahy.
 • Pomeranians jsou plemeno hraček, což znamená, že jsou menší než většina ostatních psů. Vzhledem k tomu, že nejsou zastrašující, jsou Pomeranians ideálním psem pro rodiny s dětmi v základním věku a staršími. Přijetí pomeranianů nemusí být dobrý nápad pro rodiny s batolaty, protože mladší děti nemusí pochopit, jak je důležité být k novému štěně jemný. Pomeranians však dělají skvělé společníky pro starší děti a starší občany.

reklama

Varování

 • Pokud již máte jiné psy, zejména psy větších plemen, nový pes bude muset být socializován se stávajícími psy, aby byl zajištěn hladký přechod. Pokud je povolena hrubá hra, větší psi by mohli potenciálně ublížit Pomořanům. Monitorujte všechny herní aktivity mezi novými pomeranskými a většími psy.
 • Pomeranians jsou náchylné k zlomeninám, hypotyreóze, zhroucení průdušnice a luxusním patelám.
 • Nekupujte Pomeranians z obchodů se zvířaty, štěňat nebo neformálních chovatelů na dvorku, kteří nejsou registrováni v chovatelském klubu. Patronizace kteréhokoli z těchto zařízení dále podporuje chov štěňat, což bude v příštích letech pravděpodobně příčinou vážných zdravotních a behaviorálních problémů jejich štěňat. Nakupujte pouze od renomovaných pomeranských chovatelů, kteří věnují čas a úsilí všem svým psům.
reklama

Populární Problémy

Takto můžete sledovat '90 Day Fiancé: The Other Way' online, bez kabelu. Epizoda 11 s názvem „Bojuj, modli se, lásko“ se koná v pondělí večer ve 21 hodin. ET na TLC.

Video: Djokovič a Ivanovic tančí ve stylu Gangnam!

„Find Love Live“, nová reality seznamovací show na TLC, má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak jej sledovat online bez kabelu.

Jak si dát Bandaida na koneček prstu. Špičky prstů mohou být pro obvaz nepříjemné. Bandáže mohou sklouznout nebo jsou objemné, což ztěžuje používání prstu. Naštěstí můžete standardní páskový obvaz snadno upravit a zabalit ...

Berani a Seahawks se v neděli setkají v klíčové bitvě 16. týdne NFC West. Zde je návod, jak můžete sledovat hru online bez kabelu.