Jak se dívat na 14. sérii online „Ve Philadelphii je vždy slunečno“Instagram 14. sezóna „Vždy je slunečno“

Gang je zpět. Ve Philadelphii je vždy slunečno vrací se za svou 14. sezónu spojující rekordy na FXX. Sezónní premiéra The Gang Gets Romantic bude odvysílána dnes večer ve 22 hodin. EST a všechny následující epizody se budou vysílat ve středu večer ve stejnou dobu.

Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete FXX sledovat živě na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

FXX je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos FXX na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje FXX.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos FXX na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván s více než 40 živými televizními kanály, včetně FXX.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos FXX na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamování zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Ukázka ze 14. sezóny „Ve Philadelphii je vždy slunečno“Hrát si

Ve Filadelfii je vždy slunečno | Řada 14: Oficiální upoutávka [HD] | FXX Držte hubu a sledujte OFICIÁLNÍ TRAILER pro úplně novou sezónu Sunny. Premiéry 25. 9. na FXX. Přihlaste se k odběru a získejte další klipy Je vždy slunečno ve Philadelphii: bit.ly/SubscribeFXX Ve 14. sezóně je vždy ve Philadelphii Gang jde do extrémů. Mac se učí nový jazyk, Charlie dělá dobovou skladbu, Dennis se pokouší o jednoaktové ... 2019-09-04T17: 00: 04.000Z

Premiéra v sezóně 14 má název The Gang Gets Romantic a synopse zní: Mac vymyslí schéma, jak přilákat svobodné ženy k pronájmu Dennisovy ložnice, zatímco Frank a Charlie dělají podobné plány na kreslení mladých evropských koček, ale ani jedna reklama nepřiláká jejich zamýšlené cílová.

Druhá epizoda sezóny má název Thunder Gun 4: Maximum Cool a synopse k ní zní: Přistání uprostřed fokusní skupiny po promítání Thunder Gun 4: Maximum Cool , gang je odhodlán obnovit slávu a tradiční americké hodnoty zpět do franšízy, i když to zahrnuje sabotáž.

Je vždy slunečno svázal The Adventures of Ozzie and Harriet jako nejdéle fungující živě-akční sitcom v historii. Obsazení nedávno posadil s Entertainment Weekly diskutovat o jejich dlouhověkosti a o tom, jak se psaní epizod v průběhu let usnadnilo.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Chcete sdílet postel s Frankem a Charlie? Uplatnit svůj případ? #SunnyFXX se vrací ve středu 25. září na FXX.

Příspěvek sdílený uživatelem Ve Filadelfii vždy slunečno (@alwayssunnyfxx) 13. září 2019 v 10:45 PDT

Je to pro nás méně stresující, řekl Rob McElhenney. Je to stále stejně mnoho práce, ale je to méně stresující, protože máme docela dobrou představu o tom, co funguje a co nefunguje. Smějeme se mnohem víc. Myslím, že na začátku jsme se stále pokoušeli zjistit, co je to show a kdo jsou postavy, a to je stresující. McElhenney hraje Mac, kromě toho, že je spolutvůrcem série.

Jednou z výhod nyní je opravdu lepší pochopení toho, jak to udělat, dodal Charlie Day. Lépe hospodaříme s časem a v některých ohledech je to méně stresující, protože víme, že se všechno spojí. Zatímco nemáte mladistvé vzrušení, nemáte ani mladistvou úzkost. Na otázku, zda má obsazení nějaké plány na zastavení, Day řekl, že jde o kvalitu epizod.

Jde o to, zda dokážeme vydat dobrou sezónu televize, vysvětlil. Vždy se tedy ujistíme, že každý má čas a chuť věnovat se tvrdé práci, kterou jsme vynaložili, aby byla show taková, jaká si myslíme. Podobně nadšený z budoucnosti show byl i Danny DeVito, který hraje Franka Reynoldse. O zastavení se nehrká. Příští rok se vrátíme a uděláme další sezónu a budeme pokračovat, řekl. Naše fanouškovská základna se rozrůstá; máme starší kluky, ženy, 11leté děti. Pokud můžeme být jako karikatury Warner Bros., udělejme to.


Populární Problémy

Velká jména mužského tenisu, včetně Novaka Djokoviče, Rafaela Nadala a Dominica Thiema, zahájí kampaň 2021 na poháru ATP v Melbourne.

Od Maria po Ridleyho a všechno mezi tím, Super Smash Bros. Ultimate je o boji proti sobě. Zde začínáte vzrušující zápas ve hře. Vyberte Smash z hlavní nabídky hry.

Kansas již vykazuje zlepšení pod Les Miles a v sobotu se utká se Západní Virginií v zápase Big 12. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Zjistěte, jak vidět poslední sezónu komediálního seriálu.

Kriticky oslavovaný film Deadwood je zpět ve formě filmu. Zde je návod, jak sledovat online stream „Deadwood: The Movie“, i když nemáte HBO.

'Garth & Trisha živě!' vysílá v neděli večer na CBS. Pokud nemáte kabel, můžete speciální koncert sledovat živě online.