Přímý přenos Nadal vs Djokovič: Jak sledovat italské otevřené finále online

Přímý přenos Nadal vs Djokovič

Getty

Novak Djokovič a č. 2 Rafael Nadal se po 54. ve své legendární kariéře postaví proti sobě, když se setkají ve finále Italian Open 2019 v neděli v Římě.

Ve Spojených státech je naplánováno zahájení zápasu přibližně v 10:00 ET (v závislosti na tom, kdy Konta vs Plíšková skončí) a bude vysílán na Tenisovém kanálu.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos ze zápasu prostřednictvím bezplatné zkušební verze FuboTV

Tennis Channel je jedním z nich Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos zápasu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jeho závěr, i když to nezaznamenáte.


Final Final Preview Italian Italian 2019

Dva nejúspěšnější muži v historii tohoto turnaje, Nadal si zajistil osm titulů na Italian Open, zatímco Djokovič má čtyři a je také jediným člověkem, který Nadala porazil ve finále Říma (2011, 2014).

Celkově se v Římě uskutečnilo sedm z jejich 53 předchozích vzájemných setkání: Nadal zvítězil ve čtvrtletí 2007 (6-2, 6-3), finále 2009 (7-6 (2), 6-2), 2012 finále (7-5,6-3) a 2018 semifinále (7-6 (4), 6-3) a Djokovič zvítězil ve finále 2011 (6-4, 6-4), 2014 finále (4 -6, 6-3, 6-3) a čtvrtletí 2016 (7-5, 7-6 (4)).

Poté, co Nadal v této sezóně překvapivě přišel prázdný na antuku, se prošel do svého 11. římského finále. Poté, co padl celkem šest hry při výhrách nad Jeremym Chardym, Nikolozem Basilashvilim a Fernandem Verdascem se jílovský král pomstil Stefanosu Tsitsipasovi, který v semifinále v semifinále porazil Nadala v Madridu.

Vítězná neděle by znamenala konec bezprecedentní sérii bez titulu, protože jeho poslední trofej přišla v srpnu v Torontu.

Neustále ukazuje světu, proč je jednou z největších legend tenisové historie, Řekl Djokovič . Mám k němu největší respekt. Určitě je to můj největší rival všech dob ... Pokaždé, když si můžeme hrát navzájem, je to vzrušení. Je to konečná výzva.

Djokovičova cesta k tomuto zápasu nebyla zdaleka tak hladká.

Ve svých úvodních dvou zápasech si snadno poradil s Denisem Shapovalovem a Philippem Kohlschreiberem, ale Djokera tlačily na tři sady jak Juan Martin Del Potro ve čtvrtích, tak Diego Schwartzman v semifinále. V prvním případě čelil dvojici mečbolů, než se dramaticky vrátil.

Přesto se Djoker po překvapivých porážkách proti Kohlschreiber (Indian Wells), Roberto Bautista Agut (Miami) a Danil Medvedev (Monte Carlo) jeví většinou zpět na trati. Minulý týden získal svůj třetí madridský titul a nyní čeká jeho sedmé římské finále za posledních devět let.

Djokovič a Nadal se naposledy setkali ve finále Australian Open začátkem tohoto roku, přičemž Djoker získal přímé vítězství. Předtím se setkali ve Wimbledonu v roce 2018 na pětisetové instantní klasice, kterou také vyhrál Djokovič.

Celkově Djokovič vyhrál devět z posledních 11 proti svému dlouholetému rivalovi.


Populární Problémy

Rory McIlroy se zasnoubil s Caroline Wozniacki

Jak vyrobit gyroskopické maso. Gyros je tradiční řecké jídlo, které se skládá z mletého masa (obvykle obsahujícího jehněčího), pita chleba, salátu, rajčat, cibule a omáčky tzatziki. Obvykle se používá v rotisserie, ale ne každý ji vlastní. Tento...

Jak pomoci útulkovým psům. V útulcích pro zvířata čekají na nové domovy tisíce psů. Dobrovolnictvím ve svém místním útulku můžete pomoci zlepšit jejich život. Pokud se nemůžete dobrovolně přihlásit, můžete vždy darovat peníze nebo zboží ...

Wimbledon 2014: Ukázka čtvrtfinále mužské dvouhry.

Zde je návod, jak streamovat „Nejmenší ženu světa“ TLC online bez kabelu. Premiéru má ve čtvrtek 9. července ve 22 hodin. ET/PT.

Jak držet dívčí ruku. Můžete být nervózní z toho, že držíte dívku za ruku, ať už se vaše přítelkyně chce držet více za ruce, nebo chcete udělat tah na svou zamilovanost. Ať už máte důvod chtít držet dívku za ruku, první věc ...