Jak vytvořit Miis, kteří vypadají jako lidé, které znáte

Chtěli jste někdy vidět sebe a lidi, které znáte, ve videohrách? To je možné s kanálem Mii na Nintendo Wii, ale rozsah výrazů je trochu omezený. Tento článek vám ukáže, jak vytvořit Mii, které budou vypadat podobně jako lidé, které znáte.

Kroky

 1. 1 Na domovské stránce klikněte na tlačítko Start.
 2. Obrázek s názvem Vytvořte Miis, kteří vypadají jako lidé, které znáte Krok 1

  2 Otevřete kanál Mii z nabídky Wii. Vyberte „Vytvořit nové Mii“. Vyberte, zda chcete začít od nuly, nebo zvolit vzhled.
 3. Obrázek s názvem Vytvořit Miis, kteří vypadají jako lidé, které znáte Krok 2

  3 Vyberte tvar obličeje pro vaši osobu. Možná se budete chtít podívat na jejich nedávnou fotku, aby byla co nejpřesnější. Na kartě TVÁŘ vyberte tlačítko, které vypadá jako člověk s růžovými tvářemi. Zde můžete přidat vrásky, růžové tváře, vousy, pihy atd. (Toto je volitelné)
 4. Obrázek s názvem Vytvořte Miis, kteří vypadají jako lidé, které znáte Krok 3

  4 Klikněte na kartu VLASY. Vyberte pro svůj Mii požadovaný tvar vlasů (POZNÁMKA: -1-3 jsou chlapci a 4-6 jsou dívky.)
 5. 5 Zamyslete se nad celkovou náladou, v níž se člověk nachází. Obočí je důležité při zobrazování něčí nálady. Vyberte obočí pro svou osobu a změňte barvy, pokud chcete.
  • Vyberte si oči pro svůj Mii. Pamatujte na barvu a úhel, ve kterém se nacházejí, je životně důležitý pro vytvoření přesného portrétu někoho. Obrázek s názvem Vytvořte Miis, kteří vypadají jako lidé, které znáte Krok 5

  • Hledejte vhodný nos (nic složitého tam). Obrázek s názvem Vytvořte Miis, kteří vypadají jako lidé, které znáte Krok 6

  • Vyberte své rty Mii. Pamatujte, že si můžete vybrat barvu v pravém horním rohu obrazovky.

  • Vyberte si doplňky, jako jsou brýle atd. Můžete také získat knír, skvrny a vousy.

 6. 6 Vraťte se na druhou kartu. Vyberte si výšku a stavbu svého Mii (změny jsou patrné pouze na Mii Plaza. Při hraní Wii Sports je každý Mii ​​viděn ve stejné výšce, takže na tom nezáleží.)


 7. 7 Vraťte se na první kartu, zadejte jméno svého Mii a má narozeniny atd.
 8. 8 Gratuluji si! Máte podobnou Mii! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když chci pro svou mii neobvyklou barvu vlasů? Existuje jen několik barev vlasů. Jsem si jistý, že lidé upravili Mii Maker a můžete najít způsoby, jak změnit barvu vlasů online.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Zkuste se podívat na nedávnou fotografii osoby, abyste získali dostatečně blízký výsledek, nejlépe pokud je vedle vás pro rychlou orientaci.
 • Mii Channel má omezený výběr, takže od toho neočekávejte fotorealistické výsledky.
 • Pokud nemůžete najít dvojníka, zkuste to dál. Měli byste dostat člověka dostatečně blízko.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokud přidáváte vtipné věci (jako například záměrné ztloustnutí Mii), abyste si z člověka dělali legraci, ujistěte se, že to vždy změníte zpět na normální, protože to může člověka urazit.
reklama

Populární Problémy

Na Wii Sports je jedním z bowlingových tréninků Power Throws. Skládá se z deseti stupňů. Jak postupujete, přidávají se další a další piny. V konečné fázi je 91 kolíků. Zpočátku se stávka zdá být nemožná, ale s trochou praxe ...

Box

Jak zavěsit těžkou tašku. Těžká taška je cvičební pomůcka, která pomáhá budovat sílu z tréninku odolnosti rukou a nohou a poskytuje intenzivní kardio cvičení. Http://www.dickssportinggoods.com/category/index.jsp? CategoryId = 4 ...

Jak skrýt rukojeti lásky. K rukojeti lásky dochází, když se nadbytečný tuk kolem vašeho žaludku vyboulí po stranách, a ty mohou být zdůrazněny špatným výběrem oblečení. Někdy může být nesprávné oblečení dokonce tak nelichotivé, že ...

Sania Mirza a Roger Federer tančí každý den a připravují show pro indickou korunu.

Dny poté, co odhalila, že se chce přátelit s Nickem Kyrgiosem, senzace amerického teenagerského tenisu Coco Gauffová přiznala, že Aussie a Roger Federer jsou jejími „vysněnými partnery smíšené čtyřhry“.