Jak porazit Whitney's Miltank v Pokémon Gold/Silver/Crystal

Whitney, vedoucí posilovny Normal typu Goldenrod City v Johto, je mezi fanoušky pokémonů proslulá tím, že je těžké ji porazit, a to z dobrého důvodu - její Clefairy je dost snadná, ale její Miltank je jedna tvrdá kráva. Tento článek vám ukáže několik různých způsobů, jak porazit její Miltank bez větších potíží v Pokémon Gold/Silver/Crystal.

Metoda 1 ze 7: Pomocí Muscle the Machop

 1. Obrázek s názvem Porážka Whitney

  1 Jděte do nejvyššího patra obchodního domu Goldenrod, kde najdete muže, který vám chce vyměnit svůj Machop, Muscle. Požádá o Drowzee ve zlatě a stříbře a Abru v Crystal. Oba najdete na trase 34, trase pod Goldenrod City. Abru lze také zakoupit v Game Corneru za 200 coinů, pokud se s ní nechcete vypořádat na útěku z divoké bitvy.
 2. Obrázek s názvem Porážka Whitney

  2 Úroveň Muscle alespoň na úroveň 18. Whitney's Miltank je na úrovni 20, takže ji budete chtít srovnat dostatečně vysoko, abyste měli šanci proti Miltanku.
 3. Obrázek s názvem Porážka Whitney

  3 Použijte své útoky Low Kick a Karate Chop proti Miltank. Vzhledem k tomu, že tyto útoky jsou útoky typu Fighting, budou velmi účinné. Bude také odolný vůči Miltank's Rollout (útok typu Rock). reklama

Metoda 2 ze 7: Používání strategie snižování přesnosti

 1. Obrázek s názvem Porážka Whitney

  1 Zahrajte si Pokémona s útokem, který snižuje přesnost, jako je Smokescreen nebo Sand-Attack. Pokud jste začali s Cyndaquilem, naučí se kouřovou clonu, zatímco Pidgey se může naučit Sand-Attack. V době, kdy dorazíte do Whitney, by měly být oba vyvinuty do svých druhých forem.
 2. Obrázek s názvem Porážka Whitney

  2 Použijte svůj útok snižující přesnost proti Miltank. Snížením jeho přesnosti budou jeho útoky častěji chybět, což vám dává větší šanci ho porazit.
 3. Obrázek s názvem Porážka Whitney

  3 Poté, co několikrát použijete útok na snížení přesnosti proti Miltanku, zaútočte na něj. Speciální útoky jako Thundershock nebo Ember budou fungovat lépe než fyzické útoky, vzhledem k nižší speciální obraně Miltank. Thunder Punch, Fire Punch a Ice Punch si můžete koupit v obchodním domě Goldenrod, pokud máte Pokémona, který se dokáže naučit jeden nebo více z těchto útoků (zejména Abra se může naučit všechny tři a má vysoký speciální útok). reklama

Metoda 3 ze 7: Použití strategie prokletí

 1. Obrázek s názvem Porážka Whitney

  1 Zachyťte Gastlyho a nechte ho naučit se Curse. Curse sníží Gastlyho HP výměnou za kletbu, která poškodí nepřátelské Pokémony na každém kroku.
 2. Obrázek s názvem Porážka Whitney

  2 Použijte Curse proti její Miltank. Stomp neovlivní vaši Gastly, takže pokud je vaše Gastly žena, Miltank se bude muset uchýlit k Rollout, což bude nepravděpodobné, že by KO vaše Gastly v první zatáčce KO.
 3. Obrázek s názvem Porážka Whitney

  3 Útok a/nebo stav Miltank, když je pod kletbou. Nakonec by Miltank měla jít dolů na kombinaci vašeho útočného poškození a poškození z kletby. reklama

Metoda 4 ze 7: Použití strategie ovlivňující stav

 1. Obrázek s názvem Porážka Whitney

  1 Získejte Pokémona s útokem, který způsobí postavení nepřátelským Pokémonům. V tomto okamžiku budete moci způsobit paralýzu, otravu nebo spánek. Pokud jste začali s Chikoritou, bude se moci naučit Stun Spore a Poison Powder.
  • Paralýza snižuje rychlost Pokémona a má 25% šanci, že Pokémona zastaví v tahu během tahu.
  • Jed na konci svého tahu soupeře trochu poškodí.
  • Spánek způsobí, že soupeř usne, což mu brání v pohybu, dokud se neprobudí.


 2. Obrázek s názvem Porážka Whitney

  2 Použijte svůj útok způsobující stav na Miltank. Jed nebo paralýza je zde vaše nejlepší sázka, protože spánek není vždy spolehlivý, ale to, co použijete, je vaše preference.
 3. Obrázek s názvem Porážka Whitney

  3 Zaútočte na Miltank, když je ve stavu, který jí způsobíte. reklama

Metoda 5 ze 7: Používání strategie zavádění

 1. Obrázek s názvem Porážka Whitney

  1 Získejte TM pro Rollout, která je severně od Goldenrod City na trase 35.
 2. Obrázek s názvem Porážka Whitney

  2 Naučte to kompatibilního Pokémona, který zahrnuje Geodude a Quilava.
 3. Obrázek s názvem Porážka Whitney

  3 Použijte Rollout na Clefairy. V době, kdy bude Clefairy KO'd, měl Rollout jít už na 3 nebo 4 otáčky, což by bylo velmi silné. Když vyjde Miltank, zasáhne ji Rollout a (v závislosti na vaší úrovni) by proti ní měl způsobit značné poškození, ne-li KO na jeden zásah. Pokud v některém bodě chybí, dostanete se do hrůzy útokem Miltank's Stomp, nebo je váš Pokémon imobilizován láskou prostřednictvím Attract, Rollout však skončí a tato strategie bude záviset na štěstí. reklama

Metoda 6 ze 7: Použití strategie zdi

 1. Obrázek s názvem Porážka Whitney

  1 Chyťte geodudu nebo Onixe. Výhodně ženská, protože ženská bude imunní vůči Attract. Bellsprout můžete vyměnit za Onix ve Violet City, nebo jeden chytit v Union Cave. Geodude lze také chytit v Union Cave, spolu s Dark Cave a spodní částí Route 46.
 2. Obrázek s názvem Porážka Whitney

  2 Použijte jej proti Miltank. Geodude i Onix jsou typy Rock/Ground a mají vysokou obranu, což z nich činí dobrou volbu pro použití proti Whitney. reklama

Metoda 7 ze 7: Používání strategie Rage

 1. Obrázek s názvem Porážka Whitney

  1 Vyberte si jako startovacího Pokémona Totodile a naučte se ho Rage. Rage je útok, který zvyšuje vaši útočnou sílu, když jste zasaženi, pokud je používán postupně. Než dorazíte do Whitney, Totodile se měl vyvinout v Croconaw.
 2. Obrázek s názvem Porážka Whitney

  2 Použijte Rage proti Clefairy. Pokud budete mít štěstí, Clefairy použije Double Slap a zasáhne vás s ním 5krát, čímž se každý úder zvýší vaše útočná síla. Než vyjde KO'd a Miltank, měli byste snad mít dostatek útočné síly, abyste proti Miltank způsobili značné poškození. Pokud však použijete jiný útok, síla útoku se resetuje, takže se ujistěte, že jej používáte neustále. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Zkoušel jsem všechno proti Whitney a ona stále používá mléčný nápoj. Co mám dělat? Lugia2453 Nejlepší odpověď Pokud vše ostatní selže, zkuste jí vypustit nádrž na mléko z mléčného nápoje PP. Má jen 10 PP, takže jakmile jí dojde PP, nebude ji moci použít.
 • Otázka Zkoušel jsem to mnohokrát, proti Miltank's Rollout s vlastním Quilava's Rollout, ale vždy potřebuji 3 nebo více pokusů. Co dělám špatně? Lugia2453 Nejlepší odpovídač Miltank je dostatečně objemný na to, aby odnesl několik dobrých zásahů fyzickým útokem, takže neděláte nic špatného. Než použijete Rollout, zkuste nejprve způsobit nějaké poškození od jiného Pokémona.
 • Otázka Mohl bych měkký reset u ženy Machop, abych byl imunní vůči Miltank's Attract? Lugia2453 Nejlepší hlasatel Obchod ve hře Machop bude vždy ženský, takže pro něj není třeba měkký reset.
 • Otázka Jsou elementární údery v obchodě v HGSS? Místo elementárních úderů existují Thunder, Blizzard, Fire Blast a Solar Beam TM.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud pro ně máte Pokémona, můžete zkombinovat jednu nebo více těchto strategií.
 • Ušetřete, než budete bojovat, abyste nepřišli o polovinu svých peněz, pokud s ní prohrajete. Pokud prohrajete, můžete hru resetovat a zkusit to znovu nebo v případě potřeby více trénovat.
 • Tyto strategie můžete také použít na HeartGold a SoulSilver, i když tam je Miltank na úrovni 19, má schopnost Scrappy, což jí umožňuje zasáhnout Gastlyho pomocí Stomp a drží Lum Berry, který ji vyléčí ze stavu při prvním použití statusu -způsobující tah.
 • To je jen několik dobrých strategií, které můžete použít. Pokud máte na mysli jinou strategii, o které si myslíte, že bude fungovat, použijte ji.
 • V HG/SS (to může fungovat i v G/S/C) použijte Dragon Rage od Dratini v herním rohu. 2100 coinů netrvá tak dlouho.
 • Nikdy nezasílejte svůj startér proti Miltankovi, pokud neznáte dobře jeho pohlaví. Bude to s největší pravděpodobností muž a bude ovlivněn Attractem.
 • Použijte Destiny Bond z Wobbuffetu, který lze zakoupit v herním rohu. Měla by být na úrovni 15 nebo vyšší a alespoň úspěšně zasáhnout Miltank. Stejně jako použití pultu k sestřelení Whitney's Miltank (nejlépe hned po odeslání), než úspěšně přistane příliš mnoho rolloutů, které zasáhnou KO.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Vyhněte se delšímu používání typu Fire, Flying nebo Bug v bitvě, protože Rollout je na tyto typy super účinný.
 • Pokud použijete mužského Pokémona proti Miltanku, použije Attract, takže váš Pokémon nemusí útočit 50% času.
 • Nenechte Miltank's Rollout příliš zesílit, nebo můžete očekávat, že každý Pokémon, který se tomu nebrání, bude KO'd v jednom zásahu.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Jak vypadat dobře do školy (dívky). Vypadat dobře do školy se všemi těmi přísnými pravidly a krátkým časem na přípravu ráno může být obtížné. Tento článek vám však ukáže, jak vložit glam zpět do školního vzhledu ...

Naučte se hrát tiebreaker, historii této metody bodování, různé typy použitých tiebreaků, jak se používají na grandslamech a další.

Jak zvýšit hustotu kostí. Kosti nejsou jen suché, tvrdé kousky, které vidíte na hodině biologie nebo na halloweenských ozdobách. Ve skutečnosti jsou vyrobeny ze živé tkáně, která se neustále opravuje a přestavuje z přirozeného opotřebení ...

Pohled na pět nejpůsobivějších vítězství Rogera Federera ve Wimbledonu. Federer je rekordním osminásobným wimbledonským šampionem a má spoustu dalších rekordů na trávníku Major.

America Ninja Warriors bylo vždy velmi zábavné sledovat. Chtěli jste však někdy tento sport vyzkoušet sami? Tento wikiHow vás naučí, jak můžete najít tělocvičny a soutěže, abyste mohli začít na cestě stát se ninja válečníkem. Najdi...

Mistr z roku 2009 Roger Federer oficiálně odstoupil z Roland Garros 2021, den před tím, než měl ve čtvrtém kole hrát Matteo Berrettini.