Jak nakreslit dům

Kreslení domu je zábavný způsob, jak zapojit fantazii a procvičit si kreslící schopnosti, ale někdy je těžké vědět, kde začít. Naštěstí je kresba dvojrozměrného nebo trojrozměrného domu jednoduchá, jakmile víte, co dělat. Poté, co pochopíte základní předpoklady, můžete začít přizpůsobovat a přidávat své vlastní osobní prvky a nakreslit dům, který je jedinečný a váš vlastní!Metoda 1 ze 2: Kresba dvourozměrného domu

 1. 1 Nakreslete obdélník. Tento první obdélník bude rámem vašeho domu. Na přesném poměru obdélníku nezáleží, ale snažte se, aby nebyl příliš dlouhý a tenký, aby váš dům nevypadal realisticky.
  • Pomocí pravítka nebo pravítka nakreslete obdélník, aby byly všechny čáry čisté a rovné.
 2. 2 Nakreslete trojúhelník na horní část obdélníku, abyste vytvořili střechu. Základna trojúhelníku by měla být zarovnána s horní částí obdélníku. Vytvořte trojúhelník dostatečně široký, aby spodní rohy přesahovaly strany obdélníku.
  • Trojúhelník by měl mít přibližně stejnou výšku jako obdélník. Pokud to uděláte příliš vysoké, nebude to vypadat realisticky.
 3. 3 Přidejte na střechu komín a některé vodorovné panely. Chcete -li vytvořit komín, nakreslete vysoký, úzký obdélník, který se rozprostírá z levé strany střechy. Poté na něj nakreslete menší, vodorovný obdélník. Pro výrobu střešních panelů nakreslete rovnoměrně rozmístěné vodorovné čáry z jedné strany střechy na druhou.
  • Na počtu panelů, které nakreslíte, nezáleží, ale snažte se, aby prostor mezi jednotlivými panely byl stejný.
 4. 4 Nakreslete pár oken na přední část domu. Chcete -li nakreslit okno, vytvořte obdélník a poté nakreslete čáru jeho středem vodorovně a svisle, aby bylo rozděleno na 4 části. Potom nakreslete zespod tenký, vodorovný obdélník, abyste vytvořili okenní parapet.
  • Můžete nakreslit tolik oken, kolik chcete, ale nezapomeňte ponechat trochu místa pro dveře.
 5. 5 Nakreslete svislý obdélník na přední část domu, abyste vytvořili dveře. Dveře by měly začínat ve spodní části domu a zastavit se před střechou. Můžete také nakreslit kruh poblíž středu dveří pro kliku.
  • Pokud chcete, aby váš dům měl přední schod, nakreslete ve spodní části dveří tenký, vodorovný obdélník.
 6. 6 Barvou ve svém domě dokončete kresbu. Ve vašem domě neexistuje správný ani špatný způsob barvení, takže můžete být kreativní! Pokud chcete realisticky vypadající dům, držte se základních barev, jako je bílá, hnědá, šedá a černá. Pokud chcete, aby váš dům byl zábavný a barevný, experimentujte s barvami, jako je červená, modrá, zelená a žlutá. reklama

Metoda 2 ze 2: Skicování trojrozměrného domu

 1. 1 Nakreslete kostku. Kostka bude základním rámem pro váš trojrozměrný dům. Chcete -li nakreslit kostku, začněte nakreslením tenkého, vodorovného kosočtverce. Poté nakreslete svislou čáru táhnoucí se dolů ze 3 nejnižších bodů kosočtverce. Nakonec připojte konec svislé čáry uprostřed ke konci 2 svislých čar vedle ní.
  • Proporce vaší krychle nemusí být přesné, ale ujistěte se, že není příliš krátká a úzká nebo vysoká a široká, aby váš dům nevypadal realisticky.
 2. 2 Nakreslete stranu střechy v horní části krychle. Chcete -li nakreslit stranu střechy, začněte nakreslením šikmé přímé čáry procházející ze středního rohu krychle. Vytvořte čáru stejně dlouhou jako svislé čáry, které jste nakreslili, abyste vytvořili okraje krychle. Poté nakreslete rovnoběžnou čáru vybíhající z pravé strany krychle, která má stejnou délku. Nakonec spojte konce 2 čar přímkou.
  • Když skončíte, vymažte všechny další čáry uvnitř tvaru, který jste právě nakreslili.
 3. 3 Připojte levý horní roh krychle k horní části střechy. Pro uzavření střechy nakreslete přímku mezi 2 body. Čára by měla být pod úhlem.
  • Vymažte všechny další řádky, které jsou uvnitř rámu domu.
 4. 4 Přidejte okna a dveře po stranách domu. Chcete -li vyrobit okna, nakreslete po stranách domu malé svislé obdélníky. Ujistěte se, že jsou rovnoměrně rozmístěny a necháte prostor pro dveře. Chcete -li vyrobit dveře, nakreslete svislý obdélník vystupující ze spodní části domu, který je zarovnán s horní částí oken.
  • Pokud chcete, můžete také přidat malé čtvercové okno do středu štítu (část stěny ve tvaru trojúhelníku).
 5. 5 Nakreslete detaily dokončení a dokončete svůj dům. Stranu střechy můžete šrafovat a vytvořit tak šindele a na střechu nakreslit komín. Aby dveře a okna vypadaly realističtěji, zastíňte je a nakreslete na dveře malý kruh pro kliku. Můžete dokonce přidat plot a nakreslit několik stromů, aby váš dům měl dvůr.
  • Jakmile máte základní strukturu svého domu, můžete ji přizpůsobit přidáním nových místností, garáže, více dveří nebo jakýchkoli dalších doplňků, které by podle vás váš dům měl mít!
  • Když skončíte, můžete také vybarvovat ve svém domě, aby byl pop.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak nakreslím auto v garáži? Nejprve můžete nakreslit auto a pak kolem něj přidat krabici, která zakrývá část auta. Vymažte část, která je mimo krabici a která se stane vaší garáží.
 • Otázka Pokud mohu vyrobit 2-D a 3-D dům, mohu vyrobit 4-D? Čtvrtá dimenze je obecně považována za čas. Pokud vytvoříte video, jak kreslíte 3-D dům a přehrajete jej, může to splnit požadavek. S trochou kreativity a představivosti byste pravděpodobně mohli přijít na jiné způsoby, jak přidat 4-D prvek.
 • Otázka Jak nakreslím 4 dimenzionální dům? 4. dimenze je čas, takže to není možné. Můžete však vytvořit video a podívat se na něj!
 • Otázka Jak bych nakreslil dům z čelního pohledu, ale jako 3D dům? Pokud byste se dívali přímo na dům, neviděli byste do stran, ale stále byste mohli vidět stín podle toho, kam jste dali zdroj světla. Pokud by například bylo slunce na severozápadě a dívali byste se přímo na dům, stín by byl vrhán na jihovýchod.
Nezodpovězené otázkyPoložit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Pravítko nebo pravítko
 • Papír
 • Tužka
 • Barvicí potřeby (volitelně)

Populární Problémy

Jak podávat Cabernet Sauvignon. Cabernet Sauvignon je jedním ze známějších plných červených vín. Původně byl vyráběn ve francouzské oblasti Bordeaux a je oblíbený po celá staletí. Kalifornie se stala populárním producentem ...

Jak pracovat na kontejnerové lodi. Kontejnerové lodě hrají zásadní roli v globálním obchodu a pomáhají společnostem přepravovat náklad po hlavních vodních cestách po celém světě. Pokračující expanze mezinárodního obchodu přináší zvýšenou poptávku po ...Podíváme se na 5 nejlepších výher Ana Ivanovic, krádeže srdcí, bývalého světového ne. 1, který v roce 2016 odešel z profesionálního tenisu.

„United We Sing: A Grammy Tribute to Unsung Heroes“ vysílá v neděli večer na CBS. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak jej sledovat online zdarma.

Federer si po zápase získal srdce pro Nadala.„Death Saved My Life“ je nejnovějším filmem na celý život „Ripped from the Headlines“. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.