Jak se obléknout na večírek 80. let

Tematické večírky jsou oblíbené a zábavné. Možná se ocitnete pozváni na večírek 80. let a nebudete mít představu, co si na večírek obléknout. Pomocí těchto tipů vzkřísíte vzhled a atmosféru zábavných a drsných osmdesátých let, které vám pomohou zapadnout nebo dokonce promluvit o večírku!

Metoda 1 ze 4: Vytvoření vlastního outfitu

 1. Obrázek s názvem Šaty pro večírek 80. let Krok 3

  1 Kombinujte barvy. Mnoho módních návrhářů z 80. let se rozhodlo pro odvážné, jasné barevné kombinace. Obzvláště populární byly neonové barvy.
  • Spojte horní a dolní část a přidejte kontrastní barvy. Například elektricky modré kalhoty a top mohou být zdůrazněny jasně žlutým nebo růžovým páskem a robustními náušnicemi.
  • Kontrastujte své jasné barvy. Pokud nemáte sladěný outfit, můžete také dát dohromady různé světlé barvy. Zkuste smíchat tři nebo čtyři různé barvy, které jsou různé, ale všechny zářivé.
  • Pod minisukni lze nosit světlé punčocháče a zakončené návleky na nohy jiné barvy.


 2. Obrázek s názvem Šaty pro párty 80. let 1. krok

  2 Upravte svůj outfit. Osmdesátá léta byla dobou experimentování s mnoha různými styly. Dámské styly bývaly velké nahoře a malé dole. Nadrozměrná košile byla často spárována s minisukní nebo těsně přiléhavými kalhotami nebo legínami.
  • Pokud nemáte příliš velké topy nebo spodky, které jsou příliš malé, zkuste se podívat do skříně svých rodičů (mohou mít dokonce skutečné oblečení z 80. let). Mladší sourozenci mohou mít těsné oblečení, které je vám příliš malé a které si můžete půjčit na zadek.
 3. Obrázek s názvem Šaty pro párty 80. let Krok 2

  3 Najděte nebo vyrobte chrániče ramen. Ramenní vycpávky byly v dámském oblečení velmi oblíbené. Čím větší jsou ramenní vycpávky, tím lépe. Pokud nemáte triko s vycpávkami na ramenou, zkuste si tričko nacpat nějakým vycpávkou.
 4. Obrázek s názvem Šaty pro večírek 80. let Krok 4

  4 Vyzkoušejte punkový vzhled 80. let. Dalším přístupem je jít spíše na punkový vzhled z 80. let, který by zahrnoval převážně černou a denim.
  • Noste alespoň dva různé denimy. Muži obvykle nosili džínové kalhoty s džínovými bundami. Ženy nosily džínové minisukně s džínovou bundou. Muži a ženy obvykle nosili těsnou košili pod džínovou bundou.
  • Zkombinujte denim a krajku. Klasický vzhled z 80. let je krajkový top spojený s džínovými džínami nebo džínovou minisukní. Kontrast drasticky odlišných materiálů je klíčovým rysem stylu 80. let.
 5. Obrázek s názvem Šaty pro párty 80. let Krok 5

  5 Noste sportovní oblečení. V 80. letech bylo populární i sportovní oblečení. Měli však tendenci být mnohem více shody než moderní sportovní oblečení.
  • Nafouklé sportovní kalhoty a sladěná bunda spárovaná s některými teniskami mohou vypadat perfektně z 80. let. Ačkoli mohou být těžko k nalezení, upřednostňují se sametové nebo velurové potní soupravy.
  • Dalším přístupem ke sportovnímu oblečení je ikonický tréninkový vzhled ženy z 80. let: trikot, punčocháče a návleky na nohy. Upřednostňuje se vše v kontrastních jasných barvách.
  reklama

Metoda 2 ze 4: Hledání historických oděvů

 1. Obrázek s názvem Šaty pro párty 80. let, krok 6

  1 Navštivte místní obchod se šetrností. Nejlepší způsob, jak najít skvělé oblečení ve stylu 80. let, je najít autentické oblečení z 80. let. Úsporné obchody mohou být poklady lepkavých, zastaralých stylů, takže by měly být vaší první zastávkou.
 2. Obrázek s názvem Šaty pro párty 80. let, krok 7

  2 Vyhledejte konkrétní oděvy, které byly oblíbené. Několik ikonických položek z 80. let, které je třeba konkrétně hledat, jsou bundy Only Members, padáky, kyselé nebo barvené džíny, košile s velkými logy, minisukně, návleky na nohy, strečové kalhoty se třmenem, jednodílné svetry a riflové bundy.
 3. Obrázek s názvem Šaty pro párty 80. let, krok 8

  3 Podívejte se na materiály, které byly populární v 80. letech. Míchání různých materiálů bylo v 80. letech velmi populární. Zkuste najít oblečení, které je kožené, džínové, sametové, velurové nebo krajkové. Dejte dohromady několik vizuálně kontrastních materiálů.
  • Hledejte jasné barvy a šílené výtisky.
  • Zeptejte se starších lidí ve spořitelně, jestli si myslí, že položky, které jste si vybrali, vypadají jako z 80. let minulého století.
 4. Obrázek s názvem Šaty pro párty 80. let, krok 9

  4 Zeptejte se starších příbuzných na oblečení z 80. let. Možná budete překvapeni, co si lidé ponechají uložené v podkroví nebo ve sklepě. Zeptejte se všech členů rodiny nebo sousedů, kteří byli v osmnácti nebo na počátku 20. let (narozeni v polovině šedesátých let), zda nemají nějaké staré oblečení, které byste si mohli půjčit. reklama

Metoda 3 ze 4: Styling vašich vlasů

 1. Obrázek s názvem Šaty pro párty 80. let, krok 10

  1 Buď velký, nebo zůstaň doma. 80. léta se vyznačovala velkými vlasy. Lidé s rovnými vlasy často dostávali trvalé vlasy, které jim natáčely vlasy natrvalo. Vlasy však lze dočasně zvětšit hřebenem, lakem na vlasy a trochou trpělivosti, pokud ano škádlit si vlasy .
 2. Obrázek s názvem Šaty pro párty 80. let, krok 11

  2 Vlnit nebo vlnit vlasy. Crimper je speciální typ ploché žehličky, která vlní vlny do vlasů vysokým teplem. Krimpování může být poněkud časově náročné, ale dodá vám definitivní atmosféru 80. let a dokonce i ty nejplošší vlasy bude mnohem objemnější. Dobrým způsobem, jak vlasy zvětšit, může být také natočení vlasů kulmou nebo natáčkami, které poté rozházíte prsty a nanesením laku na vlasy.
 3. Obrázek s názvem Šaty pro párty 80. let, krok 12

  3 Noste parmici. Ačkoli je parmice nejvíce považována za pánský účes (příkladem je ikonický country zpěvák Billy Ray Cyrus), v 80. letech muži a ženy nosili vlasy v parmičkách.
  • Pokud si nechcete ostříhat vlasy na parmičkový styl, parukovou paruku najdete ve večírku. Možná budete také moci ostříhat dlouhou paruku do stylu parmice.
  • Určitě všem řekněte, že váš účes je „podnikání vpředu“ a „párty vzadu“.
 4. Obrázek s názvem Šaty pro párty 80. let 13. krok

  4 Noste boční culík. Ať už jsou vaše vlasy rovné nebo kudrnaté, boční culík je klasický účes z 80. let. Větší je vždy lepší, takže pokud si můžete vlasy natočit nebo ukecat, než je dáte do bočního culíku, budou vypadat ještě autentičtěji. reklama

Metoda 4 ze 4: Doplněk vašeho vzhledu

 1. Obrázek s názvem Šaty pro párty 80. let 14. krok

  1 Vystřihněte prsty z rukavic. Rukavice bez prstů byly velmi populární, zvláště když byly spárovány s punčtějším vzhledem s denimem a krajkou. Upřednostňují se krajkové rukavice, ale všechny rukavice budou fungovat.
 2. Obrázek s názvem Šaty pro párty 80. let 15. krok

  2 Noste velké náušnice. Náušnice k sobě nemusí ladit. Nosit dvě různé velké náušnice - pro muže nebo pro ženu - bylo docela populární. Pokud jsou jasné barvy, které buď ladí nebo kontrastují s vaším oblečením, ještě lépe! Pokud nejsou k dispozici žádné robustní barevné nebo peříčkové náušnice, zlaté kruhové náušnice budou fungovat.
 3. Obrázek s názvem Šaty pro párty 80. let 16. krok

  3 Najděte robustní náhrdelníky. Opakovat. Vrstvení na mnoho různých robustních náhrdelníků pomůže vytvořit punkový vzhled 80. let. Oblíbené byly tlusté řetízky nebo korálky a běžné bylo také zařazení krucifixu. Čím více náhrdelníků, tím lépe. Můžete také chtít vrstvit několik různých typů náramků a robustních náramků z kontrastních kovů.
 4. Obrázek s názvem Šaty pro párty 80. let 17. krok

  4 Noste velké sluneční brýle. Velké sluneční brýle s plastovými obroučkami byly v desetiletí velmi populární, dokonce i uvnitř nebo v noci. Levné dětské sluneční brýle s jasnými sluchátky jsou velmi podobné populárním slunečním brýlím z 80. let. Brýle se zlatými obroučkami byly také populární a často je lze najít ve party obchodech.
 5. Obrázek s názvem Šaty pro párty 80. let 18. krok

  5 Použijte styly líčení 80. let. Klasický make -up z 80. let obsahoval tmavou rtěnku (pro ženy a pro punkové muže!) A velmi jasné oční stíny. Oční stín lze aplikovat na celé víčko oka, na obočí. Asi 80. celebrity experimentovaly s více barvami očních stínů najednou a vytvořily dva až tři bloky barev.
 6. Obrázek s názvem Šaty pro párty 80. let 19. krok

  6 Noste potní pásku. Široký potítko přes vlasy (nejlépe přes parmici) vám dodá vzhled 80. let. Toto příslušenství funguje nejlépe s cvičebním oblečením 80. let: buď odpovídající velurová tepláková souprava, nebo kombinéza trikot/punčocháče/legwarmer. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co si obléknu na večírek 80. let? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Odpověď redakce wikiHow Zaměstnanci Zaměstnanci Vždy jste mohli jít s džínovým oblečením, jako jsou džínové minisukně, džíny nebo bundy. Zkombinujte denim s těsnou košilí nebo krajkovým topem a doplňte tak vzhled!
 • Otázka Jaké oblečení bylo populární v 80. letech? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Odpověď redakce wikiHow Zaměstnanci V 80. letech byla spousta ikonických oděvů, jako například bundy Only Members, bundy, padáky, džíny vyprané kyselinou, návleky na nohy a oblečení neonové barvy.
 • Otázka Co nosily dívky v 80. letech? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Odpovědět Dívky v 80. letech často nosily minisukně, návleky na nohy, svetry, riflové bundy a košile s velkými logy.
 • Otázka Jaké účesy nosili lidé v 80. letech? Jedno slovo ... VELKÉ! Boční ocasy a zkadeřené vlasy jsou dobré a dráždí vaši ofinu. Pokud jste chlapec, rozčesejte si vlasy nebo je namažte.
 • Otázka Co nosily děti v 80. letech? Roztrhané džíny, pytlovité svetry, boty Converse a kšiltovky.
 • Otázka Jaké boty byly populární v 80. letech? Garrett Nejlepší odpovídač Bylo jich docela dost; mezi ně patří Keds, KangaRoos, Air Jordans a Adidas Superstars.
 • Otázka Jaký je pro mě nejlepší způsob, jak ocenit hudbu z 80. let? Zkuste poslouchat co nejvíce kapel z 80. let a promluvte si o tom s kýmkoli, kdo má rád hudbu 80. let!
 • Otázka Jaké košile nosili? Trička s kravatou a černá, roztrhaná košile.
 • Otázka Jak se budu líčit jako z 80. let? Odvážná rtěnka (jasně růžová a červená byla běžná) tučná oční linka a udělejte oční stíny výraznými barvami, jako je růžová nebo modrá. Draped ruměnec byl také opravdu velký. Tučné obočí. Zkuste také pestrobarevnou řasenku.
 • Otázka Existují nějaké způsoby, jak se obléknout na večírek 90. ​​let? Stačí provést jednoduché internetové vyhledávání trendů 90. let. Grunge byl v 90. letech velkým hnutím a stejně tak i hip-hopem, takže se podívejte na pár obrázků módy 90. let a vymodelujte si svůj outfit podle toho, který vás inspiruje.

Populární Problémy

V tomto nedoceněném romcomu se Drew Barrymore vrací na střední školu. Zde je návod, jak streamovat Never Been Kissed právě teď.

Sledujte událost 40. výročí A Capitol Fourth online právě zde.

Jak udělat artyčokový dip. Artičokový dip je snadno vyrobitelný a je obecně velkým hitem na večírcích. Teplý artičokový dip podáváme z artyčokových srdcí, česneku a krémové základní přísady, jako je majonéza- ale většina receptů přidává špenát ...

Rum je lihovina destilovaná ze šťávy z cukrové třtiny nebo jejího vedlejšího produktu z melasy. Zraje v sudech z oceli, dubu nebo zuhelnatělého dubu, aby se vytvořil světlý, zlatý nebo tmavý rum. Rum, běžně pocházející z Karibiku a Latinské Ameriky, je ...