Marton Fucsovics si v Lyonu stěžuje a nadává na „12letého“ Sebastiana Baeze

Nasazené číslo 6 mělo poslední příslovečné slovo, když v úterý zakončil vítězství 6-4, 7-6 (5).tenisový jazyk

'Pojď!'V případě Martona Fucsovicse možná ne.V úterý se Maďar nechal slyšet, že neocenil chování svého soupeře při případné porážce v prvním kole v Lyonu. Po propadnutí setu a brejku na Sebastiana Baeze Fucsovics prošel kolem Argentincova křesla s otázkou.

'Kolik ti je... 12 let?' řekl.Baezová okamžitě odpověděla: 'Ne, 22.'31letý muž se posadil a během přechodu na euro podával aktuální komentář.

wiki na stolní tenis
 Fucsovics meziročně klesl na 10-11.

Fucsovics meziročně klesl na 10-11.

Zchátralost:

  • 'Tihle zatracení dvacetiletí kluci.'
  • 'Hraje tak nefér.'
  • 'Vamos za každý bod, který mi chybí.'
  • 'Křičí jako bi#@$.'

Předseda rozhodčího řekl Fucsovicsovi: „Nechci tato slova,“ s odkazem na jazyk, který chrlí z jeho úst. Než se Fucsovics postavil na svou stranu soudu, krátce se zmínil o chování Cam Norrie.

Po prohře Fucsovics potřásl Baezovi rukou, i když tuto chvíli využil k tomu, aby naposledy vyjádřil svou frustraci přímo. Netřeba dodávat, že nasazený hráč číslo 6 měl pověstné poslední slovo díky jeho vítězství 6-4, 7-6 (5).

Populární Problémy

Jak přirozeně obnovit silné kosti z osteoporózy. Osteoporóza je chronický stav, kdy se vaše kosti stávají porézními v důsledku ztráty hustoty a kvality kostí. To oslabuje kosti a způsobuje, že jsou křehké a ohrožené ...

Roger Federer se nedávno objevil ve videu, kde byl viděn překvapivou návštěvu střešního tenisového italského dua. Carola a Vittoria hráli tenis a v rámci programu také sdíleli oběd s Rogerem Federerem.

Potenciálně napínavý souboj o titul mezi Robertem Whittakerem a Izraelem Adesanyou titulky UFC 243. Zde je návod, jak koupit PPV prostřednictvím ESPN Plus.

Získejte přehled o tom, kdy se vysílá červený koberec Emmys 2019, jak se na něj dívat online prostřednictvím živého přenosu bez kabelů a další ceny ukazují podrobnosti.

Nejmladší bratr Novaka Djokoviče Djordje Djokovic bude ředitelem turnaje Serbia Open 2021.

Být cool a oblíbený neznamená chodit po chodbách se vztyčeným nosem a nechat všechny vrhat obdivné pohledy vaším směrem. Znamená to být přátelský, chatovat se všemi kolem a nechat lidi, které znáte, cítit ...