Přímý přenos Cotto vs. Kamegai: Jak se dívat zdarma

Miguel Cotto vs. Yoshihiro Kamegai živý přenos, zdarma, bez kabelu, Cotto vs. Kamegai streamování online

Getty

sledujte online hru lakers online

Mayweather vs. McGregor není jediným bojem v sobotu večer. Ve středisku StubHub v Kalifornii jsou na řadě skutečné světové tituly, protože Miguel Cotto a Yoshihiro Kamegai budou bojovat o titul WBO World Super Welterweight a Rey Vargas bude obhajovat svůj titul WBC World Super Bantamweight před Ronny Riosem.

Událost bude vysílána na HBO ve 21:45. ET/PT. I když se nebude živě streamovat HBO nyní “, samostatná streamovací služba společnosti, stále existují způsoby, jak mohou diváci sledovat živé přenosy.

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní bezplatnou zkušební verzi , můžeš sledujte HBO prostřednictvím Amazonu .

Nebo pokud jste se zbavili kabelu, ale přesto chcete plný balíček kanálů, lepší možností může být nadstandardní streamovací služba, která poskytuje přístup k hrstce kanálů-včetně HBO-za měsíční poplatek. V takovém případě existuje spousta možností: DirecTV nyní je moje osobní doporučení kvůli většímu balíčku kanálů a levnějšímu doplňku HBO, zatímco Sling TV a PlayStation Vue také nabízejí různá pro a proti.

Každá z výše uvedených možností zahrnuje bezplatnou zkušební verzi, takže můžete všechny sobotní boje sledovat zdarma.

Zde je kompletní přehled toho, jak se do každého přihlásit:


Pokud máte Amazon Prime

Budete potřebovat předplatné dvou služeb: Amazon Prime , což vám umožní přístup ke všem videotékám Amazonu a Doplněk HBO , což vám umožní přístup ke všem filmům a televizním pořadům HBO na vyžádání i živé televizi.

Pokud již máte účet Amazon Prime nebo Amazon Prime Video , kliknutím sem se můžete zaregistrovat do HBO . Služba stojí 14,99 $ měsíčně a budete muset zadat své platební údaje, ale pokud ji zrušíte do sedmi dnů, nebudou vám účtovány žádné poplatky.

Pokud nemáte Amazon Prime , kliknutím sem spustíte bezplatnou zkušební verzi Prime i HBO . Amazon Prime má tři různé cenové možnosti (Amazon Prime buď za 10,99 $ za měsíc nebo 99 $ za rok, nebo můžete získat jen Prime Video za 8,99 $ za měsíc) a přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí , zatímco HBO má sedmidenní bezplatnou zkušební verzi a poté je za 14,99 $.

Po registraci se můžete vrátit na web Amazonu a sledovat živou televizi HBO. Můžete také sledovat prostřednictvím telefonu, tabletu nebo streamovacího zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video. Vy kliknutím sem zobrazíte kompletní seznam kompatibilních zařízení .


Over the Top Streaming Services

Pokud jste přerušili kabel, ale přesto chcete svazek televizních kanálů navíc pro HBO bude vaší nejlepší volbou jedna z následujících over-the-top streamovacích služeb:

Většina kanálů + nabídka Roku: DirecTV nyní

Zatímco DirecTV Now nejlevnější možnost získání HBO-Live a Little základní balíček za 35 $ měsíčně plus doplněk HBO za 5 $ měsíčně-je o něco dražší než nejlevnější možnost Sling TV, existuje několik důležitých výhod.

S DirecTV Now získáte asi dvakrát tolik kanálů než ekvivalentní balíček Sling TV, můžete se přihlásit do aplikace HBO Go pomocí svých přihlašovacích údajů DirecTV Now (což u jiných streamovacích služeb není možnost) a můžete získat zdarma Roku Premiere Streaming Media Player (hodnota 69,95 $) zdarma, pokud předplatíte dva měsíce.

Nedostatek DVR byl v minulosti nevýhodou, ale to je ve fázi Beta a brzy přijde, takže se zde hodně líbí.

Zde je kompletní přehled Balíček DirecTV Now’s Live a Little plus doplněk HBO:

Celkový počet zahrnutých kanálů : 60 plus, včetně HBO a HBO Go. Vy kompletní seznam kanálů najdete zde

Cena : 40 $ měsíčně

Další funkce : Sledujte na dvou různých zařízeních současně; DVR je ve fázi beta; lze se přihlásit pomocí přihlašovacích údajů DirecTV Now v aplikaci HBO Go; Zdarma Roku Premiere Streaming Media Player, pokud předplatíte dva měsíce

Zkušební verze zdarma : 7 dní

Jak se zaregistrovat a sledovat :

1. Kliknutím sem přejdete na web DirecTV Now

2. Klikněte na Spustit bezplatnou zkušební verzi hned teď a poté si vytvořte účet

3. Vyberte požadovaný balíček kanálů. Vyberte svůj základní balíček a poté vyberte HBO jako extra. Pokud chcete, můžete Roku přidat v dalším kroku

4. Zadejte své platební údaje. Balíček Live a Little je nejlevnějším základním balíčkem za 35 $ měsíčně, zatímco existují další možnosti s více kanály za 50, 60 nebo 70 $ za měsíc. HBO je 5 $ měsíčně navíc se všemi. Pokud předplatné zrušíte do sedmi dnů od registrace, nebudou vám účtovány žádné poplatky

5. Vraťte se do Web DirecTV Now začít sledovat HBO na vyžádání nebo živý obsah. Můžete také sledovat prostřednictvím aplikace DirecTV Now, která je k dispozici prostřednictvím několika různých mobilních nebo streamovacích zařízení. Můžeš kliknutím sem zobrazíte kompletní seznam kompatibilních zařízení


Nejlevnější možnost: Sling TV

Pokud je cena vaší obavou č. 1 při výběru streamovací služby OTT, Sling TV je cesta . Můžete si vybrat buď základní balíček Sling Orange nebo Sling Blue za 20 $ nebo 25 $ za měsíc, zatímco doplněk HBO je 15 $ za měsíc.

S ohledem na to je zde přehled Sling Orange plus doplněk HBO, což je nejlevnější způsob, jak získat HBO:

Celkový počet zahrnutých kanálů : 25 plus, včetně HBO. Vy kompletní seznam kanálů najdete zde

Cena : 35 $ měsíčně

Další funkce : Sledujte na jednom zařízení najednou (Sling Blue vám dá tři zařízení najednou); 50 hodin cloudového DVR je 5 $ měsíčně navíc (omezení u určitých kanálů)

Zkušební verze zdarma : 7 dní

Jak se zaregistrovat a sledovat :

1. Kliknutím sem přejdete na web Sling TV

2. Klikněte na Sledovat nyní 7 dní zdarma a poté si vytvořte účet

3. Vyberte požadovaný balíček kanálů a doplňky. Můžete si vybrat buď základní balíček Sling Orange nebo Sling Blue. HBO lze přidat do obou.

4. Zadejte své platební údaje. Balíček Sling Orange stojí 20 $ měsíčně, zatímco doplněk HBO dalších 15 $ měsíčně. Pokud předplatné zrušíte do sedmi dnů od registrace, nebudou vám účtovány žádné poplatky

5. Pak můžete vrátit se na web Sling TV a přejděte na HBO, abyste mohli začít sledovat živý obsah nebo obsah na vyžádání. Pokud chcete sledovat na svém mobilním nebo streamovacím zařízení, můžete tak učinit prostřednictvím jejich aplikace , který je zdarma ke stažení a kompatibilní s většinou zařízení


Většina streamů najednou: PlayStation Vue

S nejlevnějším balíčkem PlayStation Vue, Accessem za 39,99 $ a HBO za přidání 15 $, je to určitě nejvyšší cenový bod 54,99 $ za měsíc. Pokud jste však ochotni si připlatit, existují určité výhody, jako je zahrnutý DVR a schopnost uživatelů sledovat na pěti samostatných zařízeních najednou, což je více než u jakékoli jiné služby.

Zde je pohled na balíček Access plus a doplněk HBO:

Celkový počet zahrnutých kanálů : 45 a více, v závislosti na dostupných místních kanálech. Vy kompletní seznam kanálů najdete zde

Cena : 54,99 $ za měsíc

Další funkce : Sledujte na pěti různých zařízeních najednou; cloud DVR (omezení u určitých kanálů)

Zkušební verze zdarma : 5 dní

Jak se zaregistrovat a sledovat :

1. Kliknutím sem přejdete na web PlayStation Vue

2. Klikněte na Spustit bezplatnou zkušební verzi a poté si vytvořte účet

3. Vyberte požadovaný balíček kanálů. Existují čtyři různé základní balíčky, zatímco HBO lze přidat jako samostatný kanál

4. Zadejte své platební údaje. Access je nejlevnější základní balíček za 39,99 $ za měsíc a HBO za 15 $ za měsíc navíc. Pokud předplatné zrušíte do pěti dnů od registrace, nebudou vám účtovány žádné poplatky

5. Vraťte se na web PlayStation Vue a začněte sledovat na ploše. Můžete také sledovat prostřednictvím aplikace PlayStation Vue, která je k dispozici prostřednictvím několika různých mobilních nebo streamovacích zařízení. Můžeš kliknutím sem zobrazíte kompletní seznam kompatibilních zařízení


Populární Problémy

Jak bezpečně převést pacienta. Přenesení pacienta z postele na židli nebo nosítka může být výzvou, protože je budete muset správně podepřít, abyste s ním mohli hýbat. Pacienti, kteří nemohou chodit ani vážit nohy, budou muset ...

USWNT se ve středu večer utká s Japonskem v SheBelieves Cupu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Právě probíhá mistrovství světa žen 2019 a zde je návod, jak sledovat každý zápas online bez kabelu zdarma, pokud jste v USA.

USA vytvořily jedny z největších šampionů, jaké tenisový sport kdy poznal, a zde je pohled na 10 nejlepších z nich.

Roger Federer má v cestě spoustu překážek, když se počtvrté pokouší vyhrát Miami Open.

„Holiday Heartbreak“, nový BET vánoční film, má premiéru ve středu večer. Zde je návod, jak můžete sledovat celý pohyb online, pokud nemáte kabel.