Jak se oblékat jako kovová hlava

Metalista je někdo, kdo poslouchá a oceňuje heavymetalovou hudbu. Stejně jako ostatní hudební žánry má metal svůj vlastní jedinečný obraz a metalheadi ho obvykle oblékají. Typický metalheadský outfit zahrnuje tričko s černou páskou, těsné černé kalhoty a tenisky. Poté můžete přidat celou řadu doplňků, jako jsou džínové bundy, šperky, klobouky a opasky. Metalová móda může být stejně různorodá jako lidé poslouchající hudbu, ale to jsou běžná východiska pro metalheadský outfit.

Metoda 1 ze 3: Výběr správných topů k nošení

 1. Obrázek s názvem Šaty jako kovová hlava Krok 1

  1 Zásobte si trička. Nejnepostradatelnější součástí metalového oblečení je košile. Metalisté nosí košile téměř každý den a tento styl se hodí ve většině situací. Trička, dlouhé rukávy a trička ve baseballovém stylu vypadají skvěle s logem kapely. Páskové košile také dobře vypadají mužům nebo ženám, takže je může nosit kdokoli. Vytvořte si seznam některých svých oblíbených metalových kapel. Poté vyhledejte online nebo v obchodech, jako je Hot Topic, košile zobrazující tato pásma. Ještě lepší možností je mít na sobě tričko kapely, které jste dostali, když jste tu kapelu viděli koncertovat.
  • Pokud je to možné, kupte si zboží z kapely místo na prodejci na samotném webu kapely. Díky tomu budete vědět, že vaše peníze jdou na podporu kapely.
  • Některé slavné metalové kapely, které se vždy objevují na tričkách, jsou Iron Maiden, Black Sabbath, Metallica, Slayer, Slipknot a Hatebreed. Začněte zde, pokud nevíte, kde začít, nebo jednoduše vyhledejte košili od jakékoli metalové kapely, která se vám líbí.
  • Na velikosti trička tolik nezáleží. Užší košile je klasičtějšího vzhledu, zatímco nadměrná košile je o něco modernější. Oba styly jsou v pořádku s ostatními metalisty, takže jděte s tím, co vám vyhovuje.
  • Pokud máte na sobě tričko, ujistěte se, že jste jeho fanouškem. Metalheads rádi mluví o své oblíbené hudbě, a pokud někdo uvidí vaši košili, může ji komentovat a zeptat se na vaše oblíbené písničky, alba a koncerty. Pokud jen stylově nosíte tričko kapely a ve skutečnosti neposloucháte jejich hudbu, ostatní metalisté to rychle zjistí.


 2. Obrázek s názvem Šaty jako kovová hlava Krok 2

  2 Najděte oblečení s temnými, gotickými nebo satanskými obrazy. Metalisti nenosí jen oblečení do kapely. Vejde se také jakýkoli druh temných snímků. Lebky, kříže a další symboly s hororovou tematikou vám zamíchají oblečení, takže nebudete mít vždy na sobě trička.
  • Metalheads jsou obvykle také fanoušci hororů. Trička zobrazující loga nebo umění hororových filmů budou příjemným doplňkem.
  • Symbol Baphomet je rohatá koza, která představuje satana. Mnoho metalových kapel to používá ve svých logech a je to oblíbená grafika oblečení a doplňků.
 3. Obrázek s názvem Šaty jako kovová hlava Krok 3

  3 Pro klasický vzhled přidejte džínovou nebo koženou bundu. V některých scénách je to trochu staromódní, ale po celá desetiletí byly džínové a kožené bundy nejoblíbenějším vzhledem v metalové komunitě. Pokud se chystáte pro více klasický vzhled, zvažte jednu z těchto bund pro doplnění vašeho šatníku.
  • Pro větší autenticitu ozdobte své bundy špendlíky, samolepkami a nášivky na kterých jsou vytištěna loga pásem.
 4. Obrázek s názvem Šaty jako kovová hlava Krok 4

  4 Pro moderní vzhled noste černou mikinu nebo mikinu. Mikiny a mikiny jsou v dnešní době v metalové módě běžnější. Přidejte je do svého šatníku pro modernější vzhled. Jako bonus navíc jsou tyto mnohem pohodlnější než kožené nebo riflové bundy.
  • Mnoho kapel tiskne mikiny s logy. Podívejte se na jednu z nich, která bude reprezentovat vaše oblíbené kapely. V opačném případě bude fungovat jakákoli tmavá barva.
 5. Obrázek s názvem Šaty jako kovová hlava Krok 5

  5 Vyhněte se drahým metalovým módním řadám. Vzhledem k tomu, že kovová móda je v posledních letech stále oblíbenější, některé módní linie se snažily vydělat na značkových řadách speciálního kovového oblečení. Ty jsou většinou velmi drahé a pro mnoho lidí nedosažitelné. Dobrou zprávou je, že nemusíte utratit stovky dolarů za designové tričko. Kovové oblečení je jednoduché a k tomu, abyste se vešli, stačí jen levné tričko a džíny.
  • Ostatní metalisté pravděpodobně stejně budou vědět, že na sobě máte značkové značkové oblečení, takže utrácení spousty peněz za exkluzivní značky vám nepomůže dostat se do komunity.
  • Pamatujte, že oblečení je osobní volbou. Pokud se vám tyto linie oblečení líbí, klidně je noste. Nečekejte, že nošení drahého oblečení zapůsobí na ostatní metalisty.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Vybírání kalhot a bot

 1. Obrázek s názvem Šaty jako kovová hlava Krok 6

  1 Noste těsné džíny nebo kožené kalhoty. Ideální styl kovových kalhot se přepíná tam a zpět mezi volnými a těsnými v závislosti na časovém období. V tuto chvíli jsou užší kalhoty stylovější. Podívejte se na džíny nebo kožené kalhoty, které více padnou. Ujistěte se však, že kalhoty jsou stále pohodlné. Příliš těsné džíny ztěžují pohyb na koncertech.
  • Nejoblíbenější barvou jsou černé kalhoty, ale přijímají se i běžné modré nebo šedé džíny.
  • Oblíbeným stylem kalhot pro ženské metalisty jsou upnuté černé džíny s rozparky.
  • Nevybírejte si však plnoštíhlé džíny. To byl spíše trend metalové módy z počátku dvacátých let a nyní je zastaralý.
 2. Obrázek s názvem Šaty jako kovová hlava Krok 7

  2 Pořiďte si tmavě zbarvené šortky pro uvolněnější vzhled. Metalisté ne vždy nosí kalhoty. Pokud vám přijdou kraťasy pohodlnější, klidně si je oblékněte. Nejoblíbenějšími šortkovými styly jsou černá nebo jiné tmavé barvy nebo kamufláž.
  • Ať už nosíte volné nebo těsné šortky, je to osobní volba. Pytlovité šortky jsou trochu zastaralé, ale někteří lidé je stále preferují. Nyní jsou oblíbenější těsnější šortky, které spočívají těsně nad koleny.
 3. Obrázek s názvem Šaty jako kovová hlava, krok 8

  3 Najděte si černou nebo tmavou kostkovanou sukni pro ženský metalheadský vzhled. Sukně jsou populární mezi ženskými metalisty. Černá je vždy nejoblíbenější barvou, ale běžné jsou také tmavě zbarvené plédy. Podívejte se na červenou nebo tmavě modrou kombinaci s černými pruhy. Podívejte se také na sukně s vzory jako lebky nebo kříže.
  • Černá kožená sukně dodává outfitu další vrstvu stylu.
  • Ženské kovové fanynky často nosí černé punčochy, když nosí sukni.
 4. Obrázek s názvem Šaty jako kovová hlava, krok 9

  4 Kupte si pohodlnou obuv. Metalisti nekladou velký důraz na obuv. Těžké černé boty vám dodají klasičtější vzhled ze 70. a 80. let minulého století. Tenisky jsou běžnější pro pohodlí a mohou je nosit muži i ženy.
  • Někteří metalisté mají rádi klasické tenisky jako Converse nebo Adidas. Novější názvy značek jsou také v pořádku.
  • Vzhledem k tomu, že v dnešní době je mnoho metalistů, jako je sportovní oblečení, běžnými běžeckými nebo basketbalovými teniskami.
  • Pokud máte rádi gotiku, populární volbou jsou černé boty na platformě. Kovová a gotická móda se navzájem liší, ale existuje určitý crossover.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Doplňkové vybavení vašeho outfitu

 1. Obrázek s názvem Šaty jako kovová hlava, krok 10

  1 Podívejte se na černé pásky a opasky. Oblíbeným doplňkem metalistů je černý kožený pásek na ruku a opasek. Metalisté mohou nosit pásek na jedné nebo obou pažích. Délka se liší. Někteří metalisté preferují náramek, který se zvedne pouze o 1–2 palce (2,5–5,1 cm), zatímco jiní mohou chtít takový, který sahá téměř k lokti. Vyzkoušejte různé odrůdy, abyste zjistili, co se vám líbí.
  • Některé pásky na rukávech mají hroty nebo hroty pro zvláštní styl. Pokud se rozhodnete pro tuto možnost, dávejte pozor, abyste s nimi omylem nepostřelili nebo nepotřeli nikoho na veřejnosti.
  • Černé opasky jsou obzvláště oblíbené u žen na metalové scéně. Hodí se k upnutým černým kalhotám.
 2. Obrázek s názvem Šaty jako kovová hlava Krok 11

  2 Nasaďte si přiléhavou čepici. Od roku 2000 jsou klobouky v metalové komunitě mnohem běžnější. Členové kapely je často nosí, aby si na pódiu nenechali vlasy z očí. Fanoušci také začali častěji nosit klobouky. Nejběžnějším typem je přizpůsobený styl baseballového klobouku, obvykle s logem kapely.
  • Ostatní vzory na vašem klobouku jsou v pořádku. Pokud máte rádi sportovní tým, klidně noste klobouk i s jejich logem.
  • Různé klobouky, jako jsou fedory, nejsou mezi metalisty příliš oblíbené. Rozhodněte se pro baseballový klobouk nebo žádný klobouk.
 3. Obrázek s názvem Šaty jako kovová hlava, krok 12

  3 Nakupujte stříbrné šperky, které doplní váš outfit. Metalheadské ženy obzvlášť rády nosí k oblečení lesklé, stříbrné šperky. Náhrdelníky, řetízky, náramky, prsteny a náušnice ladí s těžkým kovovým vzhledem. Zvláště dobře fungují šperky zdobené lebkami nebo kříži.
  • Šperky nejsou jen pro ženy. Mnoho metalistů rád nosí náhrdelníky s lebkou nebo stříbrné řetízky.
  • Buďte opatrní, pokud na koncert nosíte šperky. Ujistěte se, že není příliš volný, nebo by se mohl o někoho zachytit a stáhnout.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Metalisté stále nosí také normální oblečení. Tmavé flanelové košile a džíny jsou mezi některými metalovými fanoušky oblíbené.
 • Metalisti se také mohou oblékat mnohem propracovaněji. Některým se líbí spousta doplňků, líčení a úpravy těla. Je to pro ně osobní volba. Většina metalistů to do příslušenství nedostane.
 • Pamatujte, že metal je různorodý hudební žánr a všichni metalisté nosí různé oblečení. Neomezujte se tím, co nosíte. Nebojte se experimentovat a najít různé styly.
 • Nekritizujte ostatní metalisty za to, co nosí. Metal je o oceňování hudby a někteří lidé nechtějí nosit metalistickou módu. To je v pořádku. Nesuď lidi podle toho, co mají na sobě.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Dominic Thiem zvítězil nad australským Alexem de Minaurem 7-6 (7), 6: 4 ve čtvrtečním testovacím střetnutí, které trvalo téměř dvě hodiny.

Jak si vyrobit vlastní cvičební podložku pro bicí. Pokud se chcete naučit hrát na bicí, není třeba kupovat drahou bicí soupravu. Začátečník se může naučit ze základního cvičebního bloku. Bicí podložky jsou tiché a místo toho vám pomohou soustředit se na techniku ​​...

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o pojmu zpětný pohyb v tenise. Poskytujeme jasnou definici, příklady zpětného pohybu ve větě a odpovědi na běžné otázky.

Real Madrid a Eibar pokračují v neděli ve hře La Ligy. Pokud jste v USA, zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online bez kabelového přihlášení.

Jak zmírnit bolest v krku. Bolest v krku je běžná a může být vyvolána různými problémy, včetně svalového napětí, podvrtnutí vazů, zaseknutých páteřních (fazetových) kloubů, hernií ploténky, „skřípnutých“ nervů a nemocí, jako jsou ...

Chcete -li se postavit rovně, postavte se proti zdi a zadní částí hlavy, lopatkami a hýžděmi se dotýkejte zdi. Poté se vzdalte od zdi a přitom držte držení těla. Jakmile se vaše tělo začne hrbit, vraťte se ke zdi a obnovte držení těla. Během dne si vyzkoušejte správné návyky držení těla, jako je držení mobilního telefonu ve výši očí a zaznamenávání držení těla, kdykoli projdete kolem zrcadla nebo okna.