Jak se oblékat jako princezna Zelda z Legendy Zeldy

Jakožto jedna z nejslavnějších a nejkrásnějších ženských ikon videoher, oblékání jako princezna Zelda působí na kostýmních večírcích a cosplayingových akcích okamžitým dojmem. Tento článek vám pomůže vytvořit charakterově přesný cosplay, který ohromí i toho nej dogmatičtějšího fanouška Legendy Zeldy.

Metoda 1 z 5: Začínáme

 1. Obrázek s názvem Šaty jako princezna Zelda z Legendy Zeldy Krok 1

  1 Vyberte si Zeldu. Zelda je obecně líčena jako modrooká, blonďatá mladá žena v růžových nebo bílých šatech po kotníky. Má drahokamový diadém, nosí zlaté pauldrony (brnění na ramenou) se zlatým řetízkem zavěšeným mezi nimi jako náhrdelník a má prapor s Triforcem, který jí padá z boků, zvednutý zlatým pásem. Může také nosit zlaté náušnice Triforce.
 2. Obrázek s názvem Dress As Princess Zelda from the Legend of Zelda Step 2

  2 Najděte umění postavy specifické pro hru Zelda, kterou chcete cosplayovat. To poskytne podrobné přední, zadní a boční náčrtky a kostýmy. Níže jsou uvedeny důležité hlavní detaily každé Zeldy.
  • The Legenda o Zeldě a Zelda II Zeldas se objeví jen krátce. Na vrcholu jejich trvalých blond vlasů je jednoduchý zlatý řetízek se zavěšeným červeným šperkem, který leží přímo nad čelem. Nosí také náhrdelník z červených korálků a růžové šaty s dlouhými rukávy a nafouklými rameny. Zelda II ' s Zelda má bílou stužku a lem lemu podél lemu šatů.
  • Odkaz na minulost Zelda nosí náhrdelník z červených korálků, zlatý diadém s hroty a náušnice Triforce. Její bílé šaty mají krátké rukávy pruhované dvěma tenkými černými liniemi, růžový trup a jediný tlustý zelenomodrý proužek poblíž lemu jejích šatů. Má také růžový oděv podobný zástěře, který překrývá její sukni. Zástěra je růžová, ohraničená oranžovou barvou a má červený design Triforce. Tato Zelda nosí malé zlaté pauldrony spojené řetězem, který jí běží přes klíční kost, a rozšířené zlaté manžety, které jí zakrývají paži od zápěstí po střední předloktí. Její červený a zlatý pás je tlustý a na levém a pravém boku má dva hřebeny se zlatými střapci. Blond vlasy jí volně padají, kromě dvou kousků, které jí leží před ušima.
  • Zelda z Ocarina času má dvě verze: mladou verzi a starší verzi. Mladá Zelda nosí bílé šaty s nebesky modrými dlouhými rukávy, nafouknutými po lokty a růžovou tuniku bez rukávů, která nese Triforce. V pase jí opasek zlatý řetízek, zatímco obě paže zdobí jednoduché zlaté náramky. Nosí také zlatý náhrdelník s červeným drahokamem uprostřed a jednoduchý bílý a růžový hadřík s medailonem Triforce na horním čele. Její vlasy jsou zcela zastrčené pod touto pokrývkou hlavy. Starší Zelda nosí šaty bez rukávů se dvěma růžovými pruhy, z nichž jeden je tlustý a druhý tenký, v blízkosti lemu. Její růžová over-tunika už přesahuje její pas; místo toho visí ze zlatého řetězu známý banner Triforce. Nyní také nosí operní rukavice a spojené pauldrony a její jahodově blond vlasy připomínají vlasy z Odkaz na minulost Zelda.
  • Oracle věků a Oracle of Seasons Zelda nosí šaty bez rukávů, bledě růžové šaty s límečkem z mandarinky. Horní část (trup) je tmavší šeříková barva, která se v zádech propadá jako tunika s límečkem a ocasem. Její šaty mají v blízkosti lemu lemování z lila a nosí bílou pelerínu. Její doplňky jsou podobné předchozímu Zeldasovi: zástěra Triforce (v červené, modré a zlaté), růžové rukavice v délce opery, zlatý diadém, zlaté pauldrony s řetízkem, zlatý pásek a náušnice Triforce. Její vlasy jsou stejné jako předchozí Zeldas.
  • Čtyři meče Zelda je velmi podobná Věštec Zelda, kromě účesu a pauldronů. Má culík s malým zlatým hřebenem na základně, spolu se dvěma červenými netopýřími přídavky, které vycházejí z hřebene. Pauldrons chybí, nicméně zlatý řetízek stále zůstává ozdobou výstřihu jejích šatů.
  • The Wind Waker , Minish Cap a Duchovní stopy Zeldas všichni sdílejí podobný design. Jejich šaty jsou v části trupu tmavě růžové, mají lila sukni a jsou bez rukávů. Po stranách šatů poblíž podpaží je vidět náznak bílého tílka a v blízkosti lemu šatů je zubatý tmavě fialový proužek. Triforce visí na robustním zlatém pásu, a zatímco pauldrons chybí, je přítomen zlatý řetízek skimming klíční kosti a ukotví šeřík šeříku. Bílé rukavice v délce opery, dva trojúhelníkové ozdoby do vlasů evokující vítr za každým uchem, tlustý červený korálkový náhrdelník a diadém s červenými šperky jsou hlavními doplňky. Tyto Zeldasovy blonďaté vlasy volně splývají a také mají dvě přední části ležící přes každé ucho.
  • princezna Stmívání a Super Smash Bros Zeldas jsou namodralé šedooké brunetky s předními vlasy omotanými bílou stužkou a částečným francouzským copem. Nosí bílé šaty bez rukávů vyšívané na spodní straně královským hřebenem a lemované zlatem. Stejně jako mnoho jiných Zeldů jim trup zakrývá purpurový oděv připomínající tuniku a z boků jim visí zlatý pás Triforce. Příslušenství je také podobné minulým Zeldasům, ale detailněji zdobené: rukavice v operní délce (s jemnými výšivkovými detaily na hřbetu ruky a manžetách), zlaté pauldrony s řetízkem s drahokamy a opasek a diadém s drahokamy. Náušnice vypadají jako silné železné prsteny s malým zlatým trojúhelníkem na dně. Obvykle jsou na obrázku držící meč.
  • Skyward Sword Zelda na rozdíl od předchozích her není princezna. Na obrázku je v růžových šatech s dlouhým rukávem, které zasahují pod kolena, zakončené bílým šálem. Šaty mají obdélníkový žlutý okraj podél lemu a rukávů a výstřih má žluté detaily podobné mnohoúhelníku. Uprostřed poprsí jejích šatů je modrý diamant. Kolem pasu nosí zlatý medailonový řetízek a hnědý zavinovací pás a na pravém boku jí sedí modrý nápis Triforce lemovaný nebesky modrým okrajem. Tato Zelda nosí praktické hnědé boty po kolena s překlopnou horní částí a zlaté náramky na obou pažích. Její vlasy jsou blonďaté, s dvěma předními částmi a nízkou částí ohonu omotanou modrými stužkami.


  reklama

Metoda 2 z 5: Šaty

 1. Obrázek s názvem Šaty jako princezna Zelda z Legendy Zeldy, krok 3

  1 Rozhodněte se, zda si kupujete šaty Zelda nebo si je vyrábíte doma.
  • Nákup konfekčních šatů je drahý, ale šetří čas a starosti s detaily.
  • Úprava a ušití dvou oděvů, jako jsou vesty a šatů bez rukávů, může být jednoduchým způsobem, jak si vyrobit šaty Zelda.
 2. Obrázek s názvem Šaty jako princezna Zelda z Legendy Zeldy, krok 4

  2 Proveďte měření boků, pasu a poprsí.
  • Měření jsou klíčová pro určení, jaký velikostní vzor potřebujete, a také pro zajištění toho, aby šaty dobře seděly.
 3. Obrázek s názvem Dress As Princess Zelda from the Legend of Zelda Step 5

  3 Vytvořte nebo zakupte svůj vzor.
  • To vám umožní určit, kolik materiálu budete potřebovat, a také jak řezat panely šatů.
  • Další podrobnosti o šití se vzorem najdete zde: [Šití pomocí vzorů].
 4. Obrázek s názvem Šaty jako princezna Zelda z Legendy Zeldy, krok 6

  4 Vyberte si materiál pečlivě.
  • Středně těžká bavlněná vazba je obecně dobrou a ekonomickou volbou, protože je dodávána v široké škále barev a nebude se stahovat kolem stehů.
 5. Obrázek s názvem Obleč se jako princezna Zelda z Legendy Zeldy, krok 7

  5 Látku připněte na vzor.
 6. Obrázek s názvem Dress As Princess Zelda from the Legend of Zelda Step 8

  6 Začněte šít.
 7. Obrázek s názvem Dress As Princess Zelda from the Legend of Zelda Step 9

  7 Přidejte ozdoby.
  • Značkovače látek vám umožňují kreslit vzory přímo na šaty a jsou velmi doporučovány pro detailní práci.
  reklama

Metoda 3 z 5: Příslušenství

 1. Obrázek s názvem Dress As Princess Zelda from the Legend of Zelda Step 10

  1 K vytvoření banneru Triforce použijte fixy na látky nebo ušijte stříhané kousky látky. Toto je klíčový prvek téměř každé Zeldy, ale přesné barevné schéma a design by měly vycházet ze specifického umění postav.
 2. Obrázek s názvem Dress As Princess Zelda from the Legend of Zelda Step 11

  2 Navštivte hobby nebo řemeslný obchod, kde najdete podrobnosti o dokončení. Ukažte zaměstnancům umění postav - mohou vás nasměrovat ke korálkům, falešným klenotům nebo kovovým kouzlům, které přesně odpovídají tomu, co potřebujete.
 3. Obrázek s názvem Šaty jako princezna Zelda z Legendy Zeldy, krok 12

  3 Kupte si řemeslnou pěnu na čelenku, náušnice Triforce, pauldrony a opasek. Řemeslná pěna je levný a trvanlivý materiál, který lze snadno řezat, malovat, vrstvit a vyztužovat drátěnou nebo látkovou podložkou. Je také lehký a snadno se nosí. Níže naleznete rychlý návod, jak používat řemeslnou pěnu. reklama

Metoda 4 z 5: Práce s Craft Foam

 1. Obrázek s názvem Oblečte se jako princezna Zelda z 13. legendy Zeldy

  1 Vytvořte si vzor brnění, kousek po kousku. Chcete -li například vyrobit Zeldův diadém, budete muset každý „list“ nakreslit jednotlivě.
 2. Obrázek s názvem Oblečte se jako princezna Zelda z Legendy Zeldy, krok 14

  2 Načrtněte každý vzor na řemeslnou pěnu pomocí tužky.
 3. Obrázek s názvem Šaty jako princezna Zelda z Legendy Zeldy, krok 15

  3 Tvary opatrně vystřihněte nůžkami. Pěna se může snadno trhat, takže jděte pomalu!
 4. Obrázek s názvem Šaty jako princezna Zelda z Legendy Zeldy, krok 16

  4 Každý kus slepte dohromady.
 5. Obrázek s názvem Šaty jako princezna Zelda z Legendy Zeldy, krok 17

  5 V případě potřeby tvarujte kousek jemným teplem. Pěna se ve vašich rukou „změkne“, ale neměla by se začít tát!
  • Chcete -li křivku otočit, najeďte kolem objektu a několik sekund podržte.
 6. Obrázek s názvem Šaty jako princezna Zelda z Legendy Zeldy, krok 18

  6 V případě potřeby zpevněte drátem nebo látkovou podložkou.
 7. Obrázek s názvem Dress As Princess Zelda from the Legend of Zelda Step 19

  7 Chcete -li razit vzory, zatlačte do pěny se zaoblenou špičkou nebo kuličkovým perem.
 8. Obrázek s názvem Dress As Princess Zelda from the Legend of Zelda Step 20

  8 Chcete -li vytvořit vyvýšený design, naneste vrstvu na jiný kus řezané pěny nebo použijte 3D barvu na textil.
 9. Obrázek s názvem Dress As Princess Zelda from the Legend of Zelda Step 21

  9 Utěsněte pěnu kartáčováním vrstvou nebo dvěma lepidlem.
 10. Obrázek s názvem Dress As Princess Zelda from the Legend of Zelda Step 22

  10 Vymalovat zlatem! Pokud chcete, použijte rozmazanou černou barvu ke stárnutí příslušenství.
 11. Obrázek s názvem Dress As Princess Zelda from the Legend of Zelda Step 23

  jedenáct Lepidlo na falešné šperky. reklama

Metoda 5 z 5: Make-up a vlasy

 1. Obrázek s názvem Obleč se jako princezna Zelda z Legendy Zeldy, krok 24

  1 U většiny Zeldas použijte, s výjimkou neutrálního očního stínu, kočičí oko The Wind Waker , Minish Cap a Duchovní stopy Zeldas, kteří mají modré oční stíny.
 2. Obrázek s názvem Dress As Princess Zelda from the Legend of Zelda Step 25

  2 Většina Zeldas má neutrální nebo světle růžový ret.
 3. Obrázek s názvem Šaty jako princezna Zelda z Legendy Zeldy, krok 26

  3 V případě potřeby nasaďte barevné kontaktní čočky.
 4. Obrázek s názvem Obleč se jako princezna Zelda z 27. kroku Legendy Zeldy

  4 Kupte si falešné elfí uši v obchodech s párty nebo kostýmy.
 5. Obrázek s názvem Šaty jako princezna Zelda z Legendy Zeldy, krok 28

  5 Podívejte se na své charakterové umění pro konkrétní detaily vlasů, ale obecně vám stačí tenké elastické pásky, nějaké stužky, pěna/gel na vlasy a základní dovednosti v pletení vlasů. Další podrobnosti najdete zde: Upravte si vlasy jako princezna Zelda
  • Zvažte úpravu paruky, pokud jsou vaše vlastní vlasy krátké nebo se jinak obtížně přizpůsobují účesu Zeldy.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud jste v šití nováčkem nebo jste ještě nikdy nešívali kostým, možná si budete chtít koupit trochu látky navíc nebo mít záložní plán, pokud se vám něco nepovede s stehy nebo pokud vám hotový výrobek nevyhovuje.
 • Pamatujte, že kostýmní a cosplay akce obvykle vyžadují hodně pohybu a zkontrolujte si u kostýmu odolnost a pohodlí.
 • Pamatujte, že možná nevypadáte přesně jako postava.
 • Nesnažte se, aby to bylo příliš dokonalé, jinak můžete být frustrovaní. Lidé vás budou milovat, i když nejste dokonalí!
 • Pokud nejste velkým fanouškem nošení šatů, můžete se oblékat jako šejk, další Zeldina forma, která nosí kalhoty.
 • Jako referenci použijte obrázek.

reklama

Populární Problémy

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o polyesterových tenisových strunách, včetně kladů, záporů, polys vs. co-polys, hybridních sestav, úvah o navlékání a dalších!

Světová jednička Novak Djokovič se zapsal do historie svým pětisetovým vítězstvím nad Stefanosem Tsitsipasem v nedělním finále Roland Garros a stal se prvním mužem v otevřené éře, který vyhrál dvojnásobný kariérní grandslam.

Zde je návod, jak sledovat nové epizody seriálu „Jsi nejhorší“, který je zpět v páté a poslední sezóně.

Bývalý šampion French Open Adriano Panatta napsal k 40. narozeninám Švýcarska upřímný dopis Rogerovi Federerovi.

Jak stylizovat pončo. Ponchos jsou splývavé oděvy, které mají obvykle pouze otvor pro vaši hlavu a foukají vám přes ruce. Styling ponča může být obtížný, protože nedrží tvar. Pokud máte pončo, které byste chtěli nosit ...

Katar Open byl zasažen řadou výběrů, ale ve středeční změně losování byla alespoň určitá míra kontinuity.