Jak si užít návštěvu EWTN v Birminghamu v Alabamě

EWTN je zkratka pro Eternal Word Television Network. Je to katolický televizní kanál v Birminghamu v Alabamě. Lidem, kteří tam přicházejí, se říká poutníci. Podívejte se, jak si tam užít být poutníkem.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Užijte si návštěvu EWTN v Birminghamu, Alabama Krok 1

  1 Naplánujte si výlet do Birminghamu. Získejte ubytování, letenky atd. (Několik hotelů bude uvedeno na níže uvedeném webu v kroku 2) Pokud žijete v oblasti Birminghamu, přeskočte to.
 2. Obrázek s názvem Užijte si návštěvu EWTN v Birminghamu, Alabama, krok 2

  2 Kontaktujte poutní oddělení EWTN. Nelze zde zveřejňovat telefonní čísla, zkopírujte a vložte adresu do svého prohlížeče - www.ewtn.com/pilgrimage/index.asp Web vám poskytne telefonní číslo na oddělení. Chcete -li být poutníkem, musíte je kontaktovat.
 3. Obrázek s názvem Užijte si návštěvu EWTN v Birminghamu, Alabama, krok 3

  3 Podívejte se na webové stránky, kde najdete informace o aktivitách, které je třeba udělat, některé informace o aktivitách lze zveřejnit také zde. Přečtěte si také níže.
 4. Obrázek s názvem Užijte si návštěvu EWTN v Birminghamu, Alabama, krok 4

  4 Některé věci, které můžete v EWTN dělat, jsou účast na mších. V 7:00 je televizní mše. Další mše je ve 12:00 v poledne. Oba trvají asi hodinu. (Od pondělí do pátku)
 5. Obrázek s názvem Užijte si návštěvu EWTN v Birminghamu, Alabama, krok 5

  5 S bratry se s nimi můžete modlit v 8:05 svatý růženec. (Od pondělí do pátku)
 6. Obrázek s názvem Užijte si návštěvu EWTN v Birminghamu, Alabama, krok 6

  6 Pokud jsi udělal nějaké hříchy, už je nedělej. Přiznání se konají v 11:00, každý den v týdnu.
 7. Obrázek s názvem Užijte si návštěvu EWTN v Birminghamu, Alabama, krok 7

  7 Další úžasnou věcí, kterou je třeba udělat, je účast na živých show EWTN v televizi. Jediným způsobem, jak se dostat do publika, je rezervace. Chcete -li provést rezervaci a získat vstupenky na představení, kontaktujte poutní oddělení. Musíte jim sdělit data, kdy přijdete. (Úterý až čtvrtek)
  • Neexistují žádné fyzické lístky, budete na seznamu míst k sezení. Podle webových stránek se neúčtuje žádný poplatek.  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Cítím velmi silné volání od Pána, doufám a modlím se, aby někdo slyšel mou modlitbu. Určitě bych mohl použít nějaké vedení a přijetí a křesťanský soucit. Uvolněte své touhy. Náš Bůh je soucitný Bůh. Slyší každou modlitbu a dává vedení v Bibli. Prostudujte si, o čem jsou knihy v Bibli. Přečtěte si celou kapitolu, nejen verš. To pomůže pochopit verš. Dokud budete následovat Boha, máte vše, co potřebujete. Vězte, že na světě jsou lidé, kterým na vás záleží, ale možná nikdy nebudete mít příležitost se s nimi setkat. Vkládání víry v lidi je jedna věc, vkládání víry v Boha je všechno. Budeš šťastný.
 • Otázka Jsou motely vhodné pro domácí zvířata? Většina z nich bohužel není. Budete se muset porozhlédnout, abyste našli ten, který umožňuje domácí zvířata.
Nezodpovězené otázkyPoložit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Bude rozdíl mezi plánováním pouti se skupinami nebo jednotlivci. Skupinové pouti jsou s 10 a více dospělými nebo mladistvými. Jednotlivci jsou menší skupiny nebo pouze jedna osoba.
 • Některé hotely poblíž EWTN poskytují kyvadlovou dopravu.
 • Další místo ve vlastnictví EWTN se nazývá Svatyně Nejsvětější svátosti. Nachází se něco přes hodinu na sever. Také tam navštěvuje mnoho poutníků. Web vám poskytne informace o svatyni, včetně aktivit, které tam můžete dělat.
 • Ubytování uvedené na webových stránkách je levné. Ceny se obecně pohybují od 75 do 100 USD za noc. Sdělte rezervačnímu úředníkovi v hotelu, že jste poutník EWTN, abyste získali ceny/slevy uvedené na webových stránkách.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Bez kontaktu s poutním oddělením nemůžete být poutníkem EWTN.
 • Vzhledem k velkému počtu poutníků, kteří přicházejí na návštěvu, nemůže EWTN plnit požadavky na doplňkové služby.
 • Nemůžete se zúčastnit živých vystoupení EWTN bez rezervace show a informování oddělení, když přijdete.
 • Pokud navštěvujete živá vystoupení, rezervujte si je předem, protože místa na představení se rychle zaplňují.
 • V areálu svatyně nebo EWTN neexistují žádné stravovací služby.
reklama

Populární Problémy

Přehled, jak sledovat hry Baltimore Ravens online bez kabelu v roce 2019.

McMillions je fascinující dokument o 24 milionech dolarů, které byly ukradeny ze hry McDonald's Monopoly. Zde je návod, jak se na dokument dívat.

V pátek začíná prohlídka Nového Zélandu po Západní Indii. Zde je vše, co potřebujete vědět, pokud jste ve Spojených státech.

Jak hrát Disc Golf. Discgolf byl vynalezen v Kalifornii v šedesátých letech minulého století jako levnější a jednodušší verze golfu. Od té doby tento sport explodoval, kurzy po celé zemi a disky ve většině velkých sportovních prodejců. Snadné vyzvednutí a ...

Konta dělá historii tím, že ve čtvrtfinálovém eposu porazila Halepovou

Cardinals a Rams v neděli odpoledne bojují o místo v play -off. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.