Jak se dívat online na „Držení kroku s Kardashiany“, 16. sezóna, epizoda 8

Jak sledovat KUWTK online

Instagram

Sezóna 16 Držet krok s Kardashiany je v plném proudu a epizoda 8 se vysílá dnes v noci od 8:59 do 22:01 ET/PT a 7:59 - 21:01 hod. CT, na E! síť. Dnešní epizoda s názvem Nešťastný táborník a popis zápletky toho, co lze očekávat, Kim zkouší své schopnosti přežití na nočním táboření v divočině na severu; Malika začíná mít podezření, že Khloe může zápasit s některými problémy ve vztazích; Scott je odhodlán posunout svou značku oblečení na další úroveň. Pro ty, kteří by chtěli sledovat show, ale nemají předplatné kabelu nebo přihlašovací údaje, stále existují možnosti, jak ji sledovat během vysílání.

Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos E! na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

E! je jedním z více než 85 živých televizních kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a pak můžete sledovat živý přenos E! na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat KUWTK naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny po odvysílání, i když jste zapomněli zaznamenat je.

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny obsahují E !.

Zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi , a pak můžete sledovat živý přenos E! na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat KUWTK v přímém přenosu je PlayStation Vue součástí cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně E !.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a pak můžete sledovat živý přenos E! na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat KUWTK naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má většinu pořadů k dispozici po odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostor a schopnost rychle postupovat vpřed prostřednictvím reklam).


Epizody Držet krok s Kardashiany jsou také k dispozici pro nákup na Amazonu , pokud byste chtěli dohnat minulou sezónu nebo předchozí sezóny.

V poslední době vydal bývalý manžel Khloe Kardashian, Lamar Odom, knihu s podrobnostmi o jeho podvádění, drogách a sexuálních eskapádách během jeho manželství s Kardashianem.

Také v posledních týdnech Kim Kardashian a Kanye West přivítali své čtvrté dítě, chlapečka prostřednictvím náhradníků. Když Kardashian na sociálních sítích zveřejnila fotografii jejich dítěte, napsala Kardashian, byla jsem k ničemu, protože byl ze všech mých dětí dosud nejpokojnější a nejchladnější a všichni ho tolik milovali ... Oslavili jsme našeho chlapečka asi týden před a teď je tady! Je tak dokonalý! Také dodala: Je také dvojčetem Chicaga, jsem si jistý, že se hodně změní, ale teď vypadá stejně jako ona. Pár se rozhodl pojmenovat svého malého chlapce Žalm.

Epizoda seriálu na příští týden s názvem Christmas Chaos se bude vysílat 9. června 2019. Synopse epizody zní: Kris neochotně umožňuje Kimovi převzít každoroční štědrovečerní večírek; Khloe musí přijít na pomoc, když zemře křeček severní; Krist se snaží pochopit netradiční vztah mezi Kourtney, Scottem a jeho přítelkyní.

Nalaďte jako Držet krok s Kardashiany vysílá v neděli večer v 9 hodin ET/PT a 20:00 CT, na E! síť.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Steelers vs Cardinals online bez kabelu, ať už jste na trhu nebo mimo trh.

Jak si sami nasadit náramek. Když jste sami doma, může být obtížné nasadit si náramek na zápěstí. Pokaždé, když si myslíte, že se chystáte zavřít sponu, náramek sklouzne a vy jste zase na začátku. Ale ty ...

Jak zabránit svazkům. Federální zákon zaručuje vašim zaměstnancům právo připojit se k odborové organizaci nebo ji vytvořit. Federální zákon také zakazuje diskriminaci zaměstnance za pokus o vstup do odboru. Https://www.thehrspecialist.com/36119/Unions_in_the_s ...

Nákup bytového komplexu je dlouhý, někdy komplikovaný proces. Je pro vás důležité najít bytový komplex, o kterém si myslíte, že má potenciál vydělávat peníze. V případě potřeby vyhledejte nemovitosti a ...

20. sezóna seriálu The Voice má premiéru v pondělí večer. Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak jej můžete sledovat online zdarma.

Nejdůležitější součástí třpytivého goth je přidat trochu barvy a jiskru do vašeho tradičního gothického oblečení. Zkuste do svého outfitu přidat třpytivý make -up, růžové bojové boty a nějaké zářivé doplňky. Experimentujte s různými pastely ...