Jak získat Luigiho na New Super Mario Bros. DS

Máte rádi Luigiho? Už vás nebaví hrát jako Mario? Existuje způsob, jak hrát jako Luigi v New Super Mario Bros, což vám umožní kombinovat věci pouze s jedním jednoduchým trikem.Metoda 1 ze 2: Odblokování Luigiho v NSMB I

 1. 1 Spusťte hru jako obvykle. Některé zvěsti na internetu tvrdí, že musíte hru porazit, než získáte Luigiho, ale to platí pouze pro pokračování, nikoli pro originál.
 2. 2 Přejděte na obrazovku výběru souboru, ale zatím si nevybírejte hru. Toto je obrazovka se třemi potenciálními ukládacími soubory, což vám umožní mít tři hry najednou. Zatím si hru nevybírejte.
 3. 3 Zvýrazněte požadovaný soubor. To bude fungovat s jakýmkoli souborem. Ujistěte se, že hra, kterou chcete hrát, má kolem sebe pole výběru.
 4. 4 Držte tlačítka L a R umístěná na horních ramenech DS. Držte oba současně.
 5. 5 Stále držte L a R a spusťte hru stisknutím tlačítka A. To by mělo odemknout odvážného, ​​náročného Luigiho, kterého chcete hrát. Tento postup můžete zopakovat kdykoli, když si s Mariem raději zahrajete s ním.
 6. 6 Pusťte L a R a začněte hrát. Měli byste slyšet Luigiho křičet 'Luigi!' pokud jste to udělali správně. Pokud ne, vypněte DS a zkuste to znovu.
  • Držte L a R po celou dobu stisknuté, pusťte je, až když uslyšíte podpisový hlas zeleného bombardéra.
 7. 7 Hrajte hru úplně normálně, protože Luigi se ve stylu hry nezměnil. Přechod na Luigi je čistě kosmetický - nemá žádné jiné statistiky ani herní vlastnosti. Bude však mít různé zvukové efekty a animace!
  • Někteří lidé věří, že Luigi má vyšší skok, ale klouže a klouže víc než Mario. Od výrobce však neexistují žádné důkazy o této změně. Je to pravděpodobně proto, že je silnější ve hře „New Super Luigi U.“
  reklama

Metoda 2 ze 2: Odemknutí Luigiho v NSMB II

 1. 1 Porazte celou hru na jakékoli obtížnosti. Jakmile odhodíte Koopa King Bowser na konci World Six, ujistěte se, že jste stiskli save.
 2. 2 Po uložení hru vypněte a restartujte. Samozřejmě se ujistěte, že jste hru skutečně uložili, jinak budete muset Bowsera znovu porazit!
 3. 3 Otevřete hru a přejděte na obrazovku pro výběr souboru. Toto je jednoduše obrazovka, kde si vyberete soubor hry, na kterém chcete hrát. Zatím na žádný neklikejte.
 4. 4 Držte současně dvě ramenní tlačítka L a R. Nepouštějte, dokud nedokončíte další krok.
 5. 5 Stále držte L a R, klikněte na soubor hry, který chcete hrát jako Luigi. Měli byste slyšet zeleně oblečeného instalatéra vykřiknout jednoduché „Pojďme!“ nebo jiný rychlý hluk, který naznačuje, že jste si ho vybrali.
 6. 6 Hrajte jako Luigi s vědomím, že se chová úplně stejně jako Mario. Odtud se můžete vrátit přes kteroukoli z fází jako méně známý mladší bratr rodiny. Ovládací prvky a načasování jsou totožné se starším instalatérem v červené barvě. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Existuje způsob, jak být Wariem? Lugia2453 Nejlepší odpověď Ne, Wario v této hře není.
 • Otázka Udělal jsem metodu jedna a nefungovalo to. Jak dlouho to musíte držet? Gabriel Derksen Neexistuje žádný důvod, proč by to nemělo fungovat, pokud nejsou vaše tlačítka rozbitá. Stačí podržet L a R a stisknout A s oběma podrženými.
 • Otázka Existuje způsob, jak být Yoshi? Ne. V novém Super Mario Bros. Yoshiho ani nefigurují, takže nemůžete být Yoshi.
 • Otázka Funguje to pouze na Nintendo DS? Jakákoli konzole Nintendo DS (DSi, 3DS, 2DS, nové 3DS atd.) Bude fungovat. U nových konzol 3DS nemačkejte menší ramenní tlačítka.
 • Otázka Bude to fungovat na 2DS? Liam Courtright Za předpokladu, že neexistuje žádná alternativa herní karty 3DS/2DS, a protože mapování tlačítek je totožné (kromě přidání kruhové podložky a domovského tlačítka), přesné výsledky by se objevily na všech zařízeních řady DS.
 • Otázka Co kdybych dokončil New Super Mario Bros. DS a nedostal jsem Luigi? Přejděte na obrazovku souboru a stiskněte „A“, zatímco držíte „L“ a „R.“ Měli byste slyšet: „Luigi!“ pokud je váš zvuk zapnutý.
 • Otázka Kdy bych měl slyšet Luigiho říkat jeho věc na úvodní obrazovce nebo ve hře? Když vyberete soubor, uslyšíte Luigiho. Hned po výběru uslyšíte Luigiho říkat „Luigi!“.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Nepouštějte L a R, dokud neuslyšíte Luigiho hlas.
 • Postava není zamčená - budete to muset udělat pokaždé, aby trik fungoval.
 • Nemusíte začínat znovu. Postava hru vůbec nemění.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Nintendo DS
 • Nová hra Super Mario Bros. pro DS

Populární Problémy

Hledáte v neděli přímý přenos ze zápasu 2. týdne Patriots vs. Dolphins? Zde je úplný přehled všech vašich možností.

Jak napsat hit. Napsat hit je práce lásky. Mnoho skladatelů tráví svou kariéru snahou dostat se do top 10, ale to neznamená, že to nemůžete udělat. S odhodláním a úsilím by vaše píseň mohla být dalším hitem ...Nyjah Huston tituluje událost pánského street skateboardingu na olympijských hrách. Zde je několik způsobů, jak můžete sledovat celou soutěž online bez kabelu.

Jak vést diabetický deník. Když si založíte diabetický deník, musíte zaznamenat dvě hlavní kategorie informací: jídlo a hladinu glukózy. Ačkoli přidáte další informace, na ty se zaměříte. Můžete začít tím, že ...