Jak se připravit na osmou třídu

Osmá třída může být vzrušujícím i strašidelným obdobím. V létě trávte čas moudře, abyste měli jistotu, že do osmé třídy nastoupíte co nejlépe. Provedení speciálních příprav, jako je kontrola školního řádu, zabalení tašky a dostatek spánku těsně před začátkem nového školního roku, vám pomůže k zábavné a úspěšné osmé třídě.

Část 1 ze 3: Využívání času přes léto

 1. Obrázek s názvem Připravte se na krok osmé třídy 1

  1 Zopakujte si, co jste se během sedmé třídy naučili. Oprášení akademických dovedností v létě je dobrý způsob, jak se cítit připraveni na osmou třídu. Pokud jde o matematiku, procvičte si řešení vícestupňových slovních úloh pomocí desetinných míst, zlomků a procent a prohlížení proporcionálních vztahů. Pro anglickou gramotnost si procvičte vyhledávání nových slov, se kterými se setkáte ve slovníku, a poté je použijte ve větě.
  • Někteří učitelé rozdávají v létě ukázkové úkoly, abyste si je mohli procvičit.


 2. Obrázek s názvem Připravte se na krok osmé třídy 2

  2 V létě trávte čas se svými přáteli a vytvořte si podpůrný systém. Trávte čas se svými přáteli, kteří budou také chodit do vaší školy, a to nejen zábavou, ale také povídáním o vašich hodinách a o tom, do jakých mimoškolních aktivit se chcete zapojit. Osmá třída mívá mnoho nerealistických sociálních klik a očekávání, takže mít dobrou sadu přátel od začátku pomůže.
  • Některé školy mají v létě setkání, aby vám pomohly poznat jiné děti ve vašem ročníku, takže se jich můžete zúčastnit, pokud můžete.
  • Pokud neznáte nikoho, kdo bude ve vaší škole ve vaší třídě, promluvte si se svými sousedy a dalšími dětmi z vašeho bloku.
 3. Obrázek s názvem Připravte se na krok 8 osmé třídy

  3 Přečtěte si tolik knih, kolik můžete. Vydejte se do místní knihovny a vezměte si nějaké beletrie, které vypadají dobře, nebo nějaké knihy faktu, pokud existuje téma, o kterém byste se chtěli dozvědět více. Čtení co nejvíce před začátkem školy vám pomůže zvyknout si na pracovní vytížení osmé třídy.
  • Elektronické čtečky, jako jsou Kindles, jsou dalším dobrým způsobem, jak si přečíst. Pro elektronické čtečky je k dispozici online spousta aplikací pro knihy.
  • Jak postupuje osmá třída, budete mít méně času na čtení pro radost. To je další důvod, proč je čtení co nejvíce přes léto důležité!
  • Čtení je dobrá aktivita pro jakoukoli denní dobu přes léto. Zkuste si každý večer číst venku, v parku nebo kapitolu před spaním.
 4. Obrázek s názvem Připravte se na krok 8 osmé třídy

  4 Než začnete, zkontrolujte školní řád. Každá škola má trochu jiná pravidla a některé školy dokonce svá pravidla mění rok od roku. Mějte aktuální informace o nejnovějších pravidlech, jako je používání mobilního telefonu nebo zpoždění, abyste žádnou z nich náhodou neporušili.
  • Mnoho škol zveřejní svá pravidla online, abyste si je mohli zkontrolovat před prvním dnem.
  • Pokud existuje pravidlo, kterému nerozumíte, promluvte si o tom se svou rodinou nebo se svým učitelem, když začnete. Vysvětlí vám to způsobem, který dává smysl.
  reklama

Část 2 ze 3: Získejte potřebné vybavení

 1. Obrázek s názvem Připravte se na krok 8 osmé třídy

  1 Vydejte se s rodinou nakupovat školní oblečení, pokud ho potřebujete. Je pravděpodobné, že jste od sedmé třídy hodně vyrostli a některé vaše každodenní oblečení vám už nesedí. Vyzkoušejte své staré oblečení ve svém šatníku a darujte nebo rozdejte staré kousky, které se nehodí. Podívejte se na školní oblečení, abyste zjistili, jaké oblečení je v pořádku a co je zakázáno.
  • Mnoho škol nenechává studenty nosit krátké šortky, tílka nebo oblečení určitých barev. Než si koupíte nové oblečení, zkontrolujte pravidla a ujistěte se, že to, co dostanete, bude vhodné.
  • Promluvte si se svými přáteli o tom, co plánují nosit do školy, pokud bojujete s nápady. Pomůže vám to udělat si dobrý obrázek o tom, co budou mít vaši vrstevníci na sobě.
 2. Obrázek s názvem Připravte se na krok 6 osmé třídy

  2 Shromážděte všechny školní potřeby, které budete potřebovat pro osmou třídu. V létě vám vaše škola pošle seznam všech věcí, které budete pro příští rok potřebovat. Tento seznam obvykle obsahuje věci, jako jsou notebooky, pera, tužky a obaly na knihy, ale dobré jsou také věci jako láhev s vodou a boty do tělocvičny, pokud chodíte do posilovny.
  • Pokud nebudete jíst jídlo z bufetu, pořiďte si obědový box, který vám jídlo udrží po celý den.
  • Předměty, které absolvujete, určí, co pro školní rok potřebujete.
 3. Obrázek s názvem Připravte se na krok 8 osmé třídy

  3 Získejte denní plánovač, který vám pomůže s řízením času. Můžete si napsat, kdy máte splnit všechny domácí úkoly a úkoly, abyste na žádný nezapomněli. Můžete také psát denní seznamy úkolů, které vám pomohou rozdělit pracovní zátěž na zvládnutelné kousky.
  • Denní plánovač je také skvělým místem pro stanovení cílů pro osmou třídu. Můžete zahrnout známky, na které míříte, termíny, které chcete splnit, a veškeré mimoškolní aktivity, kterých se chcete zúčastnit.
  • Některá zvýrazňovače a lepicí poznámky vám také mohou pomoci při další organizaci vašeho plánovače.
 4. Obrázek s názvem Připravte se na krok 8 osmé třídy

  4 Sbalte si batoh se vším, co budete pro svůj první den potřebovat. Být připraven na svůj první den může pomoci urovnat všechny nervy, pokud je máte. Ujistěte se, že máte v tašce všechny své školní potřeby připravené k přepravě do skříňky, oběd, pokud potřebujete zabalený oběd, láhev s vodou a boty do tělocvičny, pokud je potřebujete.
  • Existuje také mnoho dalších potřeb, které si můžete sbalit do batohu, abyste se cítili připraveni na osmou třídu. Kartáč, ruční dezinfekce, karta s nouzovými čísly, deodorant, pár náplastí a v případě potřeby hygienické potřeby vám mohou pomoci cítit se připraveni.
  reklama

Část 3 ze 3: Zahájení nové rutiny

 1. Obrázek s názvem Připravte se na osmý stupeň, krok 9

  1 Během dvou týdnů před prvním dnem se dobře vyspěte. Ujistěte se, že jste odložili telefon a vypnuli počítač dostatečně brzy, abyste každou noc spali 8,5 - 9,5 hodiny. Když budete dobře odpočatí, pomůže vám to mít úspěšný rok v osmé třídě!
 2. Obrázek s názvem Připravte se na krok 8 osmé třídy

  2 Procvičte si brzké probuzení před začátkem nového školního roku. Dostanete se do dobré rutiny před začátkem školy, takže ty ranní alarmy budou mnohem jednodušší. Choďte brzy spát a trénujte probuzení ve stejnou dobu, kdy se budete muset probudit do školy, abyste si osvojili dobrý zvyk.
 3. Obrázek s názvem Připravte se na krok osmé třídy 11

  3 První den ráno si dejte zdravou snídani. Dobré jídlo a živiny vám pomohou cítit se pod napětím, ve střehu a připraveni se učit ve třídě. Zkuste jíst potraviny, které obsahují celozrnné produkty a bílkoviny, například celozrnný toast s míchanými vejci.
  • Zajistěte si také velkou sklenici vody se snídaní, abyste se cítili svěží a připraveni začít svůj den.
  • Některé další dobré možnosti snídaně jsou ovocné smoothies, ovesné vločky, bagely a omelety.
 4. Obrázek s názvem Připravte se na krok 8 osmé třídy

  4 Po zahájení školy se přihlaste k nové mimoškolní aktivitě. To vám pomůže získat více přátel a naučit se nové dovednosti. Osmá třída je skvělá příležitost připojit se k novým klubům, sportu nebo koníčkům. Ve vaší škole bude k dispozici mnoho aktivit, takže se držte 1 nebo 2, které se vám nejvíce líbí.
  • Můžete vyzkoušet sporty, jako je tenis, fotbal nebo plavání, nebo se připojit k klubům, jako je debata, dobrovolnictví nebo šachy.
  • Držte se pouze 1 nebo 2 mimoškolních aktivit, protože osmá třída bude rušný rok! Ujistěte se, že mezi vším, co máte, máte ještě čas na setkání s přáteli a zábavu.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Opravdu nesnídám, co si myslíte, že bych měl jíst před školou Mám pozdní oběd Kaitlyn Wislang Snídaně před školou vám opravdu pomůže cítit se soustředěný a plný energie po celý den. Dobrou volbou je ovoce s obilovinami nebo ovesnými vločkami nebo vejce na toastu.
 • Otázka Co když vás sémona šikanuje nebo obtěžuje? Kaitlyn Wislang Promluvte si o problému s rodinou a učiteli. Budou vám schopni pomoci.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud jste z osmé třídy opravdu nervózní, nebo je pro vás těžké vyvážit pracovní vytížení, promluvte si se svými rodiči, sourozenci, přáteli, příbuznými nebo učiteli. I pouhé povídání si o tom s někým pomůže.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

US Open 2013: Od Afghánistánu po Flushing Meadows, inspirativní příběh bolesti a vytrvalosti

Jak předat cenu. Rozdat ocenění je obrovská čest, takže pravděpodobně budete chtít odvést skvělou práci. Při předávání ocenění je důležité soustředit se spíše na vítěze než na sebe. Začněte svůj projev ocenění ...

'Brockmire' se vrací do své čtvrté a poslední sezóny. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.

Ani jeden nemá zvlášť dominantní servisní hru. Zápas nakonec může rozhodnout ten, kdo v daný den lépe podává.

Roger Federer v neděli oznámil svůj odchod z Roland Garros 2021 ve snaze ochránit své tělo před trávníkovou sezónou.

Jak vyrobit špetku hrnce. Mnoho lidí si vyrábí špetkové hrnce kvůli jejich relativně snadné konstrukci a odpouštějící formě. Pro začátek vyberte hlínu, kterou použijete. Existují různé typy jílu, které mají různé požadavky na vypalování a mohou ...