Jak sledovat sérii CW „In the Dark“ online bez kabelu

V televizním seriálu Dark CW

Getty

Ve tmě , nové komediální drama od výkonného producenta Bena Stillera, má svou sérii premiéru ve čtvrtek 4. dubna ve 21 hodin. ET/PT na CW.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos CW na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

CW (živé na vybraných trzích) je jedním z Více než 85 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos CW na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody Ve tmě až tři dny po odvysílání, i když je zapomenete zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje CW (na většině trhů živě).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos CW na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má nové epizody Ve tmě k dispozici po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

DirecTV nyní

DirecTV Now nabízí čtyři různé kanálové balíčky, z nichž všechny obsahují CW (dostupné na vybraných trzích). Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Now nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DirecTV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, DirecTV Now obsahuje cloudové DVR.


Náhled „In the Dark“

Nová komediální/dramatická série se točí kolem Murphyho ( Perry Mattfeld , Nestydatý ), slepá žena který je popisován jako těžce žijící, tvrdě pijící, nelojální dvacátník se zálibou v cigaretách a nezávazném sexu.

V podstatě tráví noci popíjením a hákováním se na jednu noc a dny bojuje s kocovinou v práci, kterou nesnáší v Breaking Blind, škole vodicích psů, kterou založili její rodiče.

Antihrdinka má jen dva přátele (tři, pokud počítáte jejího vodícího psa, Preclík), spolubydlící Jess ( Brooke Markhamová ) a 17letý Tyson ( Poslouchejte Mpumlwana ), který ji kdysi zachránil před brutálním útokem.

Katastrofa nastane, když Murphy na procházce se svým psem zjistí, co považuje za Tysonovo mrtvé tělo. Ale protože nebylo nalezeno žádné tělo a Murphy byl opilý jako obvykle, policie neměla důvod vyšetřovat, což vedlo Murphyho, Jess a Pretzela k tomu, aby pravdu zjistili sami.

Myslím, že moje první přečtení scénáře bylo to, co mě na show opravdu přitahovalo, řekl Mattfeld . Vzpomínám si, že jsem v určitém okamžiku cítil hřejivé fuzzy, ale také povzbuzování v jiných a šíření emocí, které na těch šedesáti zvláštních stránkách existovaly, to bylo to, co mě nadchlo. Tyto postavy byly tak chytré a vtipné a show měla jiný typ humoru, než jsem za chvíli viděl.

Porota je stále mimo Ve tmě , který je popsáno Boston Herald’s Mark Perigard jako nepatřící na CW z důvodu omezení plynoucích z toho, že je v síťové televizi.

Přesto, zatímco někteří nejsou o samotné show přesvědčeni, Mattfeldův výkon vyniká jako skutečné světlé místo. Pětadvacetiletá herečka měla v Showtime’s sedmidílnou roli Nestydatý , ale je to její první hlavní role - a ona plní.

Naštěstí pro Temný „Má uprostřed jasnou hvězdu, píše Perigard. Mattfeld podává jemný výkon jako žena, která se jako vypočítavá obrana rozhodla setkat se světem s nepřátelstvím.

První epizodu v sérii s názvem Pilot napsal autor Corinne Kingsbury ( Redakce , Zpátky ve hře , Fam ) a režie Michael Showalter ( Velký nemocný ).

Kingsbury a Showalter jsou také výkonnými producenty, spolu s Benem Stillerem, Jackie Cohnem, Nicky Weinstockem, Jonathanem Collierem a Emily Fox.


Populární Problémy

Jak nosit koženou sukni. Kožené sukně jsou ženské, univerzální a nadčasové. Přicházejí v různých střizích a barvách, které lichotí každému typu postavy, od banánu po přesýpací hodiny. Při správném příslušenství se z kožené sukně může stát ...

Jak přeložit webovou stránku. Tento wikiHow vás naučí, jak přeložit celou webovou stránku z jednoho jazyka do druhého. Přejděte na svou webovou stránku. V libovolném webovém prohlížeči, který si vyberete, najděte a otevřete webovou stránku, kterou chcete přeložit.

Jak se dostat k elitní čtyřce v Pokémon FireRed a LeafGreen. Samozřejmě víte, že k dosažení Elite Four musíte projít Victory Road. Pokud máte potíže s navigací v jeskyni nebo nevíte, jak se tam dostat, ...

In-form Pliskova získává v Kataru druhý titul roku

Když jsou všichni naskládaní na hromadu v obchodě s potravinami nebo na farmářském trhu, může výběr lahodného, ​​zralého melounu vypadat jako nemožné. Nikdo ale nechce jít domů a krájet si ovoce, jen aby zjistil, že utratil ...

Jak malovat tenisky. Ať už chcete zachránit starý pár tenisek nebo jen aktualizovat vzhled, malování tenisek je zábavné i snadné. Začněte tím, že vyčistíte tenisky a pomocí laku na nehty odstraníte odřeniny, takže ...