Scénáře kvalifikace pro 2 zbývající místa ve finále ATP 2019

Alexandr Zverev

Alexandr Zverev

triky tenisových raket

Finále ATP je posledním turnajem v kalendáři, který blíží konec mužské sezóny. Postavením nejlepších 8 dvouhrových a čtyřhrových týmů formou každý s každým bude londýnská edice 2019 50. akcí končící sezónu.Původně akce Mezinárodní tenisové federace v letech 1970 až 1989, známá jako Velká cena mistrů, byla v roce 1990 přejmenována na mistrovství světa ATP Tour. Od té doby je známá pod několika dalšími jmény - Tennis Masters Cup (2000 - 2008) , finále světového turné ATP (2009 - 2016) a finále ATP (od roku 2017).Hostováno ve městech jako Tokio, Paříž, Barcelona, ​​Boston, Melbourne, Stockholm, Houston, New York, Frankfurt, Hannover, Lisabon, Sydney a Šanghaj v průběhu let se finále ATP koná od roku 2009 v londýnské O2 Areně.

Před posledním pravidelným turnajem v kalendáři ATP - Paris Masters, si šest z nejlepších osmi singlových hráčů rezervovalo své místo ve finále ATP 2019 v Londýně.Po úvodním odjezdu Davida Goffina, Fabia Fogniniho a obhájce titulu Karen Chačanovové se sedm hráčů stále uchází o poslední dvě místa na akci končící sezónu.Zde jsou různé scénáře pro hráče ve hře o finále ATP v Londýně dne 30. října 2019:

#1 Alexander Zverev (7. v závodě ATP do Londýna)

Sascha Zverev

Sascha ZverevObhájce titulu ATP Finals má za sebou na své vznešené standardy zdrcující sezónu; je sedmý v závodě ATP do Londýna, který míří do Paris Masters 2019. Dvaadvacetiletý Němec je však stále na pole position, aby se kvalifikoval na událost končící sezónu.Zverev, který vede na 8. místě Matteo Berrettini o 205 bodů, zpečetí své místo v Londýně dosažením pařížského finále. Vzhledem k tomu, že už dosáhl třetího kola v Paříži, Zverev by se také kvalifikoval do Londýna podle následujících scénářů:

  1. Každý ze 6 dalších uchazečů prohraje své pařížské zápasy druhého kola.
  2. Zverev dosáhne čtvrtiny a nejméně 5 ze 6 uchazečů ve třetím kole prohraje.
  3. Zverev dosahuje semifinále, zatímco Roberto Bautista Agut a Diego Schwartzman nedosahují posledních čtyř.

#2 Matteo Berrettini (8. v závodě ATP do Londýna)

Matteo Berrettini

Matteo Berrettini

Matteo Berrettini drží 8. a poslední místo v Race to London. Berrettini má za sebou nejlepší sezónu v kariéře, dosáhl svého prvního grandslamového semifinále na US Open, kde prohrál s eventuálním šampionem Rafaelem Nadalem, a stal se teprve 4. italským hráčem, který se dostal do top 10 světového žebříčku.

Umístěný ve stejné polovině losování jako Zverev, Berrettini se má v semifinále v Paříži setkat s obhájcem titulu ATP Finals. Třiadvacetiletý mladík se těší ze štíhlého 130bodového náskoku před devátým Robertem Bautistou Agutem.

Stejně jako sedmý Zverev potřebuje i Berrettini běh do pařížského finále, aby zpečetil své debutové vystoupení na finále ATP v Londýně. Berrettini by také potvrdil své místo v Londýně za následujících scénářů:

  1. Berrettini dosáhne třetího kola a 5 ze 6 dalších uchazečů ne.
  2. Berrettini a Zverev dosáhnou čtvrtfinále a 5 dalších uchazečů ne.
  3. Berrettini dosáhne semifinále a Bautista Agut/Schwartzman ne.

#3 Roberto Bautista Agut (9. v závodě ATP do Londýna)

Roberto Bautista Agut

Roberto Bautista Agut

Roberto Bautista Agut má za sebou hvězdnou sezónu 2019, kdy v Dauhá získal titul, dosáhl prvního grandslamového čtvrtfinále na Australian Open (prohrál se Stefanosem Tsitsipasem) a prvního grandslamového semifinále ve Wimbledonu (prohrál s Novakem Djokovičem).

Back-to-back Masters 1000 čtvrtfinále v Montrealu a Cincinnati přimělo Bautistu Aguta k debutu v top 10 světového žebříčku.

Při vstupu na Paris Masters má Španěl s opačným úderem 130 bodů za Matteem Berrettinim, kterému patří 8. a poslední pozice v Race to London. Bautista Agut potřebuje titul v Paříži, aby si zajistil svůj debut na finále ATP v Londýně bez ohledu na další výsledky.

Bautista Agut je v polovině Djokovic v polovině losování v Paříži. Cokoli menšího než čtvrtfinále ve francouzské metropoli by Španělku vyřadilo ze sporu o Londýn.

jak najít tenisového trenéra

Následující další scénáře by také pomohly Bautistovi Agutovi v úsilí o utěsnění kotviště v Londýně:

  1. Bautista Agut se dostává do čtvrtfinále, Berretini prohrává ve druhém kole a trojice Gael Monfils, Diego Schwartzman a Stan Wawrinka prohrává ve třetím kole.
  2. Bautista Agut se dostává do semifinále, Berretini ve čtvrtfinále ztrácí; Schwartzman, Monfils a Wawrinka nepostupují za čtvrtfinále.
  3. Bautista Agut se dostává do finále, Berrettini prohrává v semifinále a Zverev ve čtvrtfinále.

#4 Gael Monfils (10. v závodě ATP do Londýna)

Gael Monfils

Gael Monfils

Francouzský veterán Gael Monfils je na 10. místě závodu ATP v Londýně a na Paris Masters dosáhl třetího kola.

Francouz byl o 310 bodů na 8. místě Matteo Berrettini mířící do Paříže a potřebuje minimálně semifinále, aby se udržel ve hře ATP Race do Londýna.

Osminásobný titulista na úrovni turné dosáhl 2 ze svých 3 finále Masters 1000 v Paříži, a to v letech 2009-10. Monfils od roku 2016 v Monte Carlu nedosáhl na titulní zápas Masters 1000.

#5 Diego Schwartzman (14. v závodě ATP do Londýna)

Diego Schwartzman

Diego Schwartzman

Diego Schwartzman, nejlépe zařazený argentinský hráč žebříčku ATP ve dvouhře, je v závodě ATP do Londýna na 13. místě.

Schwartzman, který leží 545 bodů za osmým Matteem Berrettinim, musí dosáhnout minimálně na titulní zápas v Paříži, aby zůstal ve hře o Londýn. První titul Masters 1000 ve francouzské metropoli by potvrdil debutové vystoupení ve finále ATP pro drobného Argentince.

Schwartzman by se měl ve třetím kole v Paříži setkat s nejlepším nasazeným Djokovičem.

#6 Stan Wawrinka (15. v závodě ATP do Londýna)

Stanislas Wawrinka

Stanislas Wawrinka

Trojnásobný grandslamový šampion, známý také jako 'ostatní Švýcaři', je v závodě ATP do Londýna na 15. místě, což je neuvěřitelných 750 bodů za osmým Italem Matteem Berrettinim.

Aby se Wawrinka kvalifikoval do Londýna, potřebuje získat pařížský titul.

Wawrinka by se měl ve druhém kole setkat s Marinem Cilicem, ve třetím kole s druhým nasazeným Rafaelem Nadalem a londýnským Matteem Berrettinim v poslední osmičce v Paříži.

zlepšit tenisovou hru

#8 Alex De Minaur (17. v závodě ATP do Londýna)

Alex De Minaur

Alex De Minaur

Trojnásobný titlist je dlouhý záběr na místo v londýnském poli pro 8 mužů.

De Minaur leží na 17. místě závodu ATP v Londýně a zaostává o 920 bodů za osmým Matteem Berrettinim. Drobný Australan potřebuje v Paříži získat titul a doufat, že Berrettini ve druhém kole prohraje.

Populární Problémy

Nejlepší světoví golfisté jsou na Chapultepec na WGC-Mexico 2019. Zde je návod, jak sledovat turnaj online.

Borat 2, jinak známý jako 'Borat Subsequent Moviefilm' je nyní venku. Zde je kde a jak to sledovat.

Obhájce titulu Raptors se v úterý večer utká s Pelikány v otvíráku sezóny NBA 2019-20. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Někdy v roce 2018 koupil Roger Federer pozemek o rozloze 16 000 metrů čtverečních na břehu Curychského jezera.

Jak hrát Strip War. Pokud máte balíček karet, máte vše, co potřebujete k hraní války. Je to neuvěřitelně jednoduchá karetní hra, jejímž jediným cílem je shromáždit všechny karty v balíčku. Válka je obvykle považována za dětskou hru ...