Wimbledon 2021: Diego Schwartzman vs Liam Broady náhled, souboj a předpověď

Den první: Mistrovství - Wimbledon 2015

Den první: Mistrovství - Wimbledon 2015

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (9) 'rel =' noopener noreferrer '> Diego Schwartzman vs' rel = 'noopener noreferrer'> Liam Broady

Datum: 30. června 2021

Turnaj : 'rel =' noopener noreferrer '> Mistrovství, Wimbledon

Kolo : Druhé kolo (kolo 64)

kolik lidí hraje badminton

Místo : Londýn, Velká Británie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Tráva

Odměna : 17 066 000 GBP

Živé televizní vysílání : USA - ESPN a tenisový kanál | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

nejlepší tenisová raketa pro dospělé začátečníky

Náhled Diego Schwartzman vs Liam Broady

Diego Schwartzman je v současné době na 11. místě na světě a je devátým letošním týmem Wimbledonu.

Zatímco většina jeho vrstevníků se rozhodla získat pár zápasů pod pásem na trávě, aby doladila své dovednosti před Wimbledonem, Argentinec zvolil jinak. Po jeho porážce Rafaelem Nadalem ve čtvrtfinále Roland Garros byl Wimbledon prvním turnajem, kterého se zúčastnil.

Před jízdou v Paříži neměl Schwartzman pro svou snahu v této sezóně příliš co ukázat. Kromě běhu o titul v Buenos Aires se v žádném z turnajů, které odehrál, nedostal do čtvrtfinále. Navíc, protože tráva nebyla jeho nejsilnějším povrchem, panovaly obavy, jak dobře bude přecházet z hlíny.

Osmadvacetiletý mladík vypadal ve svém úvodním zápase proti Benoit Paire v dobré formě. Očekávalo se, že Francouz bude na trávě ošidným soupeřem, ale v době, kdy byl jejich zápas v pondělí pozastaven, si Schwartzman vytvořil pohodlný dvousetový náskok.

Když se akce v úterý obnovila, pochodoval k vítězství, aniž by opustil hru.

aircast pro tenisový loket
Liam Broady

Liam Broady

Jeho protivník ve druhém kole Liam Broady není jméno domácnosti. Brit staví svůj obchod hlavně na okruhu Challenger a v rámci kvalifikačních tahů na hlavním turné.

Broady zaznamenal minulý týden jen své druhé vítězství v sezóně, když porazil Frances Tiafoe v prvním kole v Eastbourne. V následujícím zápase podlehl eventuálnímu šampionovi Alexovi de Minaurovi.

holenní dlahy tenis

Ale možná ještě důležitější je, že sedmadvacetiletý mladík dostal před zápasem do Wimbledonu pět zápasů pod pásem-dva v Nottingham Challengeru, jeden v Queen's Clubu a dva v Eastbourne.

Broady, který dostal za Wimbledon divokou kartu, čelil v prvním kole v Londýně bývalému semifinalistovi Roland Garros Marcovi Cecchinatovi. I když je Ital zdaleka nejúspěšnějším hráčem, nikdy ve Wimbledonu nezaznamenal vítězství.

Opět se mu to nepodařilo, protože Broady se objevil s vítězstvím ve dvou setech.

přímý přenos titáni vs vlastenci

Diego Schwartzman vs Liam Broady proti sobě

Diego Schwartzman a Liam Broady se na hlavním turné nikdy nepotkali. Jejich vzájemný rekord v kariéře je 0: 0 před jejich střetnutím ve Wimbledonu 2021.

Předpověď Diego Schwartzman vs Liam Broady

Schwartzman a Broady vyhráli příslušná utkání prvního kola se shodnými skóre-6-3 6-4 6-0. Síly jejich respektujících zastánců se však velmi lišily.

Na papíře by mohl být Broady pro Argentince ještě snadnějším soupeřem, než byl Paire v předchozím kole. Ale když bude hrát na svém vlastním dvorku, Brit se bude inspirovat a možná vydá sadu.

Předpověď: Diego Schwartzman vyhraje ve čtyřech setech.

Populární Problémy

SharkFest 2019 Nat Geo začíná v neděli. Zde je návod, jak sledovat všechny dva týdny programování „SharkFest“ online bez kabelu.

Jak si pamatovat texty písní. I když neexistuje žádný „správný“ způsob, jak si zapamatovat texty písní, uložení skladby do paměti vyžaduje čas a praxi. Vyberte si metodu (nebo dvě), která nejlépe odpovídá vašemu stylu učení. Pokud jste aktivní student, ...

Naučte se streamovat Mandalorianský zákulisní speciál na Disney Plus online.

Jak šít záhyby. Záhyby jsou klasickým doplněním sukně, šatů nebo dokonce záclon. Záhyby fungují nejlépe, když pracujete s pevnými tkaninami, jako je vlna, bavlna a hedvábí. Https://digitalcommons.unl.edu/cgi/viewconten ...

Jsou Vánoce, což je také jeden z nejúžasnějších dnů v roce v NBA. Zde je návod, jak sledovat každou hru online.

Jak pořídit skvělé fotografie svého psa. Většina lidí ráda fotí své domácí mazlíčky, ale přimět vašeho psa, aby ve správnou chvíli udělal správnou věc, může být oříšek. Možná se nedívají na správné místo nebo nemusí dostatečně sedět ...