ATP Winnetka Challenger: Somdev prohrává v semifinále, vstupuje do finále čtyřhry

2013 French Open - Den čtvrtý

Somdev Devvarman (souborová fotografie)

V semifinále turnaje ATP Winnetka Challenger v USA prohrál indický Somdev Devvarman s druhým nasazeným Jackem Sockem z USA 6-3, 4-6, 6-7 (5).

Pátý nasazený Ind začal na slibné notě, která zahajovala úvodní set proti 102. Američanovi. Somdev provedl přestávku podání, když záleželo na tom, aby první set zahodil 6: 3.

Ve druhé sadě se Sock odrazil, čímž porušil Somdevovo podání, skóroval 6: 4 a přinutil rozhodovat.

Američana jeho podání zklamalo, když dvakrát chyboval až jedenáctkrát, ale vynahradil si to vynikajícími údery země a dobrou sítí. Somdev na druhé straně dobře sloužil při vypalování jedenácti es, ale jeho neschopnost uzavřít klíčové body ho přišla draho.

Ve třetím setu to byla bitva o vyhlazování, když Sock v tie-breakeru zvítězil nad Indem.

Výhra byla sladkou odplatou pro Socka, který na začátku letošního roku prohrál se Somdevem ve druhém kole Nottingham Challengeru.

Dříve 136. Ind zařadil ve čtvrtfinále 98. místo Steva Johnsona z USA 7: 5, 6: 4.

Somdev to ve druhém kole dal krajanovi Saketh-Sai Mynenimu 6-1, 6-2.

V prvním kole porazil Američana 612. v pořadí Sekou Bangoura6-7 (7), 6-3, 6-1.

Somde a Sock však dosáhli finále čtyřhry, kde budou hrát indo-novozélandský pár Yuki Bhambri a Michael Venus.

Možná stojí za připomenutí, že Somdev prohrál v prvním kole wimbledonské kvalifikace s 215. australským Mattem Reidem 6–7 (4), 6–4, 16–18.

Ind už dříve dosáhl semifinále na turnaji ATP v Nottinghamu, kde prohrál s Američanem Stevem Johnsonem 3: 6, 4: 6.

Po semifinálovém finiši na turnaji ATP Caltanissetta Challenger v Itálii a po druhém kole na French Open (prohrál s Rogerem Federerem) po absolvování kvalifikační trasy narostl na čtyřicet osm míst.

Je na cestě návratu poté, co ho vleklé zranění ramene v roce 2012 poslalo na vedlejší kolej na více než devět měsíců.

Somdev se pravidelně účastní akcí ATP pouze od konce loňského roku. V červenci 2011 dosáhl žebříčku 62 nejlepších ATP v kariéře.

Začátkem tohoto roku nastoupil ve třetím kole Miami Masters na světovou jedničku Novaka Djokoviče a prohrál ve dvou setech se Srbem.

Populární Problémy

Jak vyrobit panenku spojenou s míčem. Panenky s míčem jsou plně kloubové panenky vyrobené z uretanové pryskyřice. Původní panenky vyrobil Volks v Japonsku, ale začaly je vyrábět i jiné společnosti v Číně a Jižní Koreji. Ačkoli...

Jak vytvořit dvorek na badminton. Chcete hrát badminton, ale nemáte kde hrát? Zde je zábavný nápad a řešení tohoto problému. Rozhodněte se, kde postavíte badmintonový kurt. Pokud máte malý dvorek, nemáte mnoho možností ...

Chcete se podívat na Attack of the Clones? Tady je přesně to, jak streamovat útok klonů právě teď.

Stát Arizona a St. John's se ve středu setkávají v první čtyřce. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Zde je návod, jak sledovat online přenos seriálu Bakalářská sezóna 24, epizoda 3, který má spad ze brány šampaňského a navíc skupinové rande s obřím polštářem.

Jak vyrobit vodní kolo. Vodní kola využívají k pohybu rotující vodu a lidé je po staletí používají k výrobě energie, jako je pila dřeva a mletí zrna na mouku. Můžete předvést sílu a mechaniku ...