Jak se dívat na zápas olympijských her v USA

Olympijské zápasnické hodinky

Getty Kyle Snyder ze Spojených států slaví po zisku zlata v roce 2016.

Mužský a ženský olympijský zápas se vrací v sobotu 31. července a bude pokračovat do soboty 7. srpna v hale Makuhari Messe v Tokiu.

Ve Spojených státech bude velká část olympijských zápasů přenášena živě v USA, na olympijských kanálech a CNBC, ale ne všechno bude v televizi a určité pokrytí může být zpožděno na pásce nebo sdílet čas s jinými sporty.

Naštěstí můžete také sledovat živý přenos (nebo opakování) každé podložky pro každou událost (mužský volný styl, ženský volný styl, pánský řecko-římský) v každé váhové kategorii přes NBCOlympics.com nebo aplikaci NBC Sports.

Chcete-li sledovat digitální platformy NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, takže pokud nemáte kabelové nebo nemáte kabelové přihlášení, zde je několik různých způsobů, jak můžete stále sledovat živé vysílání stream všech zápasů olympijských her online:

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Přímý přenos USA, CNBC, Olympic Channel a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím FuboTV, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledujte každý zápas olympijských her v přímém přenosu nebo na vyžádání prostřednictvím aplikace NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat zápasy tímto způsobem, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Můžete také sledujte všechny televizní přenosy živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .


Sling TV

Přímý přenos z USA a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV, zatímco CNBC je v doplňku News Extra a Olympic Channel je v Sports Extra doplněk. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba dlouhodobého streamování s těmito kanály a na svůj první měsíc můžete získat 25 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledujte každý zápas olympijských her v přímém přenosu nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat zápasy prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření Sling.

Můžete také sledujte veškeré televizní přenosy živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Prostřednictvím kteréhokoli z nich můžete sledovat živý přenos CNBC, USA a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webových stránkách NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports), zatímco Olympic Channel je pouze v Ultimate a Premier, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk, který chcete, s bezplatnou 14denní zkušební verzí.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete sledujte každý zápas olympijských her v přímém přenosu nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

umírající tenisky

Chcete-li sledovat zápasy prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření AT&T TV.

Můžete také sledujte všechny televizní přenosy živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .


Hulu s živou televizí

Živý přenos z USA, CNBC, Olympic Channel a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledujte každý zápas olympijských her v přímém přenosu nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat zápasy prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Můžete také sledujte veškeré televizní přenosy živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled zápasů na olympiádě

Greco-Roman a Women odstartují věci 31. července, mužské akce začínají následující den.

Američan Kyle Snyder získal na Hrách 2016 v Riu de Janeiru zlato na 97 kg volným způsobem, Snyder kromě zlaté olympijské medaile ve stejném roce vyhrál také mistrovství světa a NCAA.

Na straně žen získala Helen Maroulisová ze Spojených států před pěti lety zlatou medaili do 53 kg. Letos bude zápasit s 57 kg.

Zde je pohled na plán zápasů pro muže i ženy:

SOBOTA 31. ČERVENCE:

 • 10 večer. ET: Vyřazení: 76 kg ženy, řecko-římské 60 kg a 130 kg


NEDĚLE 1. SRPNA:

 • 7 hodin večer. - 10 večer. - Kvalifikační kola a semifinále zápasu - Greco Roman 60 kg a 130 kg; Ženy, volný styl 76 kg
 • 10 večer. - 12:30 - Kvalifikační kola a semifinále zápasu (ŽIVĚ) - Greco Roman 60 kg, 77 kg, 97 kg a 130 kg, volný způsob žen 68 kg a 76 kg

PONDĚLÍ 2. SRPNA:

 • 5 am-9 am-Wrestling Finals (LIVE): Greco-Roman 60kg Final, Greco-Roman 130kg Final, Women’s Freestyle 76kg Final, Greco-Roman 77kg Semifinal, Greco-Roman 97kg Semifinal
 • 9:00 - 13:00 - zápas ve 22 hodin -12:30-Kvalifikační kola zápasu (ŽIVĚ): řecko-římský 67 kg, řecko-římský 77 kg, řecko-římský 87 kg, řecko-římský 97 kg, ženský volný způsob 62 kg, ženský volný styl 68 kg
 • 12:30 - 2:00 - zápas

ÚTERÝ, 3. SRPNA:

 • 5 am-9 am-Wrestling Finals (LIVE): Greco-Roman 77kg Final, Greco-Roman 97kg Final, Women’s Freestyle 68kg Final, Greco-Roman 67kg Semifinals, Greco-Roman 87kg Semifinals, Women’s Freestyle 62kg Semifinals
 • 9:00 - 13:00 - zápas ve 22 hodin - 12:30 - Kvalifikační kola zápasu (ŽIVĚ); Řecko-římské finále 67 kg; Řecko-římský 87 kg finále; Volný způsob ženy 57 kg; Ženy, volný styl do 62 kg, muži do 57 kg, muži do 86 kg
 • 12:30 - 2:00 - zápas

STŘEDA, 4. SRPNA:

 • 5 am- 9 am- Wrestling Finals (LIVE): Greco-Roman 67kg Final; Řecko-římské finále 87 kg, finále žen, volný styl, 62 g; Muži, volný styl, 57 kg, semifinále; Muži, volný styl, 86 kg, semifinále; Semifinále ženy, volný styl, 57 kg
 • 9:00- 13:00- zápas ve 22:00 - 12:30 - Kvalifikační kola zápasů (ŽIVĚ) - volný způsob žen 53 kg, volný způsob žen 57 kg, volný způsob mužů 57 kg, volný způsob mužů 74 k, volný způsob mužů 86 kg, volný způsob mužů 125 kg
 • 12:30 - 2:00 - zápas

ČTVRTEK 5. SRPNA:

 • 2 am - 3 am - Wrestling - Competition
 • 5:15 am - 9 am - Wrestling - Finals (LIVE)
 • 9:00 - 13:00 - Zápas - Soutěž
 • 10 večer. - 2:00 - zápas - finále (ŽIVĚ)

PÁTEK 6. SRPNA:

 • 2:00 - 3:00 - Zápas - Soutěž
 • 5:15 am - 9:00 am - Wrestling - finále (ŽIVĚ)
 • 9:00 - 13:00 - Zápas - Soutěž

SOBOTA 7. SRPNA:

 • 5:45 - 9:00 - Zápas - Finále (ŽIVĚ)
 • 9:00 - 12:30 - Zápas - Soutěž

Populární Problémy

Opravdu chcete vyzkoušet nový sport, ale vaši rodiče jsou proti této myšlence. Jste frustrovaní a udělali byste cokoli, abyste dostali své rodiče na palubu. Rodiče mohou být proti myšlence vyzkoušet si sport z několika důvodů. Mohou ...

Organizátoři Geneva Open, akce série ATP 250, doufají, že se Roger Federer letos zúčastní jejich turnaje.

Americký ženský fotbal si v pátek večer zahraje s Mexikem o místo na olympiádě 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry bez kabelu.

Jak udržovat kosti a klouby zdravé. Udržování zdravých kostí a kloubů je s věkem stále důležitější. Vážné stavy, jako je osteoporóza a artritida, mohou ztěžovat pohyb a mohou vést k ještě většímu počtu lékařských ...

Zvláště pokud jste běžec, těsné boky vám mohou způsobit bolest kyčle, což vám ztěžuje, ne -li nemožné, běh dokončit. Protahování boků 90/90 bylo vyvinuto právě pro boj s tímto problémem. Název tahu přichází ...

Jak ušít francouzský šev. Francouzský šev je ve skutečnosti způsob výroby dvojitého švu, který se používá ke skrytí drsných okrajů látky. Francouzské švy se nejčastěji používají při výrobě oděvů, ale také dobře fungují na různých ...