Přímý přenos Raiders vs Chiefs: Jak se dívat online bez kabelu

Patrick mahomes

Getty Patrick mahomes

Nejlepší místo v AFC West je na trati, protože překvapiví hráči Oakland Raiders cestují v neděli proti Kansas City Chiefs.

Začátek hry je naplánován na 16:25 hodin. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílána na CBS . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Raiders vs Chiefs na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud chcete sledovat fotbalové hry CBS (jak NFL na trhu, tak školní fotbalové hry) a nepotřebujete žádné další kanály, Kanál CBS Amazonu Prime je skvělá volba:

Sledujte CBS na Amazon Prime

Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime CBS, můžete na svém počítači sledovat živý přenos hry Raiders vs Chiefs prostřednictvím webových stránek Amazonu nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

CBS (live in selected markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Raiders vs Chiefs na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

CBS (živé na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Raiders vs Chiefs na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud prostě chcete sledovat CBS. To je nakonec stejné jako s možností Amazonu, pouze místo toho budete sledovat digitální platformy CBS.

tenisový míč zpětný válec

Spusťte bezplatnou zkušební verzi CBS All-Access

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat živý přenos Raiders vs Chiefs na vašem počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi Dazn Canada

Jakmile se zaregistrujete do DAZN Canada, můžete sledovat živý přenos Raiders vs Chiefs a každou další hru NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Náhled Raiders vs Chiefs

Raiders se prosadili jako uchazeč o AFC West se třemi po sobě jdoucími výhrami tři po sobě jdoucí výhry v listopadu, ale uzavřeli měsíc se zklamáním 34-3 prohra s New York Jets.

Věci už nebudou jednodušší, protože se v neděli vydají na mrazivý stadion Arrowhead, kde budou moci bránit NFL MVP Patricka Mahomese a náčelníků.

Neomlouvám se, řekl hlavní trenér Raiders Jon Gruden. Doufejme, že to upoutalo naši pozornost, když se připravujeme na jeden z nejlepších fotbalových týmů na jiném chladném, ošklivém místě.

Je to logjam pro místo AFC Wild Card, takže vítězství v divizi by bylo pro Raiders preferovanou cestou. To je něco, co franšíza neudělala od roku 2002, kdy utíkali do Super Bowlu, nakonec prohráli s Tampa Bay Buccaneers.

Myslím, že to pro nás bude dobré, řekl přijímač Oaklandu Tyrell Williams. Zbývá nám pět zápasů a budeme tlačit do play -off. Takže si myslím, že to pro nás byl dobrý test. Musíme se podívat na sebe a dostat se zpátky tam, kde chceme být.

Náčelníci neberou nájezdníky na lehkou váhu a dokonce ani neberou v úvahu smrad, který minule postavili proti Jets.

Je nám úplně jedno, co se stalo (proti Jets). V národní fotbalové lize na tom nezáleží, řekl tento týden novinářům hlavní trenér Chiefs Andy Reid. Musíte být připraveni každý týden, zvláště když máte příležitost hrát soupeře AFC West. Je to opravdu o tom, abychom se připravili. Na to se tento týden zaměříme. To je místo, kam půjde veškerá naše energie, a abychom se ujistili, že uklidíme a zdokonalíme některé věci, o které se musíme starat.

The Chiefs vyhráli první matchup v sezóně 28-10, přičemž Mahomes prošel na 443 yardů a čtyři přistání.

Budeme muset vydělat každý první dolů, budeme muset tvrdě pracovat, abychom dostali (Patricka) Mahomese z pole. Chystají se ahoj týden. Budou čerstvé jako sedmikrásky, řekl Gruden, takže to bude velká výzva na jednom z velkých míst a velké rivalitě ve fotbale.

Kansas City je neuvěřitelným 11bodovým favoritem této hry, což je největší rozšíření víkendu.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Seattle Sounders vs Toronto FC online, pokud žijete ve Spojených státech.

Andre Agassi nedávno přemýšlel o debatě „KOZA“, ale vyhnul se tomu, že by si za nejzaslouženějšího kandidáta na titul vybral někoho z Novaka Djokoviče, Rogera Federera nebo Rafaela Nadala.

K přípravě sypaného listového čaje vám opravdu stačí horká voda, samotné listy a sítko na čaj. Každý druh čaje však vyžaduje trochu jiné techniky máčení. Pro nejlepší šálek dodržujte doporučená měření, vodu ...

Tito 3 hráči často trápili Federera a Djokoviče.

Jak opravit semišové boty. Semiš je fuzzy typ kůže, který vypadá skvěle, když se nosí, zejména jako snazzy boty. Je však také choulostivý a poškození může být obtížné léčit. Pokud si všimnete problémů s obuví, vyčistěte ...