Jak se dívat na Gold Cup online bez kabelu 2019

Sledujte Gold Cup online bez kabelu

Getty

Ti v USA můžete sledovat živý přenos z každého zápasu o Gold Cup v angličtině nebo španělštině prostřednictvím FuboTV . Další informace o FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete níže


Zlatý pohár CONCACAF 2019 odstartuje 15. června a poběží až do finále 7. července. Spojené státy budou sloužit jako primární hostitelé a Jamajka a Kostarika budou hostit každý pár zápasů skupinové fáze.

Pro ty v USA, kteří se chtějí dívat, bude každý zápas o Gold Cup vysílán v angličtině v sítích Fox (Fox Sports 1 nebo Fox Sports 2) a ve španělštině v sítích Univision (Univision, UniMas nebo Univision Deportes Network).

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos celého turnaje na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení připojeném k televizi přihlášením k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

Mezi ty patří Fox Sports 1, Fox Sports 2, Univision, UniMas a Univision Deportes Network Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben mezinárodnímu fotbalu a sportu obecně.

jak získat Disney Plus na chytré televizi LG

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z každého zápasu Gold Cup 2019 na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat zápas naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápasy na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenáte je.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox Sports 1 a Fox Sports 2. Sítě Univision nejsou zahrnuty, takže budete moci pouze sledovat anglické vysílání na Hulu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z každého zápasu o Zlatý pohár 2019 na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů „Všechny zahrnují Fox Sports 1 i Fox Sports 2. Sítě Univision nejsou zahrnuty, takže anglické vysílání budete moci sledovat pouze na Vue.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos z každého zápasu o Zlatý pohár 2019 na počítači na webu PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu ( 3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Náhled Zlatého poháru 2019

Mexiko a Spojené státy získaly sedm a šest titulů Gold Cup. Kanada, jediný další tým, který turnaj vyhrál, to v roce 2000 stáhla.

Američané bojovali ve dvojici červnových přátelských zápasů na domácí půdě, prohráli na Jamajce 1: 0 ve Washingtonu DC a o čtyři dny později propadli Venezuele 3: 0 v Cincinnati.

Myslím, že musíme být v klidu, řekl hlavní trenér USMNT Gregg Berhalter po prohře s Venezuelou, podle ESPN . Myslím si, že se musíme podívat na hru, podívat se, v čem se musíme zlepšit, a pak se do toho pustit. Po takovém výsledku je opravdu těžké začít se vymlouvat. To opravdu nechci dělat. Ale řekl bych, že stále dostáváme kluky tam, kde potřebují, a ještě tam nejsme, a to je docela jasné. Takže na tom budeme dál pracovat.

Mexiko bude bez ofenzivních talentů Hirving Lozano, Javier Chicharito Hernandez, Carlos Vela, Jesus Tecatito Corona a Javier Aquino.

Jaká je dobrá tenisová raketa?

Pro El Triho ale nebylo těžké dosáhnout cílů ve dvojici zahřívacích zápasů, když obsadil Venezuelu 3: 1 a Ekvádor 3: 2.

Upřímně řečeno, hodně nám to pomáhá, nejvíce s naší důvěrou, řekl záložník Rodolfo Pizarro poté, co vstřelil vítěze hry proti Venezuele, podle Goal.com . Víme, že spousta důležitých hráčů bohužel kvůli rozhodnutí musela národní tým opustit.

Ti, kteří jsou tady, jsou tady a my musíme dát všechno pro národní tým.

Proti Venezuele nastoupili také kolegové záložníci Roberto Alvarado a Andres Guardado.

Jonathan dos Santos, Luis Montes a Luis Alfonso Rodriguez, také především záložníci, našli zadní část sítě pro Mexiko proti Ekvádoru.

Montes a dos Santos také zaznamenali vítězství v březnu 4: 2 nad Paraguayí, což je poslední zápas týmu před nedávným setem dvou her.

Myslím, že musíme [Montesovi] více vyhovět, řekl hlavní trenér Mexika Tata Martino Goal.com . Pokud se nepletu, přišel do hry o Paraguay jako levé křídlo. Dnes hrál jako levý záložník. Někdy se prohodil s Jonathanem a Jonathan šel doleva a on přišel napravo. Musíme ho v tomto prostoru ubytovat více, protože ve skutečnosti není zvyklý hrát v této pozici.

Potřebuje se více dostat dopředu. Jistě, jak čas plyne, s tréninkem se přizpůsobí a bude hrát jako v Leonu a bude se moci adaptovat a hrát opravdu dobře i v národním týmu.

jak nosit pásku na ruku na tenisový loket
Skupiny zlatých pohárů CONCACAF

Po skupinové hře postoupí dva nejlepší týmy z každé skupiny do vyřazovací fáze.

Skupina A: Kanada, Kuba, Mexiko, Martinik

Skupina B: Bermudy, Kostarika, Haiti, Nacaragua

Skupina C: Curacao, Salvador, Honduras, Jamajka

Skupina D: Guyana, Panama, Trinidad a Tobago, Spojené státy americké


Populární Problémy

Jak natáhnout čtyřkolky (Quadriceps). Quadriceps je skupina čtyř svalů, které vám stékají po stehnech. Prakticky každá atletická aktivita nebo cvičení zapojuje vaše čtyřkolky, takže je důležité, aby byly flexibilní a silné. Na...

Zde je návod, jak sledovat dnešní přímý přenos Barcelona - Eibar online bez kabelu v USA. Barca jsou v La Lize o bod za Realem Madrid.

Před sobotní Preakness si klisny v pátek vezmou na Pimlico Black-Eyed Susan Stakes. Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos ze závodu.

Jak zlepšit své vytažení. Pull-upy jsou náročné a efektivní cvičení horní části těla, které může posílit vaši sílu a vytrvalost. Klíčem ke zlepšení vašich přítahů je praxe a vytrvalost! Jakmile zvládnete základy a ...

Rok 2018 měl svůj spravedlivý podíl na epických grandslamových setkáních. Podívejme se na ty nejlepší, které v nás zanechaly absolutní úžas ze sportu.