Barcelona Open 2021: Rafael Nadal vs Stefanos Tsitsipas náhled, souboj a předpověď

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Rafael Nadal vs (2) Stefanos Tsitsipas

Datum: 25. dubna 2021

Turnaj : Barcelona Open Banc Sabadell 2021

Kolo : Konečné

Místo : Barcelona, ​​Španělsko

Kategorie : ATP 500

Povrch : Červený jíl

raketa velikost přilnavosti rakety

Odměna : 1 565 480 EUR

Načasování zápasu: 16:00 místního času, 19:30 IS

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Náhled Rafael Nadal vs Stefanos Tsitsipas

`` Král jílu '' Rafael Nadal se v neděli ve finále 2021 Barcelona Open utká s rozžhaveným Stefanosem Tsitsipasem.

sledujte mnohá dobrodružství Medvídka Pú

Nadal si v sobotním semifinálovém zápase udělal krátkou práci s krajanem Pablem Carrenem Bustou. Mallorcan vyhrál 6-3, 6-2, aby se dostal do 12. finále Barcelona Open své kariéry; Nadal je v této fázi akce neporažen, má na kontě 11 titulů.

Přestože má 34letý hráč pomalý start do turnaje, poskytl dostatek důkazů o tom, co z něj dělá tak obávaného konkurenta na antuce. Ilya Ivashka a Kei Nishikori oba vzali Nadala vzdálenost, ale nedokázali se dostat přes cílovou čáru.

Dvacetinásobný major šampion poté zvýšil svoji hru a poslal Camerona Norrieho a Pabla Carrena Busta, aby se balili ve dvou setech. Nadal byl zvláště rozhodující svými údery proti Carreno Bustaovi, když získal téměř polovinu návratových bodů, které odehrál.

Podání světové trojky - které ho masivně zklamalo při porážce Andreyho Rubleva v Monte Carlu - také vykazuje známky zlepšení.

Tsitsipas ve svém semifinále mezitím vyhnal italskou senzaci Jannik Sinner ve dvou setech. Řek vyhrál 6-3, 6-3, aniž by se jednou zlomil.

Tsitsipasova forma byla v posledních týdnech velkým bodem rozhovoru. Dvaadvacetiletý mladík vyhrál minulý týden mistrovství Monte Carlo Masters a v současné době vede sérii devíti zápasů. Ještě působivější je, že v žádném z těchto zápasů neztratil ani set a byl zlomen jen čtyřikrát.

Rafael Nadal vs Stefanos Tsitsipas proti sobě

Rafael Nadal vede Stefanos Tsitsipas s náskokem 6: 2.

sledujte online sezónu Simpsonovi 1

Tsitsipas představil ohromný comeback proti Nadalovi na Australian Open 2021, aby vyhrál v pěti setech. Kromě toho Řek již jednou porazil Nadala na antuce (Madrid 2019).

Rafael Nadal vs Stefanos Tsitsipas predikce

Stefanos Tsitsipas

Stefanos Tsitsipas

Rafael Nadal v posledních týdnech vypadal daleko od svého obvyklého já. Španěl se potýká s mnoha aspekty své hry, která vyvrcholila proti Andreymu Rublevovi na Monte Carlo Masters a proti Ilji Ivashkovi zde v Barceloně.

Stefanos Tsitsipas je mezitím ve formě svého života, přičemž všechny části jeho hry jsou v dobrém provozním stavu. Řek nemá ve svém arzenálu nedostatek zbraní, ale v neděli se bude spoléhat zejména na své podání a forhend.

Nadal v posledních několika zápasech vykazoval na bekhendu známky slabosti. Tsitsipas se pravděpodobně bude snažit vyvinout tlak na toto křídlo tím, že vezme míč brzy a připraví Španěl o čas.

Vítězství Nadala na antuce už není tak velkou zárukou, jako kdysi. A protože Tsitsipas hraje lépe, než kdy měl, vypadá to pravděpodobné, že zabrání 34letému muži zvednout svůj 12. titul v Barceloně.

Předpověď: Stefanos Tsitsipas k vítězství ve třech setech.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos premiéry Biggest Loser 2020 online. Reality show na hubnutí má v USA premiéru 28. ledna.

Karolina Plíšková se ve čtvrtek ve druhém kole French Open utká s šampionkou 2017 Jelenou Ostapenkovou. Plíšková měla ve svém úvodním zápase strach, zatímco Ostapenková křižovala své první vítězství v zápase Roland Garros od roku 2017.

Váš průvodce streamováním Twitches online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

V neděli Rafael Nadal vyjádřil naději, že se dlouholetý rival a přítel Roger Federer brzy vrátí na turné. Nadal postoupil do čtvrtfinále French Open, kde se v úterý setká s talentovaným mladíkem Jannikem Sinnerem.

Simona Halepová vede remízu žen na French Open 2020 a je také téměř jednomyslným favoritem na zvednutí trofeje. Očekává se, že se dobře povede také Garbine Muguruza, Victoria Azarenka, Serena Williams a Karolina Plíšková.