Jak nosit ramenní pouzdro

Pouzdro na rameno je pohodlný způsob nošení zbraně, zvláště pokud trávíte hodně času seděním. Pouzdra na pouzdra vám umožňují utáhnout popruhy, takže jsou přizpůsobitelné široké škále velikostí těla. Mají pouzdro na zbraň a pouzdro na jeden nebo dva zásobníky. Pouzdra na obou stranách pomáhají vyvážit postroj a rozložit váhu na ramena.Část 1 ze 3: Nasazení pouzdra

 1. 1 Nasaďte si prázdné pouzdro. Nechejte náklad z plošiny, dokud ho řádně neutáhnete. Protáhněte každou paži smyčkami, jako byste měli batoh. Ujistěte se, že zkřížené popruhy jdou vzadu, a že jsou pouzdra na zbraně a zásobníky pod pažemi.
  • Vložte jednu ruku do smyčky a posuňte popruh úplně nahoru. Poté uchopte postroj za sebe a vsuňte druhou ruku dovnitř.
  • Alternativně vložte obě paže částečně do smyčky, zvedněte průřez nad hlavu a současně protáhněte paže zbytkem cesty.
 2. 2 Ujistěte se, že se popruhy kříží vysoko uprostřed ramen. Pokud potřebujete, přesuňte celou soupravu nahoru, aby se popruhy překřížily těsně pod váš krk. Toto je nejlepší pozice pro udržení rovnováhy pouzdra a rovnoměrného rozložení hmotnosti na ramena.
  • Dbejte na to, aby popruhy nebyly zkroucené a aby ležely naplocho u ramen a horní části zad.
  • Pokud má vaše pouzdro ramenní vycpávky, ujistěte se, že jsou vystředěny zepředu dozadu, vysoko na ramenou poblíž krku.
 3. 3 Upravte popruhy pouzdra tak, aby těsně přiléhaly k vašemu tělu. Postroj musí zůstat blízko vašeho těla. Utáhněte popruhy, aby se při pohybu trupu nepohybovaly. Najděte střední bod mezi popruhy, který je nepříjemně těsný a příliš se pohybuje.
  • Při prvním nasazení pouzdra nemusí dojít k dokonalému přizpůsobení, takže věnujte pozornost tomu, jak se v průběhu času cítí, a upravte jej.
  • Jedním ze způsobů, jak to vyzkoušet, je postavit se před zrcadlo v plné délce a provést sérii pohybů. Sledujte, zda se pouzdro soupravy hodně pohybuje nebo zůstává těsné.
  • Všimněte si také toho, zda se postroj cítí pohodlně, když se pohybujete.
  reklama

Část 2 ze 3: Pouzdro na zbraň a zásobník

 1. 1 Přesuňte pouzdro tak, aby bylo blízko podpaží. Každé pouzdro na rameno je trochu jiné, zvláště pokud jde o umístění pouzdra. Pokud se samotné pouzdro může pohybovat po popruhu, posuňte jej nahoru těsně pod podpaží. Ujistěte se, že je mírně před paží.
  • S některými pouzdrovými soupravami nebudete moci pouzdro vůbec přesunout, takže se budete muset vypořádat kdekoli, kde sedí.
  • Většina pouzder má pouzdro na zbraň a jedno na zásobník. Přesuňte také pouzdro na časopis poblíž podpaží.
  • Některá pouzdra se odepnou z postroje, což vám umožní dát si jej na obě strany. Pokud jste střelcem pravou rukou, dejte si ho pod levou paži a pokud jste levou rukou, pod pravou paži.
 2. 2 Upravte úhel pouzdra. Pouzdra jsou umístěna buď vodorovně, nebo s pažbou zbraně šikmo nahoru nebo dolů. Pokud se pouzdro pohybuje, natočte jej do polohy, která je pro vás nejpohodlnější. Vodorovná poloha je obecně nejjednodušší pro čerpání zbraně.
  • Možná nebudete vědět, v jaké poloze chcete pouzdro, až později, když si procvičíte tasení zbraně.
 3. 3 Vložte zbraň a zásobník do pouzder. Když je vše správně nastaveno, je čas naplnit pouzdro. Ujistěte se, že je vaše pouzdro na opačné straně vaší střelecké ruky. Vložte zbraň do pouzdra a jeden nebo dva zásobníky do druhého pouzdra.
  • Většina ramenních pouzder drží časopis naproti zbrani, aby vyvážil váhu přes ramena.
  reklama

Část 3 ze 3: Skrytí ramenního pouzdra

 1. 1 Noste volnou bundu. Ramenní pouzdra se obvykle nosí pod nějakou bundou, která je skrývá. Jinak by byly jasně viditelné. Ujistěte se, že je bunda dostatečně volná, aby netlačila pevně na pistoli s pouzdrem.
 2. 2 Nechte si bundu po většinu času otevřenou. Vzhledem k tomu, že pouzdro na rameno má umožnit rychlý přístup k vaší zbrani, nenoste bundu zcela zapnutou nebo zapnutou. Ujistěte se, že pokud je přední část vaší bundy zavřená, je otevřená alespoň na úrovni zbraně.
 3. 3 Procvičte si tasení zbraně. Pokud poprvé nosíte pouzdro na rameno, bude to zpočátku vypadat trochu divně. Zatímco jste doma, procvičte si vytahování zbraně z pouzdra. Ujistěte se, že cvičíte se všemi bundami, které obvykle nosíte.
 4. 4 Pokud nemáte povolení, vyhněte se skrytému nošení. Ujistěte se, že máte své přepravní povolení, kdykoli budete nosit pouzdro na rameno se zbraní v ruce. Pokud budete přes pouzdro nosit bundu, ujistěte se, že máte také skryté povolení k přenášení. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaký je nejlepší způsob uložení automatické pistole připravené k výstřelu? Pokud má bezpečnost, bylo by chytré ji natáhnout a zamknout. Pokud ne, nezkoušejte pouzdro.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

live stream kovbojové vs lvi zdarma

Populární Problémy

Jak se protáhnout po dlouhém letu. Když sedíte na stísněném, nepohodlném sedadle v letadle několik hodin, můžete se cítit ztuhlí a bolaví. Dlouhé lety mohou také zhoršit jakékoli problémy se zády nebo oběhem, které již máte, což ...

Vždy zábavný čas, 2020 Waste Management Phoenix Open se koná tento týden. Zde je návod, jak sledovat turnaj online naživo bez kabelu.