US Open 2020: Aryna Sabalenka vs Oceane Dodin náhled, souboj a předpověď

Aryna Sabalenka na Top Seed Open 2020Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Aryna Sabalenka vs Oceane Dodin

Datum: 1. září 2020rozdíl mezi teniskami a teniskami

Turnaj: US Open 2020

Kolo: První kolo (kolo 128)

Místo: Flushing Meadows, New York, USAKategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 39 024 000 $Načasování zápasu: 16.30 EDT, 2:00 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Hotstar

Náhled Aryna Sabalenka vs Oceane Dodin

Oceane Dodin na Miami Open 2018

Dokument o wendy williams online ke shlédnutí

Pátá nasazená Aryna Sabalenka se snaží zahájit kampaň na US Open vítězně, když v úterý v prvním kole narazí na Francouzku Oceane Dodinovou.

Sabalenka byla možná největším poraženým pandemie COVID-19 na ženském turné. Uzamčení bylo vyvoláno těsně po jejím triumfálním běhu v Dauhá v únoru, kde porazila osobnosti jako Petra Kvitová a Maria Sakkari.

Běloruska měla doposud nekonzistentní běh uprostřed restartu tenisové sezóny. Poté, co Sabaelnka vypadala v Lexingtonu dobře, prohrála ve čtvrtfinále ve třech setech s teenagerskou senzací Coco Gauffovou. A minulý týden na Western & Southern Open se ve druhém kole poklonila Jessice Pegula.

Navzdory své šílené formě by Sabalenka měla po dobré dobré formě na začátku roku 2020 vstoupit na US Open s vysokým sebevědomím. Pomáhat by jí měl i fakt, že se za poslední měsíc aklimatizovala na americké hardcourty.

Sabalenkina soupeřka Oceane Dodin se sama snažila znovu získat impuls, který pro sebe vytvořila před zablokováním. Zaregistrovala vítězství v turnaji ITF, které bylo vloženo mezi čtvrtfinálová vystoupení v Petrohradu a Lyonu, a vypadala dobře na další.

Od obnovení se francouzský hráč nedostal do prvního kola ani na Palermo Open, ani na Western & Southern Open. Také se jí nepodařilo kvalifikovat do hlavního losování v Praze a v roce 2020 má zatím rekord 14-8 W/L.

Aryna Sabalenka vs Oceane Dodin proti sobě

Zápas v prvním kole na US Open znamená první mezi Arynou Sabalenkou a Oceanem Dodinem, takže vzájemný zápas je 0: 0.

jaký kanál je platba za zhlédnutí na cox

V současné době je Sabalenka na 11. místě žebříčku WTA, zatímco Dodin na 118. místě.

Predikce Aryna Sabalenka vs Oceane Dodin

Aryna Sabalenka na Qatar Total Open 2020

Vzhledem k obrovské propasti v jejich hodnocení přichází Aryna Sabalenka do zápasu jako drtivá favoritka. Bělorus před vypadnutím vypadal ve špičkové formě a stejné známky vykazoval i v Lexingtonu a New Yorku.

Sabalenkův totální útok a tvrdý úderný styl hry se pro Oceana Dodina pravděpodobně ukáže jako příliš mnoho. Francouzka je hráčkou, která sama ráda diktuje body tím, že zůstane na základní čáře a trefí míč hluboko, ale to bude proti Sabalence extrémně obtížné.

Dodin se ale bude snažit zaútočit na podání Sabalenky, které bylo od restartu tenisu značně nekonzistentní. Rychlé a nepředvídatelné podání Bělorusky je obvykle přínosem, ale jen v posledních třech zápasech byla zlomena 16krát - něco, na čem se Dodin může pokusit navázat.

Předpověď : Aryna Sabalenka vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Andy Murray si vzpomněl na žert, který hrál Rafael Nadal, když večeřel s Kim Sears. Murray přinesl příběh, když se ho Stefanos Tsitsipas zeptal na nejlepší vnitřní vtip, jehož byl součástí.

Překvapivý běh Danielle Collinsové na Australian Open pokračuje semifinálovým zápasem proti Petře Kvitové. Zde je návod, jak sledovat zápas.

Jak se zbavit ochablých zbraní. Jste si vědomi svých ochablých paží? Pokud tato obava zasahuje do vašeho oblečení a aktivit, možná je načase udělat pozitivní změnu a zapracovat na zpevnění těchto zbraní a ...

Bývalá wimbledonská šampionka Conchita Martinezová už nebude trenérkou Karoliny Plíškové, oznámila světová dvojka.

Arizona a ASU se v sobotu večer setkají v teritoriálním poháru 2019. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.