Djokovič a Alcaraz se střetnou v semifinále Roland Garros; Zverev vs. Ruud následovat

Velmi očekávaným zúčtováním je první páteční zápas dvouhry na Court Philippe Chatrier a je k dispozici exkluzivně na Tennis Channel.SLEDUJTE: Djokovič vs Alcaraz | Linkové hovory, které představil FanDuel:

PAŘÍŽ (AP) — Novák Djokovic a Carlos Alcaraz je naplánováno, že si proti sobě zahrají poprvé po více než roce, kdy se potkají French Open semifinále.

Hodně očekávaným zúčtováním je první páteční zápas dvouhry na hřišti Court Philippe Chatrier.sušicí přikrývka bez tenisových míčků

to je 45. grandslamové semifinále pro Djokoviče , 36letá ze Srbska, a druhý pro Alcaraz , 20letý ze Španělska.

budoucí sportovní loketní ortéza

Djokovič doufá, že letos opustí Roland Garros se svým třetím titulem v Paříži a celkově 23. majorem šampionátu, což by zlomilo remízu s rivalem Rafaelem Nadalem o nejvíce muže v historii tenisu.

Ostatní muži semifinále bude následovat a postaví proti sobě č. 4 Caspera Ruuda, loňského vicemistra Roland Garros, proti č. 22 Alexandru Zverevovi. Ani jeden nezískal velkou trofej.Djokovič a Alcaraz se střetnou v semifinále French Open; další zápas je Zverev vs. Ruud
/

Alcaraz je nasazený č. 1 a Djokovič je č. 3. Každý z nich ztratil pouze jeden set na cestě do semifinále.

prát tenisky v pračce

Na turné se předtím utkali pouze jednou – na červené antuce na Madrid Masters v květnu 2022. Alcaraz vyhrál kolo poté, co porazil Nadala a jedno kolo předtím, než porazil Zvereva o titul.

Je to zápas hodný finále, ale odehrává se dříve než ten v Paříži, protože byli náhodným losováním umístěni na stejnou polovinu skupiny 128 hráčů.Co třeba tohle za neobvyklých okolností: Djokovič i Alcaraz nastupují na dlouhé grandslamové vítězné série. Djokovič vyhrál na majorech 19 zápasů v řadě, včetně titulů ve Wimbledonu loni v červenci a Australian Open letos v lednu.

Během tohoto období se však konalo také US Open, kde Djokovič nemohl hrát, protože v té době nesměl vycestovat do Spojených států jako cizinec, který nebyl očkován proti COVID-19. Alcaraz tento turnaj vyhrál, takže ve svých posledních 12 zápasech na Slamu nebyl poražen.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat nový televizní seriál „Co děláme ve stínech“ online. Obsahuje možnosti streamování pořadu, pokud nemáte kabel.

Akce WTA Challenger se bude konat v Pune

Školní uniformy vám usnadní ranní rozhodování, ale pro styl nejsou nejlepší. Existuje mnoho způsobů, jak zlepšit svůj vzhled, takže se nebojte každý den vyzkoušet něco nového. Mějte na paměti, že každá škola má svůj vlastní dress code ....

Nick Kyrgios byl pro Davida Ferrera příliš dobrý, když si ve finále v Cincinnati domluvil schůzku s Grigorem Dimitrovem.

Jak uniknout z potápějícího se auta. Každá autonehoda je děsivá, ale být uvězněn uvnitř potápějícího se auta je naprosto děsivé. Naštěstí máte vy a vaši cestující velkou šanci uniknout z potápějícího se auta, pokud zůstanete v klidu a ...