Tsonga do druhého postupového semifinále Wimbledonu

LONDÝN (AFP) -

Francie

Francouz Jo-Wilfried Tsonga hraje bekhendovou střelu během čtvrtfinálového zápasu dvouhry svých mužů proti německému Philipp Kohlschreiber devátý den tenisového turnaje Wimbledon 2012 v All England Tennis Club ve Wimbledonu na jihozápadě Londýna. Tsonga ve středu dosáhla na wimbledonské semifinále vítězstvím 7: 6 (7/5), 4-6, 7-6 (7/3) a 6: 2 nad Kohlschreiber.

Francouzský pátý nasazený Jo-Wilfried Tsonga dosáhl ve středu druhým po sobě jdoucím semifinále Wimbledonu vítězstvím 7: 6 (7/5), 4-6, 7-6 (7/3), 6-2 nad Německem 27. nasazený Philipp Kohlschreiber.

Tsongovou odměnou bude střet proti Andymu Murrayovi nebo Davidu Ferrerovi o místo v nedělním finále.

Okázalý francouzský hráč vyřadil Rogera Federera ve čtvrtfinále 2011 poté, co měl dvě sady k lásce, než prohrál s případným šampionem Novakem Djokovičem v posledních čtyřech.

Jsem šťastný, že jsem vyhrál a že mám druhou šanci v semifinále, řekl 27letý Tsonga.

Philipp hrál velmi dobře. Sloužil dobře a byl lepším hráčem od základní čáry. Venku to bylo těžké.

Tsonga, který obhájil kariérní rekord 5: 1 před Kohlschreiber, nakonec utekl se čtvrtfinálovým střetnutím poté, co bojoval ve třech těsných setech, přičemž jeho 43 vítězů a 17 es se ukázalo rozhodujících na Court One.

Kohlschreiber hrál ve svém prvním grandslamovém čtvrtfinále ve 33. okamžiku dotazu a maximálně tak využil šokující odchod druhého kola Rafaela Nadala z jeho části losování.

Populární Problémy

7 neznámých faktů, včetně toho, kdo přesně je Roland Garros.

Jak se zbavit zadního tuku. Záda jsou jedním z nejtěžších míst pro zpevnění a snížení tělesného tuku, když se snažíte zhubnout. Bohužel není možné „ošetřit“ jakoukoli část vašeho těla. Http://www.medicaldaily.com/weight -...

Váš průvodce streamováním série 5 Simpsonů online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Video: Hlavní body hry Roger Federer vs Andy Murray, Australian Open 2014

Tiger a Peyton se v neděli utkají s Philem a Bradym v dalším vydání 'The Match'. Zde je návod, jak jej streamovat online zdarma.