Jak sledovat All-Star Draft NBA onlineGetty LeBron James má první výběr v draftu hvězdné NBA.

První televizní hvězdný draft NBA se uskuteční ve čtvrtek večer.

Začátek draftu je naplánován na 19:00. ET a budou vysílány celonárodně na TNT, ale pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení pomocí kterékoli z následujících možností:

FuboTV

Není vyžadováno žádné kabelové předplatné ani přihlášení

jak obléknout tenisky

TNT je jedním ze 75 a více kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo, který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos draftu - a poté hned po něm hru Lakers vs. Celtics - na počítači přes web FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV , Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat pořady a hry až tři dny poté, co odvysílají, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Není vyžadováno žádné kabelové předplatné ani přihlášení

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně TNT.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete živý přenos draftu sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, PlayStationu 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

sloužit v tenise

Sling TV

Není vyžadováno žádné kabelové předplatné ani přihlášení

TNT je součástí balíčků kanálů Sling Orange a Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete koncept sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled konceptu NBA All-Star

Kapitáni si již druhým rokem vyberou strany pro Zápas hvězd NBA. Poprvé ale bude draft vysílán v televizi.

Giannis Antetokounmpo a LeBron James jako přední tvůrci voleb na východě a na západě budou sloužit jako kapitáni. James získá první výběr mezi 10 startujícími (pět z každé konference), poté hvězda Milwaukee Bucks vybere jako první mezi rezervami. Nakonec si James vybere jako první ve třetím kole, které tvoří všichni-hvězdní vyznamenaní Dirk Nowitzki a Dwyane Wade.

Antetokounmpo se očividně již rozhodl ohledně svého prvního výběru, pokud to James nezkazí.

Možná bych si vybral nejprve [Stephena Curryho], protože on mě vybral loni jako první, takže musím laskavost vrátit, řekl Antetokounmpo v pondělí novinářům, podle NBC Sports . A po tom? Nevím. Myslím, že to bude náhodné, ale pokusím se vybrat kluky z prvního ročníku a samozřejmě [spoluhráče Buckse Khrise Middletona].

Zdálo se, že jedním z důvodů, proč liga loňský draft nevysílala, byla ochrana ega toho, kdo jako poslední odešel z desky.

Toto vyznamenání získal LaMarcus Aldridge, který se letos vrátí; tolik mu to nevadilo.

Všichni jsme All-Stars, takže na konci dne bychom měli být vděční, že jsme tady, řekl Aldridge loni, podle ESPN . Vybráno jako první, vybráno jako poslední, na tom nezáleží. Všichni jsme také konkurenceschopní. Nebude to to nejsnadnější, co bude vybráno jako poslední, ale na konci dne jste prostě rádi, že jste tady.

Řekl to poprvé hvězda D’Angelo Russell ESPN vstávejte! jak by se cítil, kdyby byl loni vybrán.

objednejte si tenisky online

Dám vám to tak skutečné, jak to jen bude: Nezajímá mě nic z toho, řekl strážný Brooklyn Nets. Nic z toho mě nezajímá. Jsem tam. … Vím, že [proces návrhu] se hodně mění. Opravdu jsem nebyl schopen držet krok s tím, jak to funguje nebo kdo si může vybrat nebo co, vím, že se to v průběhu let změnilo. Takže se těším.

Ve své čtvrté sezóně pomohl Russell přeměnit Nets v tým play -off. Od začátku 8-18 měl v průměru 21,4 bodu na zápas při 46 procentech střelby z pole a 39,8 procentech při hlubokých, což představuje 7,2 asistence na zápas. Po sezóně 28 vítězství v letech 2017-18 je jim 29-27, což je dobré pro šesté semeno Východu.

Budu hvězdný. Nebudu lhát, řekl Russell podle All-Star Game Sports Illustrated . Nakonec je mi 22. Spousta těchto kluků je o něco starší než já, takže jsem je sledoval v televizi. Snil o hraní v této hře. Nedokážu si představit být ve hře hvězd, protože vím, že patříte mezi jedny z nejlepších z nejlepších. V letadle jsem byl v úžasu. Jsem upřímnější. Držel jsem slzy.


Populární Problémy

Zjistěte, kdy investovat do antukových tenisových bot, proč je to dobré rozhodnutí a jaké možnosti nabízejí nejlepší výkon pro muže a ženy.

Nová minisérie CNN „Filmy“ debutuje v neděli. Zde je návod, jak sledovat epizody online bez kabelu.

Losování play-off Světové skupiny Davisova poháru se konalo, s nejlepšími semeny Argentiny proti Kazachstánu.

Elizabeth DeLuca je vášnivou milovnicí sportu a ráda cestuje. Píše o svých zkušenostech a také sdílí informativní informace týkající se golfových vstupenek Masters, sportu a souvisejících akcí po celém světě. Jeho příspěvky o turnaji Masters 2015 Hospitality Packages jsou velmi oblíbenými lidmi, kteří mají rádi sport.

Zajímalo vás někdy, kolik stojí nejdražší tenisová raketa na světě? S hodnotou v hodnotě více než 5 zbrusu nových vozů Ferrari vás tato hodnota může šokovat.