Jak se dívat na Kennedy Center Honors 2018 online

Kennedy Center vyznamenání živý přenos

GettyCher, Reba McEntire a tvůrci Hamiltona jsou mezi vyznamenanými na 41. ročníku Kennedy Center Honors, který se konal začátkem tohoto měsíce, ale bude vysílán na CBS ve středu večer.Začátek představení je naplánován na 20:00 ET na CBS a bude trvat dvě hodiny. Naštěstí, pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.Jakmile se zaregistrujete pro kanál Amazon Prime i CBS, můžete sledovat CBS naživo na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.FuboTV

CBS (k dispozici živě na vybraných trzích, které najdete zde ) je jedním ze 75 a více kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.součást badmintonové rakety

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nyní Hulu nabízí také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně CBS (k dispozici naživo na vybraných trzích, které najdete zde ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí také přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání k dispozici většinu pořadů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

CBS Naplno

Tato služba vám umožní sledovat živý přenos z vašeho místního kanálu CBS i ze všech knihoven CBS na vyžádání. Je to nakonec stejné jako s možností Amazon Prime, pouze sledujete digitální platformu CBS než Amazon. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat CBS naživo na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Náhled na 41. ročník Kennedy Center Honors

Událost, která oslavuje celoživotní úspěchy umělců a jejich přínos pro americkou kulturu, to je 41. ročník Kennedy Center Honours od jeho ustavující oslavy v roce 1978.

Kennedy Center Honors oceňuje výjimečné umělce, kteří se trvale a nesmazatelně podepsali na naší kultuře, řekl předseda Kennedyho centra David M. Rubenstein .

Mezi oceněnými v roce 2018 patří zpěvačka Cher, country zpěvačka Reba McEntire, jazzový saxofonista a skladatel Wayne Shorter a skladatel Philip Glass.

Kennedy Center Honors byl vždy způsob, jak oslavovat umělce, kteří udělali změnu v našich životech a naší kultuře. Cher byla vždy průkopnicí - žena, která posouvala hranice, stanovovala si vlastní pravidla a odvážila se vyzkoušet všechno, řekl David Geffen. Je skutečným hrdinou a změnila miliony životů k lepšímu.

Ocenění budou také spolutvůrci úspěšného muzikálu Hamilton-Lin-Manuel Miranda, Thomas Kail, Andy Blankenbuehler a Alex Lacamoire.

Svět hledí do Ameriky pro své tvůrčí instinkty a uměleckou odvahu, řekla prezidentka Kennedyho centra Deborah F. Rutter. Letošní břidlice Honorees představuje vrchol originality našeho národa a bohatou mozaiku různých perspektiv a uměleckých forem, které definovaly, kdo jsme jako lidé.

Moderovat bude Gloria Estefan, která byla oceněnou na loňské výstavě.

I když údajně se nedostane do televizního vysílání , Estefan vzdal hold zesnulému Georeovi H.W. Bushe s tím, že se během své administrativy této akce mnohokrát milostivě zúčastnil, smál se, tleskal, zpíval a dokonce i slzil slzou přímo tam v té prezidentské lóži.

Donald Trump se nezúčastní, což z něj činí první prezident v historii, který tuto show dvakrát vynechal .


Populární Problémy

Hledáte náplň do Hvězdných válek? Zde je návod, jak streamovat Revenge of the Sith právě teď a vše, co potřebujete vědět o tomto klasickém filmu Star Wars.

Jak testovat plísně. Plíseň je druh houby, která roste ve vlhkém prostředí a rozmnožuje se mikroskopickými semeny zvanými výtrusy. I když jste zdraví, můžete trpět dýchacími potížemi, podrážděním pokožky a bolestmi hlavy, pokud jste ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Spurs vs Nuggets Game 2 online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Eddie Money Tribute Concert televize AXS TV, který se koná v neděli 22. března ve 21 hodin. ET/18:00 PT.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru New Mexico vs San Diego State online bez kabelu. Aztéky dělí od dokonalé pravidelné sezóny pouhých pět výher.