Kde sledovat Rice vs Marshall Football 2020

Getty QB Grant Wells of Marshall Thundering HerdRice Owls (1-2) míří tuto sobotu na stadion Joan C. Edwards, aby se střetli s Marshall Thundering Herd (7-0) ve velkém souboji Conference USA.tenisové výsledky
Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení v poledne ET) nebude nikde v běžné televizi, ale kdokoli v USA může sledujte Rice vs Marshall živě na ESPN+ právě tady:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která nabízí živý vysokoškolský fotbal (vybrané hry AAC, Big 12, Conference USA a Sun Belt) a desítky dalších sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i text) ) vše za 5,99 $ měsíčně.Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

tenisový krok

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, Rice vs Marshall můžete sledovat živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled Rice vs Marshall

Oba tyto týmy za poslední měsíc zaznamenaly jen malou akci kvůli četným výkřikům a problémům souvisejícím s COVID-19. Thundering Herd nehrály dva týdny, zatímco Sovičky měli jednu hru celý měsíc listopad. Nebude tedy žádným překvapením, pokud oba týmy vyjdou v tomto trochu rezavé.

Sovy jsou v průměru 27 bodů hru, a jsou vedeni ofenzívou quarterback Mike Collins, který má 10 přistání a odposlech ve třech hrách. Collins má průměr 267 yardů na jednu soutěž, což je první ze všech quarterbacků Conference USA.

sledovat chrisley ví nejlépe online zdarma

Rice naposledy hrál North Texas 21. listopadu, prohrál 27-17. Collins šel 23-34 na 327 yardů a dvě touchdowny při ztrátě a hrál dobře, přestože byl sedmkrát vyhozen.

Neudělali jsme příliš dobrou práci, když jsme ho chránili, a on stále chtěl míč do svých rukou, trenére Rice Řekl Mike Bloomgren po ztrátě. Nekrčil se ani nás nepožádal, abychom zavolali. Chtěl míč v ruce, chtěl vyhrát hru, a to je smýšlení šampiona. To je to, co chceme kolem sebe. I když to nejde dobře a dostává ránu, chtěl míč. Musíme tam dostat všech 22, abychom měli víru, že to dokážeme a navzájem si věřili. Pak budeme v pohodě.

Rice nevyhrála od konce října, kdy porazila Southern Miss na trase 30-6. Navzdory nerovnoměrným záznamům a odehraným hrám však nečekejte, že Marshall usne na vavřínech. Hráli každého tvrdého, abych byl upřímný, hlavního trenéra Marshalla Řekl doktor Holliday . Č. 1, mají spoustu dětí, které si rády hrají. Sledujete je, jak hrají - hrají extrémně tvrdě.

koupit tenisky

Hromující stádo naposledy hrál proti Middle Tennessee State a Marshall quarterback Grant Wells měl nejlepší hru v sezóně, když házel na 336 yardů a pět přistání při vítězství 42-14.

Wells vedl efektivní Marshallův útok, který odehrál 75 her a nashromáždil celkem 520 yardů ofenzívy. Tým však měl na vítězství sedm trestů za 75 yardů, takže budou muset tuto nedbalost uklidit, pokud si chtějí zajistit místo na šampionátu Conference USA, což je primární cíl.

Marshall vede historickou sérii proti Riceovi 5: 2.


Populární Problémy

V pouhých 17 letech Pranjala nasbíral 114 národních turnajových vítězství v různých věkových kategoriích.

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat nedělní hru Knicks vs Celtics online, ať už jste na trhu nebo mimo trh.

Historie tenisu je až po okraj naplněna příběhy dospívajících fenomenů - mladých lidí, kteří ukazují neomezený potenciál a vzbuzují naděje na rekordní kariéru.

Jak získat Metal Mario v Super Mario 64. Chcete získat Metal Mario v Super Mario 64? Pak už nehledejte, protože tato příručka vysvětlí, jak to udělat snadno a bez problémů. Zapněte Super Mario 64.

Naomi Osaka si užila průlom roku 2018 po boku trenéra Saschy Bajina, ale oba se rozešli.

Jak cestovat po Tokiu. Když myslíte na Tokio, může vás napadnout rušné, rušné město s rychle se pohybujícími lidmi a auty. Cestování po této oblasti může být trochu zastrašující, zvláště pokud jste tam ještě nebyli nebo ...