Kanadská tenisová hvězda Eugenie Bouchardová se zúčastní Super Bowlu se svým datem na Twitteru

Eugenie Bouchard a John Goehrke

Eugenie Bouchard se svým Twitterem randí s Johnem Goehrkem

Jaký je příběh?

Pokud vystopujeme své mysli na rok, který uplynul, určitě si vzpomeneme, že kanadská tenisová hvězda Eugenie Bouchard šla na rande s náhodným tweeterem poté, co prohrála sázku během loňského Super Bowlu, když New England Patriots porazili Atlantu Sokoli. Ještě není konec, protože se oba společně 4. února zúčastní Super Bowl LII v Minneapolis.

V případě, že jste nevěděli ...

Mimochodem, John Goehrke, student z University of Missouri, navrhl Bouchardovi na Twitteru, že by měli jít na rande, pokud Patriots vyhrají loňský Super Bowl. To udělal v době, kdy Patrioti táhli za Atlanta Falcons 28-3. Bouchard souhlasil a poté sázku prohrál, protože Patrioti se vrátili a vyhráli Super Bowl.

Bouchard dodržela svůj slib a duo bylo spatřeno o několik týdnů později u soudu při hře Brooklyn Nets.

Později v prosinci to opět dohnali a sama Bouchardová zveřejnila obrázky svého rande na svých profilech na sociálních sítích.

jak koupit tenisovou raketu pro začátečníky

Srdcem věci

Nyní byla tenisová hvězda a Goehrke pozváni na Super Bowl LII v Minnesotě, kde se Philadelphia Eagles postaví New England Patriots.

Bouchard, který minulý týden prohrál ve druhém kole Australian Open, se po přijetí pozvání zeptal Goehrkeho, zda je připraven na další setkání. Výškový reproduktor byl potěšen, že se znovu dostal na palubu.

sledujte rick and morty sezóna 4 epizoda 4 online zdarma

Co bude dál?

Podle plánu se Bouchard a Goehrke znovu setkají na Super Bowl 52 4. února.

Autorský záběr

Jedná se o neobvyklý vztah mezi celebritou a obyčejným člověkem. Oba si však navzájem užívají společnost a spojení, které bylo navázáno sázkou, dávalo duu příležitost se příležitostně potkat.

Populární Problémy

Otec Novaka Djokoviče dříve zaútočil na Dimitrova a tvrdil, že byl hlavním dopravcem na Adria Tour. Dimitrovův manažer nyní přišel na bulharskou obranu a smetl tvrzení, že se jeho klient odmítl nechat otestovat.

Jak se uzdravit po operaci ACL. Zranění ACL vás může opravdu odradit od hry - zvláště pokud potřebujete operaci. Úplné zotavení po operaci ACL obvykle trvá přibližně 9 měsíců, takže mějte se sebou trpělivost, pokud máte potíže se získáním ...

Zde je návod, jak sledovat film „Conan bez hranic: Grónsko“ online bez kabelu.

Dotek obličeje může způsobit ucpání pórů a šíření bakterií způsobujících akné. Jedním z nejhorších návyků, které můžete mít při léčbě akné, je neustálé dotýkání se obličeje - nebo ještě hůř, vybírání! Přestaňte se dotýkat nebo sbírat své ...

Jak vyrovnat kulečníkový stůl. Kulečníkový stůl musí být v rovině, aby se koule rovnoměrně valily po plsti. Nerovnoměrný kulečníkový stůl zabrání přesnosti střel hráčů a umožní koulům, aby se odkutálely na jednu stranu nebo oblast stolu. S několika ...

Hledáte skvělý fotbalový film, který byste mohli sledovat? Zde je návod, jak streamovat Disney Invincible, stejně jako všechny informace, které byste kdy mohli chtít o filmu.