Jak začít v ženském lakrosu

Cesta do ženského lakrosu je dlouhá. Máte chuť a touhu? Musíte vědět, že do jakéhokoli sportu jde, že je to těžká práce, ale nakonec se to vyplatí. Možná si nejste jisti cestou, která by byla před vámi. Pokud máte tu vůli a touhu, pak vám tyto kroky mohou pomoci začít s dámským lakrosem.

Část 1 ze 3: Učení se sportu

 1. Obrázek s názvem Začínáme u žen

  1 Kupte nebo si půjčte něčí lakrosovou hůl a míč. Mohou být drahé, takže se podívejte do šetrných obchodů, Craigslistu, sportovních obchodů z druhé ruky nebo si jen kupte levnou hůl z místního sportovního obchodu.
 2. Obrázek s názvem Začínáme u žen

  2 Naučte se kolébat míč. Vložte míč do sítě na konec hole. Položte dominantní ruku na krk hole a druhou ruku na spodní část lakrosové hole. Nyní musíte svou dominantní rukou otáčet nahoru a dolů. Jakmile tento proces zvládnete, udělejte to svou nedominantní rukou. Jak to budete cvičit, přepínejte tam a zpět z ruky do ruky. Nyní můžete přejít k držení jednou rukou.
 3. Obrázek s názvem Začínáme u žen

  3 Naučte se předávat. To se děje stejně, jako byste házeli míčem. Zvedněte neházející paži až na místo, kde házíte. Zvedněte vrhací paži nahoru. Sáhněte zpět a házejte. Chcete -li chytit míč, musíte to udělat měkkými prsty. Představte si, že jste cívka a nechte síť absorbovat energii míče. Nesahejte na míč. Nakonec zakončete kolébkou a projděte.
 4. Obrázek s názvem Začínáme u žen

  4 Hrajte chytit s partnerem. Každý to udělá. Zeptejte se svého sourozence, své přítelkyně nebo souseda. Pokud nemáte partnera, pak hrajte wallball. Chcete -li hrát wallball, najděte cihlovou zeď a házejte míč na zeď. Při odrazu míče jej chyťte a držte. Opakujte to několikrát.
 5. Obrázek s názvem Začínáme u žen

  5 Naučte se nabrat míč. Nejprve se uškrťte o hlavu klacku. Zadní rukou mějte spodní část hole. Ujistěte se, že je vaše zadní noha zasazená. Poté projděte přední nohou a protáhněte míč. Kolébka, pak zastrčte hůl.
 6. Obrázek s názvem Začínáme u žen

  6 Naučte se všechna pravidla. Jakmile hru odehrajete, je důležité se ji plně naučit. Měli byste jít na uslacrosse.org a stáhnout si pravidla. Znalost hry ve všech aspektech vám pomůže naučit se nejen to, co můžete a nemůžete dělat, ale také vám pomůže lépe porozumět hře.
 7. Obrázek s názvem Začínáme u žen

  7 Cvičení. Kardio je zásadní součástí ženského lakrosu nebo jakéhokoli jiného sportu. Běh je tedy velkou součástí hry. Být ve formě a kondici je pro hru zásadní. Pokud jde o silový trénink, tréninky horní části těla jsou velmi důležité pro rychlost střely. Základní práce je zásadní pro střely a obranu. reklama

Část 2 ze 3: Vstup do týmu

 1. Obrázek s názvem Začínáme u žen

  1 Najděte si tým. Jakmile máte základní základy, můžete začít hrát v týmech.
  • Jakmile jste v týmu, měli byste si procvičit základy. Tým, který vyhrává, je tým, který dokáže přihrát a chytit míč a kdo může získat pozemní míč. Je důležité neustále zlepšovat své dovednosti.
  • Jakmile se dostanete na střední školu, vyzkoušejte si tým Girl's Lacrosse vaší školy. Hlavním cílem je, abyste se dostali do týmu. Dva důležité vedlejší kousky budou vaše známky a vyhnete se problémům. Nezapomeňte, že jste vždy zástupcem vaší školy a komunity. V závislosti na tom, jak dobrý je váš tým na střední škole, je větší čest být nováčkem, který dělá univerzitu.


 2. Obrázek s názvem Začínáme u žen

  2 Jakmile budete dost dobří, hledejte konkurenceschopné cestovní týmy. To vám poskytne větší zkušenosti a interakci s jinými dívkami, se kterými si můžete na střední škole zahrát nebo proti. reklama

Část 3 ze 3: Pronásledování příležitostí týmu College

 1. Obrázek s názvem Začínáme u žen

  1 Jezdit do táborů. Mohou vás naučit nové věci, které jste se předtím nenaučili. Také vás vystaví procesu náboru na vysokou školu. Když se vrátíte domů, můžete své nové dovednosti sdílet s dívkami, které neměly stejnou příležitost zúčastnit se těchto táborů. To je pro váš tým vždy přínosem a pomůže vám to stát se cennějším členem týmu.
 2. Obrázek s názvem Začínáme u žen

  2 Promluvte si se svým trenérem. Řekněte mu, že chcete hrát na vysokoškolské úrovni a že byste chtěli, aby vám pomohl dostat se na další úroveň. Požádejte ho, aby kritizoval vaši současnou úroveň hry. Učte se z návrhů, které může kouč poskytnout.
 3. Obrázek s názvem Začínáme u žen

  3 Vytvořte zvýrazňovací pásku. To bude užitečné pro vysokoškolské trenéry, kteří hledají filmové záběry. Je důležité zdůraznit svou techniku, úsilí a dobré vlastnosti.
 4. Obrázek s názvem Začínáme u žen

  4 Prozkoumejte možnosti své vysoké školy. Jakmile dostanete nabídku, měli byste se podívat do školy. Měli byste navštívit a zjistit, co nabízejí a zda se vám kampus líbí. Pokud se vám to nelíbí, pak to nepřijímejte. Musíte si pamatovat, že zde můžete strávit další čtyři nebo pět let svého života, takže je důležité, abyste tam byli šťastní.
 5. Obrázek s názvem Začínáme u žen

  5 Pochopte závazek. Jakmile svou nabídku přijmete, je důležité pochopit, k čemu se zavazujete. Vaše tvrdá práce a obětavost se nakonec vyplatily, ale vaše dřina teprve začala. Jakmile se dostanete na vysokoškolskou úroveň, hraní lakrosu se stává více prací než koníčkem. Očekává se, že budete neustále energicky trénovat a držet krok se svými akademiky. Pokud se vám ve škole nedaří, skončíte tak, že nebudete mít školu, o kterou byste mohli hrát. Proto je důležité, aby vás to bavilo. Pokud vás to nebude bavit, skončíte, protože je to práce. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Známky a ACT jsou klíčové pro hraní ženského lakrosu. Bez nich nemůžete nikam jít, bez ohledu na to, jak jste dobří.Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Naučit se nanášet opalovací krém vytváří atraktivní alternativu k opalování na slunci nebo na soláriu. Při správné aplikaci můžete dosáhnout zdravě vypadající zlaté záře bez škodlivých paprsků, které by potenciálně mohly způsobit ...

Šedé vesty jsou dokonalým základem každého šatníku. S tolika stylovými možnostmi může být těžké vybrat si, jaké oblečení si obléknout! Když si vyberete zábavné, doplňkové barvy a kousky, můžete svůj šedý svetr nosit s jistotou ...

Roger Federer má nejlepší vítězné procento mezi Velkými 3, když je zařazen na světové číslo 1. Rafael Nadal však byl nejvíce konzistentní, když se umístil níže.

Jak stylovat kalhoty Adidas. Kalhoty Adidas se mohou zdát, že jsou jen sportovním oblečením, ale ve skutečnosti existuje mnoho způsobů, jak s nimi vytvořit oblečení pro každou příležitost. Chcete-li mít sportovní vzhled, spárujte s přiléhavou mikinou nebo výkonným tričkem ...

Garbine Muguruza a Kristyna Pliskova se ve čtvrtek utkají ve druhém kole French Open. Půjde o vůbec první setkání mezi Muguruzou a Kristýnou Plíškovou.

Zopakuje Rafael Nadal letos své hrdinství z roku 2008 ve Wimbledonu ?.