Jak přimět svou přítelkyni, aby vás milovala více

Pokud se obáváte, že jiskry odumírají, nebo že to vaše přítelkyně už necítí, pak musíte tvrději pracovat, abyste si ji získali a udrželi ji po svém boku. Pokud váš vztah prostě nemá být, pak je to jedna věc, ale pokud svou přítelkyni opravdu milujete a nedokážete si bez ní představit život, pak musíte zapracovat na tom, aby se cítila milovaná, byla promyšlenějším a pozornějším přítelem. a udržování plamene naživu. Pokud chcete vědět, jak přimět vaši přítelkyni, aby vás milovala více, přečtěte si krok 1, abyste mohli začít.

Část 1 ze 3: Aby se cítila výjimečně

 1. Obrázek s názvem Nechte svou přítelkyni, aby vás více milovala Krok 1

  1 Víc ji pochválit. Pokud chcete upoutat pozornost své přítelkyně, musíte ji přimět, aby viděla, že vám na ní opravdu záleží. Zatímco povrchní komplimenty týkající se jejího vzhledu nebo komplimenty, které jsou vypočítány jen tak, aby se vám líbila, vás nedostanou příliš daleko, smysluplný kompliment ve správný čas jí však může ukázat, že vám na ní opravdu záleží. Pokud se bojíte, aby vás milovala víc, je pravděpodobné, že necítí lásku, takže jí dejte najevo, že vám na ní záleží, a řekněte jí, čím je tak výjimečná.
  • Můžete pochválit působivý aspekt její osobnosti. Můžete říci něco jako: „Je opravdu úžasné, že můžete navázat konverzaci téměř s kýmkoli. Jak to děláš?' Nebo: „Jsi takový dříč. Přál bych si, abych mohl studovat tak dlouho, jak ty. “
  • Měli byste jí věnovat pozornost a všimnout si, když má na sobě něco nového nebo když se nechala ostříhat. Řekněte: „Miluji ten nový svetr na tobě. Opravdu vám to vytáhne oči z očí, “a udělá dojem, že dáváte pozor.


 2. Obrázek s názvem Nechte svou přítelkyni, aby vás více milovala Krok 2

  2 Dělejte jí laskavost. Dalším způsobem, jak přimět vaši přítelkyni, aby se cítila výjimečně, a získat ji, je udělat pro ni nějakou laskavost a ukázat jí, že vám na ní záleží. To by mohlo znamenat přinést jí oběd, když má náročný den, svezet ji, když to potřebuje, nebo jí pomoci uklidit místo po večírku. Pokud si uděláte čas a trochu jí usnadníte život, bude si vás více vážit. Samozřejmě nechcete být jejím štěněcím psem a nutit ji, aby si myslela, že vás může využít, ale měli byste jí pomoci, pokud můžete, za předpokladu, že pro vás udělá totéž.
  • Může protestovat, když se jí zeptáte, jestli potřebuje pomoc, ale pokud vidíte, že opravdu potřebuje pomoc od vás, měli byste jí pomoci, jak jen můžete.
 3. Obrázek s názvem Nechte svou přítelkyni, aby vás více milovala Krok 3

  3 Podporujte její cíle a zájmy. Pokud chcete, aby se vaše přítelkyně cítila výjimečně, nemůžete s ní zacházet jen jako s bonbónem na ruce. Musíte se starat o věci, na kterých jí záleží, a chtít, aby uspěla. Pokud ji fotbal opravdu baví, měli byste na její hry chodit, když můžete. Pokud se snaží najít novou práci, můžete jí pomoci vytvořením falešného pohovoru. Nechte ji vidět, že chcete, aby se měla dobře a starala se o věci, na kterých jí záleží, a dotkne se vás, jak jste přemýšlivý.
  • Pokud je naštvaná, měl bys tam být, abys ji utěšil a promluvil si o tom, až bude připravená mluvit. Nenechte se z ní frustrovat, když nemá dobrou náladu, protože měla osobní zklamání.
  • Rozveselte ji, pokud ji čeká velký den. Přejte jí štěstí a řekněte jí, že na ni budete myslet.
 4. Obrázek s názvem Nechte svou přítelkyni, aby vás více milovala Krok 4

  4 Zeptejte se jí na otázky týkající se jejího života. Nechcete, aby se vaše přítelkyně nudila, nebo si myslí, že vám na ní vlastně nezáleží. Když se navzájem otevíráte, měli byste jí pokládat otázky týkající se jejího života, od dotazů na její dětství až po vztahy s přáteli a rodiči. Měli byste se jí také zeptat na její cíle do budoucna nebo na to, co ji čeká v týdnu. Ukažte jí, že vám záleží na tom, kým je jako osoba a na tom, jak roste.
  • Nechte ji vidět, že vás skutečně zajímá, kdo je, a že nežádáte jen, aby to znělo zdvořile. Navažte oční kontakt a opravdu věnujte plnou pozornost, když vám řekne o sobě.
  • Požádejte ji, aby více hovořila o svých koníčcích a zájmech, i když o nich opravdu mnoho nevíte.
 5. Obrázek s názvem Nechte svou přítelkyni, aby vás více milovala Krok 5

  5 Podívejte se, jak vypadá její den. Pokud chcete, aby viděla, že vám na ní záleží, měli byste se s ní alespoň jednou denně přihlásit, ať už jí zavoláte nebo pošlete SMS, abyste zjistili, jak její den probíhá. Nechte ji vidět, že když nejste spolu, stále na vás myslí a bude se jí to dotýkat. Můžete se přihlásit, až budete vědět, že se jí stalo něco důležitého, ať už je to velká zkouška nebo fotbalový zápas. Nechte ji vidět, že vám na ní záleží, i když jste na míle daleko.
  • Samozřejmě byste neměli být posedlí a kontrolovat se s ní každých pět minut, jinak to bude zásadní překážka. A pokud je venku se svými přítelkyněmi, dejte jí pauzu, místo aby zkontrolovala každou šanci, kterou máte, nebo si bude myslet, že žárlíte a jste majetnická.
 6. Obrázek s názvem Nechte svou přítelkyni, aby vás více milovala Krok 6

  6 Buďte laskaví. Je pravda, že většina kluků nemá ráda držení za ruce nebo velké PDA. To ale neznamená, že jí nemůžete ukázat nějakou lásku a náklonnost, když jste spolu, ať už ji objímáte paží, hladíte po vlasech nebo jí dáváte ruku na paži nebo koleno, když mluvíte . Jen trocha fyzické náklonnosti může znamenat dlouhou cestu a ukázat jí, že se vám opravdu líbí být v její blízkosti. Můžete vidět, že je vzdálená, protože má pocit, že vám to není dost jedno, a dát jí náklonnost je skvělý způsob, jak to změnit.
  • Nemusíte se neustále držet za ruce, ale držet ji za ruku jednou za čas je skvělý způsob, jak jí dát najevo, že vám na ní záleží. Pokud jste u kina, jednou nebo dvakrát jí stiskněte ruku.
  • Nemusíš se líbat na veřejnosti, ale když ji uvidíš a když se rozloučíš, dá ti pusu, aby viděla, že ti na tom záleží.
 7. Obrázek s názvem Nechte svou přítelkyni, aby vás více milovala Krok 7

  7 Udělejte si čas a opravdu ji poslouchejte. Většina lidí by dokázala oprášit své poslechové schopnosti a mnoho chlapců není přesně známých tím, že jsou úžasnými posluchači. Až s vámi příště bude mluvit, měli byste opravdu vstřebat každé slovo, odložit všechny rušivé vlivy a podívat se jí do očí. Nepřerušujte ji ani se nepokoušejte vyřešit její problémy a pracujte na tom, abyste tu prostě pro ni byli a udělali si čas, abyste pochopili, co vám říká. Díky tomu uvidí, že ti na ní opravdu záleží.
  • Jakmile promluví, položte jí další otázky, abyste zjistili, jak se cítí. Pokud žádá o radu, ujistěte se, že máte všechna fakta, než jí ji dáte.
  • Odložte telefon, když se vám snaží něco říct. Zblázníte ji, pokud budete neustále kontrolovat telefon, když se snaží vést důležitou konverzaci.
  reklama

Část 2 ze 3: Být lepším přítelem

 1. Obrázek s názvem Nechte svou přítelkyni, aby vás více milovala Krok 8

  1 Buď gentleman. Pokud chceš být lepším přítelem své přítelkyni, pak musíš zapracovat na tom, abys byl víc gentleman. To neznamená, že se musíte proměnit v Cary Granta nebo ji vyzvednout v kočáře taženém koňmi, ale znamená to, že byste se k ní měli pokusit chovat trochu více pozornosti a respektu. Otevřete jí dveře, ať už nasedne do vašeho auta nebo vejde do restaurace. Než si sedne, vytáhněte židli. Pokud je jí zima, dejte jí svůj kabát a vyhněte se v její přítomnosti přehnaně vulgárnímu chování.
  • Nebojte se: být gentlemanem neznamená jednat falešně nebo přehnaně. Pokud se ke své přítelkyni budete chovat opatrněji a pozorněji, uvidí, že jste skutečný gentleman.
 2. Obrázek s názvem Nechte svou přítelkyni, aby vás více milovala Krok 9

  2 Vylepšete svoji komunikaci. Mnoho přátel je notoricky špatných při sdělování svých potřeb. Pokud chcete být lepším přítelem, musíte zapracovat na tom, abyste dokázali upřímně, ale laskavě sdělit své přítelkyni, co cítíte, jak vést konverzaci, aniž byste se zlobili, a jak se naučit dělat kompromisy místo toho, abyste byli naštvaní, když nedostaneš, co chceš. Pokud rozvíjíte silnější komunikační schopnosti, váš vztah vzkvétá.
  • Když je vaše přítelkyně naštvaná, měli byste zapracovat na pochopení toho, na co se opravdu zlobí, a pokusit se vyřešit její obavy; pokud je na vás naštvaná, že například přijdete pozdě na rande, může to znamenat, že je naštvaná, protože má pocit, že do vztahu nedáváte dost úsilí.
  • Načasování je také důležité, pokud chcete mít vážný rozhovor. Pokud si chcete se svou přítelkyní promluvit, zkuste si vybrat čas, kdy nebude příliš unavená nebo rozrušená, aby mohla konverzovat.
 3. Obrázek s názvem Nechte svou přítelkyni, aby vás více milovala Krok 10

  3 Dej jí svůj čas. Pokud chcete být lepším přítelem, pak se musíte své přítelkyni více zpřístupnit. To neznamená, že byste měli být v každém okamžiku svobodní 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a musíte se ohýbat její vůli, ale znamená to, že byste si měli udělat dost času na to, aby váš vztah byl stále silnější, čas od týdne přes noc do času mluvit s ní po telefonu nebo se dívat na film. Pokud nikdy nejste poblíž nebo vždy dáváte přednost tomu, abyste se místo ní setkávali se svými kamarády, pravděpodobně se bude cítit opomíjena.
  • To znamená, že by mohlo být možné, že ztrácí ten láskyplný pocit, protože se začínáš cítit příliš spolehlivý, jako bys byl vždy poblíž. Ujistěte se, že budete mít i nadále svůj vlastní život, sólo čas s přáteli a čas věnovat se svým vlastním koníčkům a zájmům. Ačkoli si na ni chcete udělat čas, chcete také, aby viděla, že jste zajímavý a dynamický člověk.
 4. Obrázek s názvem Nechte svou přítelkyni, aby vás více milovala Krok 11

  4 Respektujte její nezávislost. Udělat si čas pro svou přítelkyni je důležité, ale stejně tak je důležité respektovat její vlastní čas a prostor. Nechte ji poflakovat se svými přítelkyněmi, aniž by žárlila nebo jí každých pět minut volala; vyhýbejte se snaze dělat každou věc, kterou má ráda, od běhání po dobrovolnictví, přímo s ní. Nechte ji udělat si svou vlastní věc a zatleskejte jí za to, když ví, kdy chce, abyste přišli. Nechcete, aby se cítila zadusená nebo se vám nelíbí, když udělá dva kroky od vás.
  • Pokud ji zadusíte, bude mít pocit, že jí nevěříte nebo ve vztah věříte. Pokud jste dostatečně pohodlní na to, abyste ji nechali dělat svou vlastní věc nebo se potloukat s přáteli, pak bude mít pocit, že jste si jisti tím, kdo jste, co vy dva máte.
 5. Obrázek s názvem Nechte svou přítelkyni, aby vás více milovala Krok 12

  5 Buďte milí na její přátele a rodinu. Její přátelé a rodina jsou důležití a mohou být klíčem k jejímu srdci. Neoprášte je nebo si povrchně povídejte, aniž byste si udělali čas na to, abyste je opravdu poznali. Zeptejte se jich, jací jsou, podělte se o něco o sobě a ukažte, že vám na nich opravdu záleží. I když to děláte jen proto, že vám záleží na vaší přítelkyni, bude to mít velký rozdíl a bude větší pravděpodobnost, že budou zpívat vaše vysoké chvály, když o vás mluví.
  • Pokud vás vaše přítelkyně pozve na setkání s přáteli, měli byste čas od času přijmout, i když zrovna nemáte zrovna nejlepší čas. To jí ukáže, že vám to opravdu záleží a vynakládáte úsilí.
  reklama

Část 3 ze 3: Přináší do vašeho vztahu více vzrušení

 1. Obrázek s názvem Nechte svou přítelkyni, aby vás více milovala Krok 13

  1 Dělejte nové věci společně. Pokud chcete, aby vaše láska byla silná, musíte si najít nové zájmy, o které se budete společně snažit. Mohlo by to být sledování každého filmu Hitchcocka, který kdy byl natočen, společné hodiny tenisu nebo pěší turistika. Ať už je to cokoli, měli byste najít něco, co spolu zvládnete jen vy dva a co vám připomene váš vztah. Pokud budete stále dělat ty samé staré věci, vzrušení určitě odezní.
  • Pokud je to vaše věc, můžete spolu absolvovat kurz hip hopu, karate nebo umění. Samozřejmě byste neměli dělat nic, co dělat nechcete.
 2. Obrázek s názvem Nechte svou přítelkyni, aby vás více milovala Krok 14

  2 Zamíchejte svá data. Ačkoli je večeře a film jednou za čas hezké, měli byste se pokusit udržet věci vzrušující tím, že to jednou za čas promícháte. Místo večeře pozvěte svoji přítelkyni a uvařte jí. Místo sledování filmu si udělejte výlet na západ slunce a udělejte si piknik. Dopřejte si rande v náhodný úterý místo ve stejný starý páteční večer, jen aby vám tekla krev.
  • Domluvte si schůzku na horolezectví v tělocvičně. Udělejte si společně hodinu kickboxu. Společné cvičení může být velmi sexy.
 3. Obrázek s názvem Nechte svou přítelkyni, aby vás více milovala Krok 15

  3 Setkávejte se s dalšími lidmi. Přestože je trávení času společně nejlepším způsobem, jak udržet váš vztah silný, pokud je vaše přítelkyně jedinou osobou, se kterou se potloukáte, věci jdou na jih. Čas od času si promluvte se skupinou společných přátel, navzájem si s přáteli nebo rodinou, nebo se dokonce snažte najít nové přátele, takže vám nikdy nedojdou věci, které je třeba dělat, a vždy se budete ve svém vztahu cítit svěží.
  • Setkání ve skupinách i samostatně vám může pomoci ocenit se navzájem na zcela nové úrovni. I dvojité rande může vašemu vztahu přidat novou zábavnou vrstvu.
 4. Obrázek s názvem Nechte svou přítelkyni, aby vás více milovala Krok 16

  4 Buďte spontánní. Ačkoli je skvělé naplánovat si novou věc, kterou chcete dělat společně, nebo naplánovat vzrušující rande, je tu také něco, co je třeba říci, že je to spontánní. Pokud jedete v nové restauraci, která vypadá skvěle, měli byste se zastavit a zjistit, zda mají otevřený stůl. Pokud se v sobotu odpoledne najednou nudíte, vydejte se na výlet nebo jeďte na pláž, aniž byste plánovali každou sekundu dne. Už jen možnost rozběhnout se a udělat něco naprosto neočekávaného může váš vztah vzrušovat.
  • Je něco, co jste si s přítelkyní vždy říkali, že byste chtěli dělat, ale neměli jste možnost to vyzkoušet? Kdy je lepší čas než teď?
 5. Obrázek s názvem Nechte svou přítelkyni, aby vás více milovala Krok 17

  5 Hrajte tvrdě, abyste získali. Ačkoli je důležité ukázat své přítelkyni, jak vám na ní záleží, a být k ní otevřený a upřímný, neměli byste vykládat všechny své karty na stůl, pokud nechcete, aby byla samolibá. Nezvedejte telefon, jakmile zavolá, mějte ve svém sociálním kalendáři další plány a neduste ji svou láskou, zatímco jí dáváte najevo, že vám na ní záleží. Pokud budete tvrdě hrát, abyste ji nechali pronásledovat, bude se zajímat mnohem víc, než kdyby věděla, že vás má omotanou kolem jejího malíčku.
  • Pokud si nemyslí, že jste 100% k dispozici, kdykoli se chce s vámi setkat, bude si více vážit vašeho společného času.
  reklama

Způsoby, jak projevovat laskavost, vyjadřovat lásku a zlepšovat svoji komunikaciSkutky laskavosti pro vaši přítelkyni


Vyjádření lásky ke své přítelkyni


Zlepšení komunikace s vaší přítelkyní

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Řekněte jí, že ji milujete každý den, a obejměte ji, když to uděláte.
 • Pro pohodlná data proveďte:
  • Domácí kino
  • Domácí večeře pro 2
  • Kuželky
 • Pro romantická data proveďte:
  • Půlnoční piknik
  • Výlet na pláž za tmy
  • Uvařte si večeři se salátem, hlavním jídlem jako je ryba a ovocným salátem
 • Pro zábavu data:
  • Běhání po parku a fotografování s náhodnými lidmi
  • Piknik na pláži
  • Pronásledujte velké hejno holubů nebo racků deštníkem
  • Jít tancovat
  • Jděte do muzea
 • Dotkněte se jejího srdce, ne jejího těla. (Jako v tom, ukažte jí, že ji milujete svými činy. Věnujte více pozornosti jejím pocitům a osobnosti než jejímu tělu).

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Síla katapultu se může vztahovat buď na pevnost rámu katapultu a jeho schopnost odolat použití, nebo na sílu, s níž katapult vypouští projektily. Vědět, jak vybudovat rámec ...

Jak provádět protahování hrudníku. Ať už jste hodně v posilovně nebo celý den sedíte shrbeni u stolu, bolest v hrudi může být bolestivá a dráždivá. Naštěstí existují způsoby, jak můžete zmírnit bolest a napětí tím, že uděláte pár ...

Jak se zlepšit ve hře Super Smash Bros Melee. Můžete mít přítele, který vás vždy poráží, nebo se jen chcete zlepšit. Ať tak či onak, toto je místo, kde musíte být! Seznamte se se svou sítí. Je pravděpodobné, že jste našli hlavní, možná dva nebo ...

Očekávané pokračování filmu „Smrtící exkurze: Únos z pláže“ má premiéru v pátek večer. Zde je návod, jak můžete film sledovat online zdarma.

Utržený přední zkřížený vaz (ACL) je u psů běžným zraněním, které může způsobit kulhání zadní nohy. K tomuto zranění dochází, když se ACL v kolenním kloubu psa natáhne nebo roztrhne, což způsobí buď akutní nebo chronickou bolest. Ačkoli roztrhaný ACL je ...

Jak nosit cigaretové kalhoty. Cigaretové kalhoty jsou úzké, rovné kalhoty, které v 50. a 60. letech proslavily celebrity jako Audrey Hepburn a Marilyn Monroe. Díky jedinečnému střihu a délce cigaretových kalhot ...