Jak sledovat hry Raiders online bez kabelu 2019

Jak sledovat hry Raiders bez kabelu

Getty

Nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít hru Raiders, je Hulu s živou televizí . Další informace o Hulu With Live TV a dalších možnostech živého přenosu najdete níže.

wii tenis pro

Oakland Raiders přinášejí přinejmenším zajímavé věci do sezóny 2019. Mezi hraním na HBO’s Tvrdé klepání a neustálý proud dramatu poskytovaný širokým přijímačem Antoniem Brownem, musí být Raiders šťastní, že sezóna konečně dorazila a hraje se fotbal.

Hry Raiders letos budou buď na CBS (10 her - vysílaných na vybraných trzích), Fox (4 hry - vysílané na vybraných trzích) nebo ESPN (1 hra - celonárodně vysílané), zatímco jedna z her Fox (7. listopadu vs. Los Angeles Chargers) budou také zapnuty Amazon Prime .

Pokud nemáte kabel, můžete hry Raiders sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a celonárodní televizní vysílání: Hulu s živou televizí

Raiders Channels v ceně : CBS, Fox, ESPN (CBS a Fox jsou k dispozici naživo v Oaklandu a na dalších vybraných trzích)

Cena : 44,99 $ za měsíc

Nejen, že je to nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít v této sezóně hru Raiders, ale Hulu s živou televizí přichází také s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání podobnou Netflixu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a hry Raiders pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nemůžete sledovat hru naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.


Trhy a hry vysílané na národní úrovni: FuboTV

Raiders Channels v ceně : CBS, Fox (oba k dispozici naživo v Oaklandu a na dalších vybraných trzích), NFL Network, NFL RedZone (doplněk Sports Plus)

Cena : 54,99 $ za měsíc; 10,99 $ měsíčně za Sports Plus

ESPN není zahrnuto, ale pokud najdete jiný způsob sledování hry One Raiders na ESPN v roce 2019, FuboTV je fantastická možnost. To je dodáván s více než 100 kanály v hlavním balíčku , zahrnuje NFL Network a NFL RedZone (doplněk Sports Plus), má několik her Fox ve 4K a je z velké části přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a hry Raiders pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

popruh na tenisový loket

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenáte je.


Hry CBS podle nákupů: Amazon Prime

Pokud se jen díváte na hry CBS, které jsou v prodeji (letos jich je 10 pro Raiders), a můžete najít jiný způsob sledování ostatních her, kanál CBS Amazon Prime je skvělou volbou.

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete na svém počítači sledovat živý přenos her Raiders CBS na webových stránkách Amazonu, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Hry CBS podle nákupů: CBS Naplno

Stejně jako výše, je to další dobrá volba, pokud se jen díváte na hry CBS s prodejem (letos jich je pro Raiders 10) a můžete najít jiný způsob, jak sledovat ostatní hry. To je stejné jako kanál Amazon Prime CBS, pouze místo Amazon sledujete digitální platformy CBS.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos her Raiders CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Hry mimo trh

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako obyvatelům San Franciska, Philadelphie a New Yorku. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na mnoho různých zařízení .


Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a her v hlavním vysílacím čase lze na telefonu sledovat prostřednictvím mobilní aplikace NFL.

jak sušit mokré tenisky

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos her Raiders a všech ostatních her NFL na vašem počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na vašem telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Sledujte Games on Demand: NFL Game Pass

Pokud dobře sledujete hry na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování každé hry NFL za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry, ale budete je moci sledovat později během dne.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

Po registraci můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Náhled sezóny Raiders 2019

První sezóna Jona Grudena ve stříbrné a černé neproběhla podle očekávání, protože Raiders skončili s rekordem 4-12-nejhorší známka franšízy od roku 2014. Ale s několika novými tvářemi v budově Gruden and Co. ze zlepšení v 2. ročníku.

tenisové boty na platformě bílé sody

Komentátor prvního ročníku, z něhož se stal generální manažer Mike Mayock, se v offseasu rozlítil, když obchodoval s nespokojeným širokým přijímačem Pittsburghu Antoniem Brownem. A přestože si Brown zatím na Raiders ještě nezahrál, už se dostal na titulky celkem slušně - od vyhrožování odchodem do důchodu kvůli problému s helmou až po oslabující omrzliny na nohou z kryoterapie.

Dobyvatelé věděli, co s Brownem získávají, vzhledem k tomu, že se stal dostupným, protože jeho vztah s bývalým QB Benem Roethlisbergerem se stal natolik nezvladatelným, že musel být poslán mimo město.

Udělal jsem docela hluboký ponor s některými lidmi z Pittsburghu, které znám, řekl Mayock. Ale jde o to, že po většinu jeho kariéry byste ho mohli kritizovat za to, že chce více fotbalu? Tak určitě. Ale řekněte mi skvělý široký přijímač, který nechce míč, že? Takže něco z toho v sobě má. Ale na konci dne byl v této budově po mnoho let pozitivní silou. Cokoli se stalo loni, stalo se.

Navzdory zbytečnému dramatu, pokud Brown dokáže produkovat na úrovni, kterou dělal u Steelers, přinese do útoku novou úroveň výbušnosti. V letech 2013-18 vyrobil pět po sobě jdoucích Pro Bowlů a během tohoto úseku byl také čtyřnásobným prvním týmem All-Pro. Od roku 2013 má průměr více než 1 500 yardů a zaznamenává dvouciferné přistání v každé sezóně, kromě dvou.

Brown nebyl jediným pozoruhodným jménem, ​​které Raiders přidali v offseason. Tým také přivedl linebackera Vontaze Burficta a ofenzivního pochůzkáře Richieho Incognita, dvojici se zajímavou historií v lize.

Raiders jsou také přidány tři tipy v prvním kole. Tým v minulé sezóně vyměnil hvězdné hvězdy Amari Cooper a Khalil Mack a na oplátku v obou nabídkách získal výběr z prvního kola. Raiders využili krumpáče k vypracování obranného konce Clelina Ferrella, utíkali zpět Josh Jacobs a bezpečí Johnathan Abram.

Podle Caesars Sportsbook (od 2. září) je Oakland 60-1 na vítězství v Super Bowlu a téměř 5-1 na postup do play-off.


Populární Problémy

Vasiliy Lomachenko se v sobotu utká s Teofimem Lopezem v očekávané lehké bitvě. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z boje.

Lidé, kteří jsou zábavní, milující a energičtí, mají tendenci žít zdravěji. Když se vaše pocity o sobě zlepší, máte schopnost vyrovnat se se stresem a užívat si života více. Pokud máte pocit, že byste mohli být zábavnější, milovat a ...

Wyoming a stát Georgia se dnes setkávají v Arizona Bowl. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Může Nadal pochodovat proti Tsonga nebo bude Francouz, který splní svou značku obřího vraha, ve 3. kole omráčit Španěla? .

Dominic Thiem má za sebou přinejmenším mizernou sezónu 2021. Fyzické a duševní problémy vykolejily Rakušanovu kampaň a zanechal s ním skličující rekord vítězství-prohry 9-9.

Oklahoma a Kansas State se setkají v sobotu ve fotbalovém zápase Big 12. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.