Jak obejmout dívku, která je kratší než vy

Pro každého vysokého člověka je vždy výzvou obejmout jiného, ​​který je o něco menší než oni. U vysokých chlapů objímajících nízké dívky výrazně stoupá šance na rozpaky nebo trapnost. Naštěstí díky několika ukazatelům a obecné moudrosti se navždy vyhnete nepříjemnému objetí.

Část 1 ze 3: Pomocí dvouramenného předního objetí

 1. Obrázek s názvem Obejměte dívku, která je kratší než vy Krok 1

  1 Přibližte se k dívce, kterou objímáte. Protože se při této metodě budete přibližovat k dívce čelem dopředu, bude snazší odhadnout, kde na vašem těle dosahuje její výška. Zvláště při objetí směřujícím dopředu budete chtít mít jistotu, že její hlava neskončí přesně ve výšce pasu nebo níže.
  • Pro objetí směřující dopředu se budete chtít ohnout tak, aby se její hlava setkala s vaším ramenem nebo alespoň s dolní částí hrudníku.


 2. Obrázek s názvem Obejměte dívku, která je kratší než vy, krok 2

  2 Ohnout se v pase a dát ruce dopředu. Jak již bylo zmíněno, ohněte se natolik, aby byla vaše hruď ve výšce její hlavy. Přineste ruce před sebe a nechte ji, aby přišla po zbytek cesty. Tímto způsobem bude na jejím rozhodnutí, zda jí položí hlavu do hrudníku nebo do ohybu krku.
  • Sklopte ruce přes její horní část zad jako při jakémkoli objetí. Místo toho jí je nedávejte kolem krku.
  • Hlavu držte směrem dopředu. Neotáčejte to na žádnou stranu, protože byste se mohli přiblížit, mohli byste narazit do hlavy nebo dýchat do její tváře.
 3. Obrázek s názvem Obejměte dívku, která je kratší než vy, krok 3

  3 Zůstaňte ohnutí po celou dobu objetí. Někteří by mohli udělat chybu, kdyby si mysleli, že se nejprve ohnou, aby začali objímat a rozevírat paže, a poté uvolnili pózu. Raději místo toho zůstaňte krátce ohnutí. Pokus o narovnání zad prostě skončí nějakým trapným pohybem, zatímco se budete snažit zůstat v objetí.
 4. Obrázek s názvem Obejměte dívku, která je kratší než vy, krok 4

  4 Po několika sekundách uvolněte. Délka jakéhokoli objetí bude opět záviset na vašem vztahu s tím, který objímáte. Když objímáte obličej dopředu, budete chtít uvolnit a ustoupit jako vysoký jako první. Protože „obklopujete“ dívku, kterou objímáte, budete chtít roztáhnout ruce, narovnat záda a ustoupit. reklama

Část 2 ze 3: Pomocí jednoručního bočního objetí

 1. Obrázek s názvem Obejměte dívku, která je kratší než vy, krok 5

  1 Přistupte ze strany k dívce, kterou hodláte obejmout. To bude téměř jistě určeno tím, jak si oba stojíte. S největší pravděpodobností již budete určitým způsobem orientováni jeden na druhého, takže nepůjde o výběr strany k objetí. Když objetí začíná, budete muset přistoupit k dotyčné dívce.
  • Jakmile se přiblížíte, přesuňte paži, která bude použita k objetí (měla by to být paže nejblíže k ní), na stranu vašeho těla. Začněte jej vodorovně umísťovat v očekávání objetí.
  • Počkejte, až se vás oba dotknou, než položíte ruku na dívku, kterou objímáte; místo toho držte ruku na straně.
  • Jednou z nejsilnějších výhod bočního objetí je zabránit tomu, aby byla dívčí hlava zasunuta přímo do vašeho pasu nebo níže, což může být pro každého trapné. Boční objetí tento problém zmírňuje, ale stále můžete uvažovat o ohnutí, pokud je dívka stále u linie vašeho pásu nebo pod ní.
 2. Obrázek s názvem Obejměte dívku, která je kratší než vy, krok 6

  2 Utáhněte paži rukou na jejím rameni. Jakmile se oba přiblížíte a budete proti sobě, položte paži kolem ní tak, aby vaše ruka spočívala na rameni naproti vám. Určitě se vyhněte položení paže nebo ruky na krk nebo kolem něj.
  • Držte ruku nad ní. Pokud se vaše ruce zkříží v objetí, mohou se zamotat a zvýšit jakoukoli nešikovnost.
  • Pokud se ohnete, bude nejlepší to udělat z kolen, když budete v bočním objetí. Ohnutí v pase vytvoří pro dívku obtížný úhel, aby vás objala paží.
  • Bez ohledu na výškový rozdíl jsou střední část pasu a rameno skutečně jediným přijatelným místem, kde si můžete opřít ruku a ruku. Vždy se budete chtít vyvarovat položení rukou (rukou) na jejich hrudník nebo krk/hlavu. Jeden se bude cítit trochu trapně, zatímco druhému to bude nepříjemné.
 3. Obrázek s názvem Obejměte dívku, která je kratší než vy, krok 7

  3 Chvíli obejmout a uvolnit. Starost o jakékoli dvě osoby objímající se, rozhodování o tom, jak dlouho držet objetí, bude prostě otázkou toho, jak blízko jsou dva lidé, kteří se objímají. Konvenční moudrost by každému, kdo není romantický partner, navrhla držet objetí déle než tři sekundy.
  • Jako vysoký v objetí nespěchejte, abyste se odstranili z objetí, abyste se vyhnuli nepříjemnému narážení. Nejprve uvolněte paži a odsuňte ji od jejího těla. Nechte ji couvat a vrátit se do stoje, než uděláte to samé.
  reklama

Část 3 ze 3: Vyhýbání se nástrahám

 1. Obrázek s názvem Obejměte dívku, která je kratší než vy, krok 8

  1 Nedělejte to trapně. Nemusíte se omlouvat za to, že jste vysoký, a dívka, kterou objímáte, se nemusí omlouvat za to, že je krátká. Není třeba říkat „Hádám, že se budu muset sklonit“ nebo „Promiň, jsem tak krátký“. Dva lidé, kteří se objímají, vždy rozpoznají rozdíly mezi sebou navzájem.
  • V takových chvílích je však vždy prostor pro nějakou hravou upřímnost. Nebude na škodu být předem a říci „Dobře, jak bys to chtěl udělat?“
 2. Obrázek s názvem Obejměte dívku, která je kratší než vy, krok 9

  2 Nestůj tam jen tak. Spousta kluků by si mohla situaci promyslet a říkat si, jestli není lepší nechat dívku, aby se postavila, jakkoli je jí to příjemné, a nechat své paže odpočívat, kdekoli to bude považovat za vhodné. To však není fér vůči tomu, koho objímáte. Na začátku objetí buďte proaktivní.
  • Jak bylo navrženo, nezapomeňte se ohnout dolů, pokud objímáte zepředu, nebo při objímání za stranu pohybujte pažemi ven.
  • Není to hrozný instinkt umožnit kratšímu člověku, aby se umístil, ale musíte se s ním setkat v polovině tím, že sami uděláte nějaké umístění.
 3. Obrázek s názvem Obejměte dívku, která je kratší než vy, krok 10

  3 Držte ruce mimo jejich krk a hlavu. Při bočním nebo čelním objetí mohou být vaše paže velmi dobře na úrovni hlavy kratší osoby. Od chvíle, kdy se dva lidé stejné výšky obejmou, jednoduše natáhnou ruce dopředu, instinkt je udělat totéž s jakýmkoli jiným objetím. Dokážete si asi představit, že máte sevřenou hlavu, ve skutečnosti nepředstavuje velké objetí.
 4. Obrázek s názvem Obejměte dívku, která je kratší než vy, krok 11

  4 Nezvedejte ji, dokud se nezeptá. Pokud dívka, kterou objímáte, není vaší drahou polovičkou, nepředpokládejte, že jen proto, že je dívka krátká a vy vysoká, by chtěla být zvednuta do vzduchu. Někdo by mohl předpokládat, že je to hravý a komický způsob, jak vyřešit výškový rozdíl, ale pro osobu, kterou objímáte, se může rychle změnit na nepříjemný zážitek. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak dám chlapci vědět, že chci být zvednut? Buď mu to řekněte, nebo se postavte na nohy a opatrně o něj opřete trochu váhy.
 • Otázka Můj přítel je o 8,2 palce vyšší než já. Je pro mě těžké dosáhnout jeho ramen. Je to ještě intimní, když ho obejmu kolem jeho hrudníku/oblasti vysokého pasu? Myslím, že je dobré ho obejmout v pase, a pravděpodobně také bude. Můžete ho také požádat, aby vás zvedl.
 • Otázka Můj přítel je o osm palců vyšší než já. Jak ho mohu obejmout, aniž bych byl trapný? Maleah Moon Pokuste se stát na špičkách prstů na nohou, abyste nepřišli do styku s žádnými oblastmi, které jsou „mimo hranice“. Nebo mu jednoduše obtočte jednu paži kolem pasu a obejměte ho.
 • Otázka Jsem asi o 5 palců vyšší než moje přítelkyně. Vždy se zapojím jako první, takže mé paže jsou pod jejíma, ale to dělá nepříjemné objetí, protože je krátká. Co bych měl dělat? Ashlyn Bibby Zkuste ji obejmout kolem ramen nebo nadloktí těsně pod rameny.
 • Otázka Co když je jen o pár centimetrů kratší? Můžete ji normálně obejmout. Tento článek se týká velkých výškových rozdílů.
 • Otázka Jak přiměju mou lásku, aby mě chtěla obejmout? Měli byste je prostě požádat o objetí. Zkuste pro začátek boční objetí. Jen to nenuceně vyřaďte a řekněte něco jako: „Fuj, měl jsem dlouhý den. Můžu se obejmout? '
 • Otázka Jsem asi o 6 palců vyšší než moje přítelkyně a vždy mě chce obejmout, ale vždy se mi snaží dát ruce kolem krku. Co bych měl dělat? Zkuste jí říct, jak chcete, aby vás objali. Komunikace je klíčem v každém vztahu.
 • Otázka Má mě dívka požádat, abych ji vyzvedl, když ji objímám? Zřídka. Pokud je vaše SO, pak budete vědět, zda chce být zvednuta nebo ne.
 • Otázka Co by udělal chlap asi o devět palců vyšší než jeho přítelkyně, aby se dobře obejmul? Když ji obejmete, ohněte se, aby se k vám mohla snáze dostat, a pak byste chtěli trochu otevřít ruce, abyste dali najevo, že chcete nebo chcete něco obejmout. Poté, pokud se vás drží, a pokud jí to vyhovuje, trochu jí zacpěte nos do krku.
 • Otázka Co když se bojím požádat svého přítele, aby mě při objímání zvedl, protože je o nohu vyšší než já? Co mám říct nebo udělat? Mohl bys přijít rovnou nahoru a říct: 'Zvedneš mě?' nebo se jen postavte na špičkové prsty a jemně o něj opřete svou váhu. Pokud to nefunguje, zeptejte se, nejhorší, co se může stát, je, že řekne ne.
Zobrazit více odpovědí Nezodpovězené otázky
 • Když mám 6 stop a teprve v 7. třídě, jak mohu obejmout dívku?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Populární Problémy

Spánek na zádech může prospívat vašemu držení těla a předcházet bolestem zad, ale většině lidí to nepřijde přirozené. Polštáře a vážené přikrývky vám mohou zabránit ve převrácení ve spánku, zatímco předem protažení pomůže ulevit ...

Tim Tam je oblíbená čokoládová sušenka pocházející z Austrálie. Skládá se ze dvou oplatek sladových sušenek, které obloží krémovou čokoládovou náplní, přičemž to celé drží pohromadě tenkou vnější vrstvou čokolády. Okusováním ...

Jak vyrazit na Grand Canyon. Grand Canyon je velký kaňon nacházející se v americkém státě Arizona. Pěší turistika po Grand Canyonu je náročná aktivita, která bude vyžadovat adekvátní přípravu, aby bylo zajištěno, že budete brát jen tolik, kolik potřebujete ...

Ať už toužíte po příteli nebo přítelkyni nebo vám chybí rodina a přátelé, můžete se naučit užívat si sami. Mějte na paměti, že zatímco lidé jsou sociální zvířata, neznamená to, že nemůžeme být dokonale šťastní mimo společnost ...

Toni hovořil o vztahu, který sdílí s Rafaelem Nadalem, a o tom, jak je mýtem, že ho donutil hrát levého. Toni také sdílel několik vtipných příhod z dětství Rafaela Nadala a řekl, že za své služby nikdy neúčtoval ani korunu.

Výsledky 3. dne v turnaji Monte Carlo Masters.